Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

bende içtim tadı güzel ama 10. gün bıraktım yani bugün bebeğin hayırlı olsun canım

Canım senin için çok sevindim! Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini. Darısı başımıza. Soğan kürü nasıl yapılıyor? Ondan önce yumurtlaman düzenli oluyor muydu? 4444 salat-ı tefriciye akşamları mı okudun? Ben de denemek istiyorum. Bahsedebilirsen sevinirim.
Herşey Allah'ın takdiri. Dua'nın önemine ben de inanıyorum.

bende içtim tadı güzel ama 10. gün bıraktım yani bugün bebeğin hayırlı olsun canım

Teşekkür ederim ama bak ben bırakmadım sonuna kadar yaptım ve cidden faydasını gördüm zaten hiçbir şeye zararı yok bunun hatta faydası var sonrasında adetim düzene girdi vücudumda iyi gelişmeler gördüm sen de bırakma arkadaşım sabret biraz daha

Mrb lar bende pko luyum 15 aylık evliyim 6 ay kornmadık tabi çocuk olmadı doktora gttm teşhis pko.3 kg ver dedi bide inofolic verdi bittikçe alıp içiyorm 19 ağustostan beri kullanıyorm.geçen ay 8 eylülde adet oldm bu ayda kasıklarmda ağrı var midem bulanıo halszlk faln var sizce hamileyim şimdi kan testi ypsam çıkarmı merk ediyorm çok geckmesni bekliyemıcem galiba

Mrb lar bende pko luyum 15 aylık evliyim 6 ay kornmadık tabi çocuk olmadı doktora gttm teşhis pko.3 kg ver dedi bide inofolic verdi bittikçe alıp içiyorm 19 ağustostan beri kullanıyorm.geçen ay 8 eylülde adet oldm bu ayda kasıklarmda ağrı var midem bulanıo halszlk faln var sizce hamileyim şimdi kan testi ypsam çıkarmı merk ediyorm çok geckmesni bekliyemıcem galiba

bende 16yaşımdan beri pco hastasıyım ve denenmedik tedavi kalmadı ama nafile herşeye rağmen adetlerim hep düzensiz,en son 8 ay hormon tedaviside gördüm toplamda tam 30 kilo aldım tedaviler süresince,doktorlar kilo vermen şart diyolar ama homon vermeyide kesmiyorlar:) klomeni bende kullandım ama bana hiç iki ilaç şeklinde vermediler hep tek kullandım,yumurtan gelişmeden yok oluyo diyolar,senden ricam klomeni nasıl kullandın hangi sürelerde,ayrıntılı bi şekilde yazarsan sevinirim...

kac kılosun pekı boyun kac canım

bende basladım sogan kürüne arkdasım fakat bı yondende tedırgınım cunku pko lu hastaların ilaç kullnırken sogan kürü içmeleri sonucu buyk kıstlar olusabılıyormus.. buralarda bı yerlerde okudum bı kac kısıde öle olmus bıraz tedırgınım ama basladım küre 6 gun oldu.. bıde hergun aynı saatlerde mı ıctın canım..
bu arada allah tamamına erdırsın inş bebişini sağlıklı eline alırsın..:2:

arkadaslar aranızda diana35 ile androcur kullanan var mı benim 2 ay oldu tedavıme baslayalı ama tam anlamıyla bı adet goremedım dr kesebılırde ılk etapta ılaclar dedı damla damla kırlenıyorum sdc eger benım gıbı bı tedavı uygulanıpta daha sonra regl ı normale donen var mı
simdiden tesekkur ederım..:26:

amin canım inşallah...soğan kürüne reglinin 7. günü başlayıp 15 gün içtim bir orta boy yemeklik soğanı 4 e böl 1,5 bardak klorsuz kaynayan suyun içine at ağzı kapalı 5 dakika kaynat ılınınca iç sabah akşam içiliyo her zaman taze hazırla canım tefriciyeyi boş olduğum her an çektim salavat olduğu için regliyken bile çekebiliyorsun canım... yumurtlamam düzendli değildi sanırım çünkü 3 senedir korunmamama rağmen olmamıştı

