Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Arkadaşlar acil cevap verir misiniz? Adet günüm 16. Bugun, bundan önce 3 test yaptım negatif çıktı ama bugun silik çıktı bu ne anlama geliyor..

Geç döllenme olsa bu kadar geç mi çıkardı?

Lütfen cevap verin

Silik çıktıysada gebesin canım dediğin gibi geç döllenme olabilir hayırlı olsun :)

kızlar ben 5 gün geciktim ama bu ay özel bi çabamız olmamıştı... bu sabah test yaptım resmine bakarak fikir verir misiniz???

ben hamile olduğuma inanamıyorum da:)

hayirli olsunm hamilesiniz. bir an once kan testi yaptirin

hamilesinn hamilesinnnn

darısı bunu okuyan herkesin başına inşallahhhh aminnnnnnnn

evet canlar hamileyim

dün akşam test yaptırdım, 1220 çıktı beta hgc... Allahıma şükürler olsun, inşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma almayı nasip eder

âmin-darısı isteyen herkesin başına)

hem çok şaşkın hem çok mutluyum

taze hamişimizin önünde saygıyla eğiliyor kocamaaaaan dualarını bekliyoruz artıkk :)

hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip etsin canım şöööle en keyiflisinden hamilelik diliyorum

darısı başına canım o zaman

âmin, âmin, âmin... bi de doktor onaylasın hatta kalp atışını duyayım tamam diyeceğim... çok şaşkınım bu ay özellikle denememiz olmamıştı, hatta sigarayı bayramda bıraktığım için 2-3 ay beklemeyi düşünüyorduk, sadece yumurtlama günlerinde korunduk ama geleceği vardı demek zillinin

netten kaset tipi yerine yanlışlıkla strip tipi gebelik testi almışım. adete 7 günüm var. dedimki bu test nasılmış bakayım. yaptım sabah ilk idrarla. sonra baktım pek bişi yok bakkala gidip geldim. bi baktım t pembe. çok rahat gözüküyor. bir tane daha yapmıştım onda da sadece t nin yeri belli. ne dersiniz bu kadar erken çıkar mı? yoksa test hatalım mıdır?
Eki Görüntüle 790788 Eki Görüntüle 790789 Eki Görüntüle 790790

canım testi çok erken yapmışsın bende aynı sen gibi heycanlanıp bit hafta önceden yaptığım olurdu :))) bence pozitif azda olsa pozitifdir pozitif pek yanıltmaz.. bazen negatif çıkıp aslında gebe çıkanları duydum ama pozitifde pek yanılma olmuyo. sen bu ara hareketlerine dikkat et yeme içmene ve ilişkiye ara ver düşük alma ihtimaline karşı hadi hayırlısııı

tesekkur ederim cnm. iki dusugum var zaten..... insallah varsa bu kez de aynisini yasamam.

sanada hayirli dogumlar dilerim. saglik ve huzurla....

tesekkur ederim cnm. iki dusugum var zaten..... insallah varsa bu kez de aynisini yasamam.

sanada hayirli dogumlar dilerim. saglik ve huzurla....

inşallah vardır canım benimde iki düşük ve bir dış gebeliğim oldu ama çok şükür iyi bi dr bulduk eşimle tekrar kaldım hayırlısıyla kucağıma almayıda nasip eder inş. rabbim. eğer iki düşün varsa sebebi araştırıldı mı bende toksoplazma diye kanda yapılan teste negatif çıkdım yani iyi pişmemiş ete yumurtaya salama sucuğa alerjim varmış öyle basit şeyler bile düşüğe sebeb olabiliyo canım ben altı ay ne dışardan alıp nede evde pişirip et ve tavuk ürünleri tüketmedim. belki sendede olabilir bu alerji bu ara yeme bunları olurmu .

tamam cnm dikkat ederim. tesekur ederim.

evde testin varsa yarın sabah tekrarla istersen ama bu test pozitif gibi duruyor :) hayırlı uğurlu olsun :)

arkadaşlar benm adetim 3 gün gecikti.iki kez idrar testi yaptım fakat çizgi çıkmadı.fakat kendmi o kadar bitkin halsiz uykulu hissedyrm ki yediğim hiçbirşeyden tat almıyorum ağzım acı gibi.göğüslerm hep acırdı bu ay sadece uçlarında acı var.aşırı baş ağrısı yaşıyorum.ara sıra kasıklarımda iğne gibi ani batmalar oluyo aşırı bel ağrım var.bu idrar testlerine güveneym mi.kendmi çok farklı hissedyrm.sizce hamile mym boşa mı ümitlenyrm.

bende dün yaptım bata 4 gün var aynı böyle çıktı inşallah hamileyizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…