Pozitif İdrar Testi Örnekleri

cok tesekkurler canım ...
abartılı şekilde korkuyorum ben köpekten yaa.. uafgından buyugunden ,süs köpegine kadarrr...
..........
hayırlısı böyleymiş canım yaa ..
hamıle olsaydım sevınecektım..
olmasada üzülmeyecektım...
çok erkendı 3. bır bebek içinn..
...
ama o kadar cok alışmısım ki hamılelıgee..içim burkulduu adet oluncaa

bende öyle süs köpeği falan farketmiyor ayağım kadar köpekler beni sokakta koşturmuştur o kadar yani :KK17:
üzülmemek elde değildir hele burada güzel hikayeleri okuyunca daha da bir umut bağlıyor
üstüne birde benim gibi tezcanlıysan hemen olsun istiyorsan durum daha vahim oluyor :KK49:

merhaba kızlar ..

bu sabah başıma ne geldı bır bılsenız..:KK50::KK50:
bızım köpegımız var bende dışarı çıkmıştım ..kız kardeşim zincirini çıkarmışş ..bilmiyordum
saldırmıyor kesınlıkle ama ben cok korkarımm :18::18:

bır baktım koşa koşa bana gelıyorrr...:KK53::KK53:
nasıl koşa koşa abartmana gırdım bı bılsenız merdıvenlerı ikişer ikişer çıkıyorum patır kütürr...
...........

eve bır geldım nefes nefese ama vajinamdaa çok ağrı oldu..sankı vajinamın kemiği batıyorduu
saçma gelebılır ama öyleydıı
5 dakıka sonra bır ıslaklık hıssettım
tuvallette baktımkı adet olmuşumm...

.........
vajina ağrım geçtiii şuan ...ped taktım bakalım devam edecekmıı adetımm...

inş bebiş falan yoktur yoksa düşük bile olurdu o korku ve hızlı koşu ile:18::18:
bende köpeklerden çok korkarım:KK53::KK53:hatta bir kez anası ve yavrusu kovaladı beni o kadar korktum ki yüksek bir yerden yuvarlandım kolum dizim hepsi aşınmış kan revan içnde kalmıştım.:KK30::KK30::KK30:
üzerme gelip koklamışlardı heralde kan kokusunu alınca zaten Allahından bulmuş bizim birşey yapmamıza gerek klmadı heralde demişler ki
öylece bırakıp geri gittiler beni:KK53::KK53::KK53:

kızlar bugün adet olmam gerekiyodu ama henüz olmadım yarın test yapsam mı çıkarmı ?
geç döllenme olmamışsa çıkar canım..

Son düzenleme:
kızlar bugün adet olmam gerekiyodu ama henüz olmadım yarın test yapsam mı çıkarmı ?

eğer bebişiniz varsa düşükte bir ihtimal olsa çıkar tabiki ama siz bir iki gün daha bekleme sabrını gösterebilirseniz kesin sonuç olur heralde
not:ben bekleyemezdim orası ayrı :KK1: dediğimi yap yaptığımı yapma hesabı :KK34:

Son düzenleme:
idrar testi yapayım en iyisi tabi yarına ne olur bilinmez ama tsk ederim ilginize dua edin nolur benimde dualarım sizlerle

canım yaptım çok net biçimde negatif :KK43::KK43::KK43:

üzülmekk yokkkkkkk:KK20::KK20::KK20:

Allah'ım bu şekilde hayırlı görmüşş bence sevınmelısın..

demekkı hayırlıı bır evlat olmayacaktıı.

pozitiff düşün biraz..

:KK34::KK34:

Rabbım en kısa zamanda hayırlı evlattlar nasip etsın herkeseee tumm candan isteyenlereee

üzülmekk yokkkkkkk:KK20::KK20::KK20:

Allah'ım bu şekilde hayırlı görmüşş bence sevınmelısın..

demekkı hayırlıı bır evlat olmayacaktıı.

pozitiff düşün biraz..

:KK34::KK34:

Rabbım en kısa zamanda hayırlı evlattlar nasip etsın herkeseee tumm candan isteyenlereee

çok tsk ederim canım inşallah cümlemize nasip olur
Amin:KK14:

X