Tatlı Tarifi Porsiyonluk Kıbrıs Tatlısı - Pınar Süt Sponsorluğunda

Ya bilmiyorum fotoğrafçılık işiniz mi hobiniz mi ama yemek fotoğrafçısı olmayı düşünmez misiniz, ciddi ciddi soruyorum. Şahane fotoğraflar çekiyorsunuz, yemek dergilerine bir portföy hazırlayıp gönderin bence işe alınabilirsiniz. Fotoğrafların naifliği, kullanılan aksesuarlar beni benden aldı. Tatlı da müthiş gözüküyor, ellerinize sağlık.

Ellerine sağlık. cok manyak yaparım siparişlerim hep bunun üzerine çok talep var burdaki araplar çok seviyor bu tatliyu..özelliği galeta unu ile yapılması aslında ama ben.biraz da irmik ekliyorum..sunuma da bayildim:KK9::KK9::KK71::KK71:

Son düzenleme:
Eline sağlık canım çok güzel olmus. Fotograflarin da ayrıca çok başarılı. Yarışmada da basarilar dilerim :)

Deynomm telefondan girince öyle idare et düzelttim çok yazacatim da:işsiz:
Gerçek anlamadım yanlış yazdığını,bulunduğun yere ait ismi falan sandım.Madem öyle siparişlerin var mamalar yapıyorsun ,sen de ne cevherler vardır,bir kerede yarışmaya katılsan ne olur sanki,merak ettim basıl yapacağını,sunumunu:KK45:

Gerçek anlamadım yanlış yazdığını,bulunduğun yere ait ismi falan sandım.Madem öyle siparişlerin var mamalar yapıyorsun ,sen de ne cevherler vardır,bir kerede yarışmaya katılsan ne olur sanki,merak ettim basıl yapacağını,sunumunu:KK45:
Deyno mm boşver gizli kalmak en güzeli Nevreste Nevreste gözü değer :KK53::KK53::oha::oha:

Ellerine sağlık çok güzel gözüküyor çokta lezzetli bi tatlı ama hiç porsiyonluk denememiştim sunumuna bayıldım canım ❤❤❤ yarışmada başarılar diliyorum...

X