Pozitif İdrar Testi Örnekleri

merhabalar yeni katıldım aranıza aslında takip ediyorum konuları ama yazmamıştım neyse son adet tarihim 7 ağustos o tarihten itibaren korunmadık adetlerim düzensizdir ama ilk defa bu kadar geç oldu neredeyse 1 ay geçti ve olmadım dün gece test yaptım ilk çizgi koyu ve belirgindi daha sonra 3-4 saat sonra çok hafif te olsa 2 çizgiyi gördüm (eşim görmediğini söyledi ama) belki psikojiktir dedimve sabah daha belirgindi.. sabah ilk idrarımda yaptım 1 saat sonra yine çok az gördüm ve işe gittim akşam döndüğümde sabahkinden daha belirgindi ama yinde çokçok azdı ve eşimde gördü bu sefer.aslında umudum yok bu kadar kısa sürede olurmu bilmiyorum birde adet düzensizliği yaşadığım için hiç umudum yoktu.ama burdaki çok haifite olsa gebelik çıkanları gördükçe umutlandım ama kan testi yaptırıpta negatif sonuç almaktan korkuyorum.uzun yazdım şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ediyorum.

1 saat sonra alacağınız silik çizgilere pek güvenmeyin
zaten bu kadar uzun zaman geçtikden sonra mutlaka çizgiler belirgin olur
diyelimki geç döllenme ama yinede 1 saat yada 3-4 saat sonrasında çıkıyor
renklenme denilen şey oluyor testlerde:bbo:
kan testinden ziyade şuanda bir doktora görünmenizde fayda var çünkü küçümsenmeyecek bir gecikme söz konusu
farklı bir durum olabilir sağlığınızı riske atmayın a.s.

3. kez yumurta çatlatma iğnesiyle bebek denememiz oldu ve bugun çatlatma iğnesinden sonraki 13. günümüz. Hassas olan testlerden alıp yaptım ve belli belirsiz bir çizgi çıktı. Yanlış olma ihtimali varmıdır diye düşünürken daha önceden rastladığım bu konuyu arayıp buldum ve test örneklerine göz attım. Şu an umutluyum...:)) Teşekkür ederim.

3. kez yumurta çatlatma iğnesiyle bebek denememiz oldu ve bugun çatlatma iğnesinden sonraki 13. günümüz. Hassas olan testlerden alıp yaptım ve belli belirsiz bir çizgi çıktı. Yanlış olma ihtimali varmıdır diye düşünürken daha önceden rastladığım bu konuyu arayıp buldum ve test örneklerine göz attım. Şu an umutluyum...:)) Teşekkür ederim.

Eger hamileysen sen de 2011 Hazira:ecrin_bebek:n annesi olacaksin. :) Katil bize. Inshaallah

Selam kızlar
benimde yarın test günüm var ama 5. günden itibaren test yapmaya başlamıştım .
ilk günler bir şey çıkmadı ama son iki gündür yaptıklarımda silik bir çigi var
akşam eczaneye gittim bir test daha aldım alırkende elimdeki testi gösterdim
eczacı dedi onların çıkacağı yerler belli dedi su bile döksen böyle bir iz çıkardı dedi
ama eşimde bende bariz görüyoruz çok uçuk pembe silik ikinci çizgiyi :KK43:(((((((((((

slm kızlar.. benimde adetim 3 gün geçti. hiç bir adet belirtim olmadı.. dün test yaptım biraz silikti 2.çizgi, bu sabah yine yaptım dünkünden biraz daha belirgin ama silik, bu durumu henüz çok geçmemesine bağlıyorum. bu durumda olan ve pozitifle sonuçlanan çok kişi var. inşallah bizimde öyledir. umudumuzu kaybetmeyelim derim ben..

lütfen yardım yorum vs.

11 eylüldü reglim. her ayın 11inde olurum ve bu ay olmadım 3. günüm bugun dün bir heves gidip test aldım ama bişi cıkmadı.
galiba mevsimsel gecikti ya da evham yaptım
mide bulantımda var ama psikolojikte olabilir
acaba regl olabilir miyim.
bebek istiyoruz bizde.
Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin
kimseyi üzüp bekletmesin.

lütfen yardım yorum vs.

