Ponza tayla kese yapmak

himm, dizlerim icin kullanacagim insallah :) diger vucut hatlari icin sert olur bence...yada cok hafif hafif yapilcak..

arada duşta bende yapıyorum protex sabun kullanıyorum hem temizliyo cildi
sabunlayıp yüzümü falan hafif ovmadan keseliyorum
duştan sonra prıl prıl bebek gibi oluyo cildim:))
tavsiye ederim kızlar
ama ölee bastırmayın deriyi kaldırırsınız alimallah

ya bende aldm ponza taşı.denedim bacaklarıma.batıklar için 2 defa kullandım ama duşta değil.pek bi fark göremedm.özellikle batıkların üstünde uyguladım.pek bi fark olmadı.acaba duştamı yapmam lazım.

Nerede satılıyor ya , bende alacağım bugün yarın.Birde fiyatı 5 TL değil mi ? Alacağım ama nerde satılıyor eczanelerde var mıdır ? (:-)

bende yaptım bastırmama rağmen derim soyuldu acıdan duramadım ertesi günüde yaptığım yerler kabuk tutmaya başladı artı kese yapınca kir çıkar hani bunda hiç bir şey olmadı sizin kullandığınız ponza taşı nasıl acaba o yüzden olabilirmi

kızlar bende kullanıyorum süper bişey.kolalrımda hep batıklar oluşuyodu ağda yapmamdan dolayı.düzenli oalrak kullandım ve şimdi hiç batığım yok.bacaklarımda aynı şekilde haftada bir kez kullandım.tavsiye ederim batığı olan herkese...:lepi:

hı ayrıyeten nasıl kullandığımı anlatıyım.duştan sonra havlula yapcağım yerin hafif kurutoyorum ama nemli kalıcak çok kurumuycak sonra yavaş yavaş bastırmadan taşı sürtüyorum.ölü deriyi tamamen alıyo.banyoda ıslakken hiç kullanmadım.nemliyken yapın haif sulu kalsın.eğer kuruyken yaparsanız cildiniz tahriş olur..

ponza taşını topuklara bi defa değdirdikten sonra artık hep ister,vücutta öyle olur bence doğal olarak savunma mekanızmasını çalıştırıyo vücut daha sert bi ten benim tavsiyem yapmayın arkadaşlar kese zaten kirleri çok güzel çıkarıyo

ponza taşı topukta çok iyi de ben onu vücuduma sürersem derim kalkar hemen tahriş olurum. dikkat edin bence siz de
Ben vücudum için fırça aldım o da masaj yaparak temizliyor.

ya benim elim ağır herhalde... bacaklarım benek benek kırmızı yara oldu :KK43:(( batıktan kurtulayım derken daha berbat oldu.. eli ağır olan yapmasın, normal ipek kese alsın ondan yapsın :KK17:

ben de her banyoda yaparım , bu kir benden nasıl çıkar diye de şaşırırdım ama bak herkeste öyleymiş demek ki..

kirli değiliz canım:KK1:

ponza taşı yerine batık ve selülitlerde keseyi tavsiye ederim. düzenli kullanımla yavaşlatıyor oluşumunu. ponza taşı ise bir taş ve ben şahsen vücuduma, topuklarım hariç, sürmem.

X