Tatlı Tarifi Porsiyonluk Kıbrıs Tatlısı - Pınar Süt Sponsorluğunda

Astoria sanıyorum patlama muhabbetinden grileştin :) övgülerin için teşekkür ederim. Hobi demeyelim de farklı bir keyif alıyorum diyelim. Gastronom olmayı çok isterdim ya da yemek stilisti

Ehehe aynen anca dönebildim. Bence siz de olabilirsiniz yaa neden olmasın, Bahar Kitapçı var aynen sizin gibi çok güzel yemek fotoğrafları çekiyor. Belki Instagram'dan onunla görüşüp çektiğiniz fotoğrafları gösterebilirsiniz. Çok da tatlı bir kadın ben bu fotoğraflara kayıtsız kal(a)mayacağını düşünüyorum. :)

Ehehe aynen anca dönebildim. Bence siz de olabilirsiniz yaa neden olmasın, Bahar Kitapçı var aynen sizin gibi çok güzel yemek fotoğrafları çekiyor. Belki Instagram'dan onunla görüşüp çektiğiniz fotoğrafları gösterebilirsiniz. Çok da tatlı bir kadın ben bu fotoğraflara kayıtsız kal(a)mayacağını düşünüyorum. :)
Hoşgeldin :) iltifatların için tekrar teşekkür ederim:KK28:
İnstagram hesabımı kapattım bir gün dönersem aklımda bulunsun. :KK58:

Hoşgeldin :) iltifatların için tekrar teşekkür ederim:KK28:
İnstagram hesabımı kapattım bir gün dönersem aklımda bulunsun. :KK58:

Yaa gerilere bakınca gördüm ben de tam üstüne yazınca. Valla bir şekilde ulaşın yahu, bu yetenek harcanmamalı. :)

Aslında fotoğrafların bu kadar güzel çıkması profesyonel makine kullanmam telefondan çeksem bu kadar olmaz :KK66:

Herkes prof makine de kullanamıyor ki yani düzgün ışığı, açıyı bulmak asıl önemli. :)

:rolleyes:kıprısssssss tatlısı ve sunumun harikalığının muhteşemliği

ellerine sağlık :rolleyes:

X