Pozitif İdrar Testi Örnekleri

canım bu test de pozitif gidip kan vermelisin diye düşünüyorum ben :) bu test miratech demi miratech de ilk idrarla bile yapsan baya silik pembe çıkıyor benim ilk yaptığım testte neredeyse çıkmamıştı.başka markayla denemiştim baya koyuydu. hayırlısı olsun :)

Merhaba arkadaslar ben aranızda yeniyim size bi sorum olucak adetime 6 gün var 11 aylık evliyim ve 3 aydır eşimle korunmuyoruz bu 5 gün önce bel ağrısı yumurtalıklarımda sızlama gibibir cok şikayetim başladı bugün dayanamayıp bi test aldım ve 2. Çizgi cok silik çıkmış ama okadar silik ki kendim bile zor gördüm emin olmak için ışığa tuttum şimdi ne yapmam lazım akıl verirmisiniz kan testi yaptırmalımıyım yoksa biraz daha bekleyip idrartestini tekrarlıyayımmı

canım valla umutlandırmak istemem ama benimkide silikti 2 tane sonuç hamileydim kan testine git mutlaka özel hastanede 1 saatte çıkıyor
tesekkur ederim cnm aslında bakarsan bende umutlanmak ıstemıyorum sonra cok guc toparlıyorum keendımıpazartesıye kadar beklıyorum cnm pazartesı anca oğleden sonra gıdebılırım esım ızınlı olcak uyur oğleye kadar sonucu yazarım buraya

çok tesekkur ederım cnm pazartesı gıdıcem kan vermeye ınsaallah guzel haberlerle gelırım
evet cnm mıratechdı ılk yaptıgımsa certaindi

slm kızlar ben geldımm yatılı mısafırım geldı bende anca vakıt buldum yazmaya..ben bu sbah ıdrar testı yaptım kopkkoyu 2 cızgı cıktı gozlerıme ınanamadım hemen esımle dr.a gıttık veeee hamileyimmm hala ınanamıyorum yaa beta hcg 364.4 cıktı cokk mutlu oldum aglamak geldı ıcımden ama zor ser tuttum kendımı sımdı ıse akıntım gelıyo bende kosa kosa llavaboya gııdıyorum acaba dustumu dıye kanamam oldu zannedıyorum hep..kasık agrım var bacaklarıma doğru ınıyo az oturunca gecıo sonra tekrar baslıyo..bu da benı endıselendırıyo aranızda boyle bısey yasayan varmı erken donemde:18::18:

canım ben adetime 2 gün kala yaptıım. 2. çizgi belli belirsi çıktı.
1gün kala sabah yaptım yine silik çıktı.
adet günü yaptım. 2. çizgi yine belli belirsiz çıktı.2 ağustosta, öğleden sonra saat 3.30 civarı kan testi yaptırdım, hcg 253 çıktı.
inşallah hamilesin, takma kafana. ben çok araştırdım.
2. çizginin az veya çok belirgin çıkması mühim değil. farkedilebiliyorsa tamamdır inşallah:)

yalnız ben korkuyorum. kasım ayında 7 haftalıkken ilk gebeliğim düşükle sonlandı.
geçen ayda eşim sperm testi yaptırdı. 1mlde sayı 7milyon ,yani sayı düşük çıkmıştı.yinede çok şükür bu ay hamile kaldım fakat hala endişeliyim.
kimyasal gebelik olayı varya bir de. umarım şu bir hafta 10 günü sorunsuz atlatırım.
doktor ayın 7sinde tekrar çağırdı. yani 1 gün kaldı. inşallah sorun çıkmaz.
ama ümitliyim. ilk hamileliğimde hemen hemen hiç hamillik belirtisi yaşamamıştım.
bu defa ovulasyondan bikaç gün sonrasında yaklaşık 1 hafta beyaz akıntı geldi az az.
şimdi çok fena başım dönüyor. çok halsizim. sürekli uyku isteğim var.

inşallah cnm yaa ınsallah sorunsuz hamılelık gecırırız ..bende 9 haftalık bebegımı aldırmak zorunda kaldım 2 sene once kalbı durmustu melegımın ..o gun bu gundur olmadı sorunumuz yoktu cok sukur bır kez kımyasal gebelık yasadım adetımle dustu degerım..bende senın gıbı dıken ustundeyım cnm bende cok korkuyorumm yukarda da yazdıgım gıbı akıntı gelıyo adet oldum sanım lavaboya kosturuyorum..dua edıyorum elımden alımızden baska bırsey gelmaz kı rabbım ol dedı oldu cok sukur sımdı ıse yasa derse yasayacak ınsallah bebeklerımız..allahım yardımcın olsun ınsallah herrseyın hayırlısı olsun hakkımızda..bak senın gun gelmıs catmıs benım daha 1 haftam var

İnsan kafasindan atamiyor napalim. İnsallah sorun cikmaz.
herkesin derdi var cesit cesit. Buda bizimki.
Bu arada benim adetim 2 gun gecti. Bu 3.gun canim.
hala tedirginim ister İstemez. Allah hayirlisini versin

İnsan kafasindan atamiyor napalim. İnsallah sorun cikmaz.
herkesin derdi var cesit cesit. Buda bizimki.
Bu arada benim adetim 2 gun gecti. Bu 3.gun canim.
hala tedirginim ister İstemez. Allah hayirlisini versin

aynen cnm ya ben 32 gunde bır oluyorum benımde 2.gecıkme gunuydu aynı duyguları ve aynı korkuları yasıyoruz galıba inşaaallah atlarırız bu sıkıntılı gunlerımızı de bebegımızı hayırlısıyla kucagımıza alırız allahın ıznıyle

Canim bugun hcg 2250lerde cikti. Doktor iyi dedi. Keseyide gorduk cok sukur.kimyasal gebelikten korkutorduk işte.
allah sizede nasip eder insallah

Son düzenleme:

ya arkadaşaım bende adetıme 1 gun kala yanı dun yaptım güneşe bakınca bı çizgi gözükuyodu zar zor acaba dedım hayalet çizgi mi cok dikkatli bakınca yane zorlayınca kendını. sonra dedımkı acaba kıtın altında hafıften bı yer çizgisi mi gölge yapıor acaba :) bilemedım bugunde günüm aslında hala adet olmadım

Selam arkadaşlar aranızda miratech gebelik testi kullanan varmı adetime dört gün kala yapmak istiyorum çok meraklıyım test ucuz birşey acaba gebelik varsa gösterirmiki küçük bi ilçede yaşıyoruz ancak onu bulabildik.

miratech oldukça çok satılan bir marka ve güvenilir olduğunu da söyleyebilirim fakat eğer daha bebiş yeniyse çizgi çok açık renk çıkabilir. ben adetime 2-3 gün kala hem certain hem miratech yapmıştım miratech de çıkan çizgi o kadar silikti ki negatif zannedip üzüldüm. ardından certain yaptım ve belirgin şekilde çıktı. yani miratech bir kaç gün daha geç gösteriyor. ama çok merak ediyorsan yap şüphede kalırsan bi kaç gün sonra tekrarlarsın.ben sabırsız olduğum için hep önceden yapıyordum :)hayırlısı olsun yaparsan sonucu paylaş merak ederiz:)

Cevabın için çok teşekkür ederim :) testi yapıp paylaşacğım göğüslerim felaket şisti acıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…