Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlarr testlerime bakarmısınızz..:26::26:
adet günüm dündü ve 3 gündür yapıyorum..

canım bence hamılesınnn hadi hayırlı olsun bende az once dayanamadım erken gebelık testı yaptım days comfort markası tek cızgı cıktıı bakalım hakkımızda hayırlısı

canım bence hamılesınnn hadi hayırlı olsun bende az once dayanamadım erken gebelık testı yaptım days comfort markası tek cızgı cıktıı bakalım hakkımızda hayırlısı

canım bende bugün bi test alcam, nöbetçi eczane bulup, ama kararsızım dijitali varmış o nasıl kullanan var mı, tek kullanımlık mı???

istiyorsan cok ıyı bır yastasın benceeee inş olur hamılesınır ben bıraz uzuldum sankı ama daha yenıyım kısmet artık dıyorum:79:

yooo yooo sakın sıkma canını yaşın çok normal, ben yeni üye oldum kim hamile kim bekliyor tam bilmiyorum , bilmeden pot kırarsam kızmayın valla bana,

bu arada neye üzülmüştün, bi şey mi oldu yoksa olmuyor die mi, olmuyor diyeyse sakın ına takma baksana daha yeni deniyorsun, bak bi de ne dicem mesela bu ay denedin olmadı ama adetin biraz gecikti , diğer aylarda da öyle oldu eğer bu şekilde devam ederse hamilelik yakın oluyormuş

evet duymustum bır kac kısıdende kısmet yaa aslında cok zulmuyorum ama olsaydı da fena olmazdı yanııı artık ıns deıger aya

benım zaten adetıme daha var ben meraktan yaptım 7 gun vardı ıkıncı cızgı hafıf cıktı bellı belırsız ama bugun yaptım baska bır tane adet oncesı %99 dıyordu onda cıkmadı daha bugunu saymazsam 5 gun var

kızlarr size yazmamış kusura bakmayın..dün kanda baktırdım 118.16 cıktı yani hamileyimmm şekerler...darısı bütün isteyenlere olsun..

kızlarr size yazmamış kusura bakmayın..dün kanda baktırdım 118.16 cıktı yani hamileyimmm şekerler...darısı bütün isteyenlere olsun..

TEBRİKK EDERİMM CANIMMM COK SEVINDIMM ALLAH TAMAMINI ERDIRSIN DARISI BEN VE BENIM GIBI ISTEYENLEREEE İNŞŞŞALLAHH

tum hamle olan hatunlari tebrik ederim darisi artik bekleyenlerin ve tedavi gorenlerin basina (bende dahil olmak uzere).kizlar ben klomen kullandim adetimin 5.gunu 5 gun boyunca sonra yumurtamin buyumesini bekledik 22mm olduktan sonra dr. pregnyl catlama ignesi vurdurdu 2 tane.ustunden bugun 12.gunum.benim adet duzensiz glifor da kullaniyorum heralde onun yuzunden oluyorum gecen ay 16sinda oldum bu ayda 16sini bekliyorum.ama esim test yap diyor bu sabah test aldi
hala yapmadim yapsammi acaba cikarmi kizlar?cvplarinizi bekliyorum

slm canım valla sana bekle derım ama cok sabırsızlanıyorsan merak ediyorsan yap (ama en azından 1 veya 2 gun gecmesını bekle derım ben)inş hamılesındır..

slm canım valla sana bekle derım ama cok sabırsızlanıyorsan merak ediyorsan yap (ama en azından 1 veya 2 gun gecmesını bekle derım ben)inş hamılesındır..

sagol canim,sabirsizlanip yaptim, malesef negatif cikti moral yerlerde ama sanki yine bi umut var cikacakmis gibi insallah

sagol canim,sabirsizlanip yaptim, malesef negatif cikti moral yerlerde ama sanki yine bi umut var cikacakmis gibi insallah

MOREL BOZMA BENDE DE AYNI OLDU NEGATIF CIKTI AMA BENDE DE SANKI UMIT VAR NE BILIM ( ISMET YAA NASİP ALLAHIN TAKTIRI HAYIRLI ZAMANDA VERİR ALLAHIMM
BENIMDE NORMALDE 14-15 GIBI OLMAM GEREKIYOR OLMAZSAAAM KANDA BAKTIRACAM KISMET SENDE OLE YAPTIR CANIM

. benimde 16.da olmam lazim onumuzdeki hafa beklicem sonra doktora gidecem zaten doktorum bana adetin gecikirse gel demisti insalla gecikir:) insalla sevincli haberlerle gelirim.hakimizdan hayirlisi insallahb (yilbasina hamis olarak girmek istiyorum) insallah dualarimiz kabul olur kizlar

Ben de biraz önce test yaptım ve ilk defa silik çıktı.
Bu zamana kadar çok test yaptım ve ilk defa silik çıktı.
Bu silik çizgiyi gördüm ya o bile yetti bana.
Umarım hamileyimdir, yarın tekrar yapacağım testi.

inşallah hakkımızda hayırlısı olsun canım yaa allah herkesın gönlüne gore versın bende 14 unde beklıyordum yanı bugun adet oldum hayırlısı artık bır dahakı aya

inşallah hakkımızda hayırlısı olsun canım yaa allah herkesın gönlüne gore versın bende 14 unde beklıyordum yanı bugun adet oldum hayırlısı artık bır dahakı aya

hadi ya demek hakkinda hayirlisi boyleymis olsun ama beklemek cok kotu cok zor bisey anliyorum seni.bende bakalim ne olacak insallah ALLAHIIM SANA YALVARIYORUM YARABBIM BANA VE BUTUN BENIM GIBI COCUK SAHIBI OLMAK ISTEYENLERE BU MUBAREK GUNLERIN YUZU SUYU HURMETINE HAYIRLI EVLATLAR NASIP EYLE,HAYIRLIYSA VER YARABBIM HAYIRSIZ OLACAKSA HIC VERME.AMIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…