Pozitif İdrar Testi Örnekleri

benimde öyleydi cnm şimdi hamileyim

ya ağzından bal damlıyooorrr :)
inşallah birde saat aksam 6 da işe gelince yaptım
yarın ilk idrarımlada yapacagım
test mi bozuk acaba dıye dusunuyorum kendımce:S
tek çizgi görince hep ikincisi çok silik ve incecik :)
umarım bebişim vardır tatlım
senınkı nasıldı?

ya ağzından bal damlıyooorrr :)
inşallah birde saat aksam 6 da işe gelince yaptım
yarın ilk idrarımlada yapacagım
test mi bozuk acaba dıye dusunuyorum kendımce:S
tek çizgi görince hep ikincisi çok silik ve incecik :)
umarım bebişim vardır tatlım
senınkı nasıldı?
benimkide hayalet gibiydi zor belli olyodu ama adet günümde iki çizgiyide net gördüm inş. güzel haberler alırsın

benimkide hayalet gibiydi zor belli olyodu ama adet günümde iki çizgiyide net gördüm inş. güzel haberler alırsın

ınsallah canm:)
yarın ılk ıdrarımla yapacagım bırde bakalım nasipse Rabbim yazdıysa olacak
Yazarım yarın buraya sonucumu ıns cıft cıkar :)

ınsallah canm:)
yarın ılk ıdrarımla yapacagım bırde bakalım nasipse Rabbim yazdıysa olacak
Yazarım yarın buraya sonucumu ıns cıft cıkar :)
bekliyorum haberlerini senide ekim anneleri arasına katalım pozitif çıkarsa yarını iple çekiyorum

inatcikeci bişey sorucam ilk idrarla yapmayınca doğru sonuç vermiyormu?şimdi yaptım tek çizgi negatif yani ama olsa hertürlü çıkardı galiba yaa:18:

ben kaybettigim bebiste hep ogleden sonra ve aksamustu yaptim testi,sonucum-pozitif- hemen cikti ama kisiye gore ve gunune gore degisir,en yogun idrar sabah oluyor daha yogun olur hcg miktari diye oyle deniyor

merhaba hamile olan ve olmak isteyen anne adayları bende 4 yıldır anne olmak istiyorum tüp bebek dahil bir çok tedavi denedik ama nasip olmadı.buradan edindiğim belirti bilgileri ile adetime 2 gün kala test yapmaya başladım ve ilk defa silik çizgi çıktı bu gün 2 gün geçti.sanki çizgi biraz daha belirginleşti gibi.5 gündür kahve rengi akıntım var adet olacakmışım gibi ama olmadım henüz.inanın kan tetine gidecek cesareti toplayamadım.varmı bu durum hakkında bilgisi ve tecrübesi olan? umutlanmayıda,umudumuda kaybetmeyide istemiyorum :KK50:

merhaba hamile olan ve olmak isteyen anne adayları bende 4 yıldır anne olmak istiyorum tüp bebek dahil bir çok tedavi denedik ama nasip olmadı.buradan edindiğim belirti bilgileri ile adetime 2 gün kala test yapmaya başladım ve ilk defa silik çizgi çıktı bu gün 2 gün geçti.sanki çizgi biraz daha belirginleşti gibi.5 gündür kahve rengi akıntım var adet olacakmışım gibi ama olmadım henüz.inanın kan tetine gidecek cesareti toplayamadım.varmı bu durum hakkında bilgisi ve tecrübesi olan? umutlanmayıda,umudumuda kaybetmeyide istemiyorum :KK50:
benimde ikinci çizgi dakikalar sonra silik çıkmıştı ama tam adet günümde yaptığım tam net çıkmıştı ama sen kanamam var diosun kimyasal bir gebelik olabilir en iisi kan testi yaptırman cnm hakkında hayırlısı olur inş.

benimde ikinci çizgi dakikalar sonra silik çıkmıştı ama tam adet günümde yaptığım tam net çıkmıştı ama sen kanamam var diosun kimyasal bir gebelik olabilir en iisi kan testi yaptırman cnm hakkında hayırlısı olur inş.

canım hayırlı olsun bebegin darısı bize inşallah.adet olacakmışım gibi kahverengi leke var kanamam yok 4-5 gündür böyle kanyok leke var.bakalım hayırlısı bi kaç gün daha geçsinde girerim artık hastahaneye.

canım hayırlı olsun bebegin darısı bize inşallah.adet olacakmışım gibi kahverengi leke var kanamam yok 4-5 gündür böyle kanyok leke var.bakalım hayırlısı bi kaç gün daha geçsinde girerim artık hastahaneye.
saol cnm dualarım seninle darısı sana inş.

Merhaba kızlar pazartesi test yaptım ve daha damlatır damlatmaz çok net çıktı çizgilerim hastalığım gelmemiş 11 gün geçmişti ...
yarın doktora gidiyorum bakalım bebeğim kaç haftalık... :)

Merhaba kızlar pazartesi test yaptım ve daha damlatır damlatmaz çok net çıktı çizgilerim hastalığım gelmemiş 11 gün geçmişti ...
yarın doktora gidiyorum bakalım bebeğim kaç haftalık... :)

hayırlı olsun canım Allahım nazarlardan korusun inşallah...:nazar::nazar:

Merhaba kizlar,lutfen cok acil cevap ilk yaptigim da testi silik bir cizgi goremedim fakat bir kac saat sonra baktigimda bir cizgi mevcuttu.Sizce hamile miyim?

X