bence buna sakın inanma, ben günde 2 adet klomene 2 ay cvp vermedim, ve doktor bana cok inatçı tup bebek merk git dedi okadar moralim bozulmuştu kı anlatamam . daha sonra doktor değiştirdim ve günde 3 adet klomene cevap verdım doktorunun dozu arttırması gerek bırde yanına ek glıfor verdıı gerçi hala sonuç yok ama

adetimde düzenli hiç bir sorunumda yok olmayınca olmuyor diyorum kendi kendime 3 senedir olmuyor bebeğim allah vermeyince vermiyor işte dilediğine verir dilediğinide kısır yapar bu bir ayette geçiyor ben denedim sıkıldım pes ettim yok artık hiç birşey denemeyeceğim saygılar

Arkadaslar ben gecen kis pco oldugumu ogrendim ama durum bende biras farkli kilo tuylenme gibi hicbir brlirti yok adetlerimde duzenli yanliz 18 gune bir 10 gun seklinde bir kanamam var bir kac doktora gittim ve yumurtldgimi yani bebegimin olabilecegini soyledler yani her ay degilse bile mutlaka yumurtladgimi soyledler sonra sogan kurune basladim ve gebe kaldim yanliz dusukle sonuclandi kimyasal bi gebelik yasadim yani..daha sonra hamileligi hizlandrmak icin bir ay klomen ve igne kullandim ama olmadi..devam etmedim tedaviye cok yipratici bi surec tedavi daha umut verici olmayisi buyuk cokuntu..madem doktorlar olur diyor once Rabbime inanip guvenerek sogan kuru ile devam etmek istiyorum insaallah..bu arada hormonlarimda normal neden olmuyor anlayamadim cok dusunuyorum galiba..tecrubeli arkadaslar yorumlarinizi ve onerilerinizi bekliyorum..tesekkurler

Sağol bitanem allah isteyen herkese nasip etsin umarım, bak bunu hiç duymadım ben soğan kürü uygularken ilaç kullanmıyordum zaten öğrendiğim gün başladım soğan kürüne hiç ilaç kullanmadım o yüzden tam olarak bilemiyorum canım ben kürü biraz değiştirerek uyguladım aslını istersen sabah aç karınla ve gece yatmadan önce aç karınla olmak üzere 2 kere içtim günde çok şükür işe de yaradı saatlere özel olarak bire bir uymadım açıkçası ama dediğim gibi sabah saatlerinde ve gece yatmadan önce şeklinde içtim istersen ilaçla kullanma olayını bir sor istersen arkadaşım kaş yapalım derken göz çıkarmak daha kötü allah korusun

Canım benim bu biraz da rabbimin takdiri demek ki doğru bir zaman var böyle düşün ben soğan kürü uyguladığımda kadın hastalıklarıyla ilgili birçok sorunum var adet gecikmesi kistler myomlar bir kür hepsine mi iyi gelir herşeyi düzene soktu gerçekten biz inanamadık ailemle ve çok şükür kolay bir şekilde bebeğim de oldu sen de bir dene soğan kürü uyguladıktan sonra çocuk sahibi olanları biliyorum. Ama birşey diyeceğim tam olarak bilmemekle birlikte sadece mantık yürütüyorum, başlayacağın tarihi ona göre belirle 15. günü yumurtlama tarihine falan denk gelsin istersen bence mantıken öyle daha kolay olur . Allah sağlıklı huzurlu bebiş nasip etsin inşallah canım...:)

merhaba, adet olmana daha var canım bunlar adet belirtiside olabilir sen geçmesini bekle en güvenilir yöntem bu kan tahlilinde çıkmıyor çünkü. bende 7 gün geçtiği halde korkmuştum negatif çıkarsa diye sonunda gittim yaptrdım ve hamile çıktım ama öğrendikten 2 gün sonra bebeğimi kaybettim. zaten öğrendiğimde düşük yapmaya başlamışım benim gibi geç de kalma ben 5 haftalıkken bebeğimi kaybettim belki daha önce öğrenmiş olsam daha dikkatli olurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…