Pozitif İdrar Testi Örnekleri

yanı doğru anlasısem senın 10 temmuzda adet görmen lazım 5 gunun var bence sen pazartesı gunu gıt yaptır testını pazartesı günkü sonuç net çıkar kanda 2 gun daha bekle derım

canımmm adetım 12 hazıran daha 7 gun var adetım gecmeden kana gıtmem muhtemelen :) cunku uzuluyorum :)

Evet kızlar bu hep sorulan bir soruydu
:uhm:Testte 2. çizgim daha açık hamile miyim:uhm:
İdrar testlerinde aklımıza takılan bu sorunun cevabını
resimlerde bulabileceksiniz
:CüvCüv:Burada gördüğünüz testlerin hepsi pozitifdir:CüvCüv:
iyi günler ben forumda yeniyim 2 3 gün oldu acalı benim aklıma takılan bişiler var evliyim ve eşim haziranın 16sın da içime biraz kaçtıgını söyledi önemsemedim snra hesapladım 16sı bnm yumurtlama günümmüş her ayın 2sinde hastalanırdım ama bu ay olmadım 4 gün gecti test aldım negatif cıktı belim ve kasıklarım cok agrıyo gögüslerim şiş ama agrimiyo sizce ne zaman bi daha test yapmalıyım veya hamilemiyim cevap yazın lütfen şimdiden tesskr ederim...

iyi günler ben forumda yeniyim 2 3 gün oldu acalı benim aklıma takılan bişiler var evliyim ve eşim haziranın 16sın da içime biraz kaçtıgını söyledi önemsemedim snra hesapladım 16sı bnm yumurtlama günümmüş her ayın 2sinde hastalanırdım ama bu ay olmadım 4 gün gecti test aldım negatif cıktı belim ve kasıklarım cok agrıyo gögüslerim şiş ama agrimiyo sizce ne zaman bi daha test yapmalıyım veya hamilemiyim cevap yazın lütfen şimdiden tesskr ederim...

bu testlere bi bakarmısınız arkadaşlar

Eklentiler

• $20130705_112049.jpg
    $20130705_112049.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 115
  • $20130705_112132.jpg
    $20130705_112132.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 153
  • $20130705_112144.jpg
    $20130705_112144.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 150

canım supen varta test yaptır zaten gunu gecmıs neyse cıkar

evet canımmm orada bır cızgı var bata kac gun var ıstersen kanla tescılle

ayy canmcm siz de gördüğünüze göre hayali değil ama bu yanlış test ihitimaline karşı çok da kaptırmak istemiyorum kendimi

canım sılık çıkan teslerde 2 gun sonra tekrarla denılıyor ama hamıle olma oranı yüksek bılgıne

teşekkür ederim canm yedeğim var yarın sabah bi tekrarlayayım koyulaşırsa ne ala doğru kan vermeye:))

ayy canmcm siz de gördüğünüze göre hayali değil ama bu yanlış test ihitimaline karşı çok da kaptırmak istemiyorum kendimi

teşekkür ederim canm yedeğim var yarın sabah bi tekrarlayayım koyulaşırsa ne ala doğru kan vermeye:))

sence benım testte de var mı cızgı :) 255. sayfa

hadı bakalım hayırlı haberlerını bekliyoruz yazmayı unutma

X