11 eylüldü reglim. her ayın 11inde olurum ve bu ay olmadım 3. günüm bugun dün bir heves gidip test aldım ama bişi cıkmadı.
galiba mevsimsel gecikti ya da evham yaptım
mide bulantımda var ama psikolojikte olabilir
acaba regl olabilir miyim.
bebek istiyoruz bizde.
Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin
kimseyi üzüp bekletmesin.

predictor kullandım testin markasını :KK43:

canım alakası yok ama sılık testler hamılelıktır dıe doktorumdan duydum bende 5 haf hamıleyım

kızlar ben bişey sormak istiyorum. şimdi ben bu ay gonal f ve çatlama iğnesi kullanmıştım. yarın çatlama iğnesinden sonraki 12.gün, acaba yarın idrar testi yapsam çıkar mı ki? adetim 20de olması gerekiyor. ne diyorsunuz şansımı denemelimyim?

kızlar ben bişey sormak istiyorum. şimdi ben bu ay gonal f ve çatlama iğnesi kullanmıştım. yarın çatlama iğnesinden sonraki 12.gün, acaba yarın idrar testi yapsam çıkar mı ki? adetim 20de olması gerekiyor. ne diyorsunuz şansımı denemelimyim?

Eger en son 12 gun önce igne olduysan cikmasi lazim

idrar testinde 2. çizgi silik çıkıpta ertesi günü hemen kan testi yaptırıp orada negatif çıkan var mı acaba? adetime 1 gün kala yaptım ben bu işi bu nasıl oluyor yaa?? bilen var mı acaba??:uhm:

ben testte 2.ci çizgiyi çok ama çook silik görebiliyorum eşimde o çizginin yeri olduğu için görüyoruz bence diyor daha önceden de çok test yapmıştım ama dikkatimi çekmemişti silik çizgiler adetime 2-3 gün var bu arada..

kesinlikle katiliyorum super bir konuya deyinmissin.. bende dun test yaptim bende de aynen 2. cizgi silik sekilde cikti ve budurumda sanirim bende hamileyim :KK70::KK70::KK70: ama bunun netlesmesi icin sanirim bir kac gun dah bekleyip tekrar test yapmaliyim .. tes..

selam herkese ya ben yeni üye oldum buraya daha doğrusu önceden biliyodum ama üye olmamıstım ancak sorunum oldu ve yazmak geldi içimden yardım eden olursa sevinirim çok kötü durumdayım.erkek arkadaşımla ilişki yaşadım ve su anda da kabus yasıyorum bu gün pazar olduğu için nöbetçi eczane aradım birde sabah NORLEVO DİYE BİR HAP VERDİ ECZACI ertei gün hapı ilişkiden 14 saat sonra alabildim ilacları 2 hap yani 12 saat olursa daha iyi olur diyorlar kımseye de soylıyemiyorum geceydi işte sabah çıkabildim ancak basak bi şey bilen vamı yazarsanız mutlu olucam kimseye söylıyemem anneme bile acele yazarsanız

selam herkese ya ben yeni üye oldum buraya daha doğrusu önceden biliyodum ama üye olmamıstım ancak sorunum oldu ve yazmak geldi içimden yardım eden olursa sevinirim çok kötü durumdayım.erkek arkadaşımla ilişki yaşadım ve su anda da kabus yasıyorum bu gün pazar olduğu için nöbetçi eczane aradım birde sabah NORLEVO DİYE BİR HAP VERDİ ECZACI ertei gün hapı ilişkiden 14 saat sonra alabildim ilacları 2 hap yani 12 saat olursa daha iyi olur diyorlar kımseye de soylıyemiyorum geceydi işte sabah çıkabildim ancak basak bi şey bilen vamı yazarsanız mutlu olucam kimseye söylıyemem anneme bile acele yazarsanız

ertesi gün haplarının nasıl kullanılması gerektiğini bilmiyorum.en doğrusu bir kadın doğum doktoruna git.hapın kullanımıyla ilgili ve korunma yollarıyla ilgili bilgi al.sonradan çok pişman olmaktansa baştan önlemini almalısın.

merhaba canım öncelikle paylaştığın için teşekkür ederim benim test yaptığım adetimin gününe 1.5 hafta varken yaptım 7 sinde regl oluyorum fakat dayanamadım idrar testi yaptım ilk 5 dakikada tek çizgi sonra tam yarımsaat sonra baktım çift çizgi baya net bi şekilde çıktı senin paylaştığın testlerin 21 . test aynı benimkine benziyor acaba hamilemiyim ?

X