Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

bence buna sakın inanma, ben günde 2 adet klomene 2 ay cvp vermedim, ve doktor bana cok inatçı tup bebek merk git dedi okadar moralim bozulmuştu kı anlatamam . daha sonra doktor değiştirdim ve günde 3 adet klomene cevap verdım doktorunun dozu arttırması gerek bırde yanına ek glıfor verdıı gerçi hala sonuç yok ama :KK43:

ilgin için teşekkürler,insanı öyle bir hale getiriyorlarki zaman zaman herşeyi bırakıp hiç doktor yüzü görmeyesin geliyo,4yıllık evliyim ve tam 13 yıldır tedavi görüyorum hiç bi gelişme olmazmı yaaa,bakalım hangi dr önerilirse gidiyorum istanbulda bildiğiniz çok iyi bi doktor varsa lütfen ismini verirmisiniz arkadaşlar...

Canım benim bu biraz da rabbimin takdiri demek ki doğru bir zaman var böyle düşün ben soğan kürü uyguladığımda kadın hastalıklarıyla ilgili birçok sorunum var adet gecikmesi kistler myomlar bir kür hepsine mi iyi gelir herşeyi düzene soktu gerçekten biz inanamadık ailemle ve çok şükür kolay bir şekilde bebeğim de oldu sen de bir dene soğan kürü uyguladıktan sonra çocuk sahibi olanları biliyorum. Ama birşey diyeceğim tam olarak bilmemekle birlikte sadece mantık yürütüyorum, başlayacağın tarihi ona göre belirle 15. günü yumurtlama tarihine falan denk gelsin istersen bence mantıken öyle daha kolay olur . Allah sağlıklı huzurlu bebiş nasip etsin inşallah canım...:)

Cevabin icin cok tesekkurlr Allah razi olsun..:)ben sogan kurune basliyim en iyisi ozaman..sifa Allah tan herseyin de hayirlisi Rabbim tum isteyene en kisa zamanda nasip etsin insaallah hayirli gunler..:)

Sağol bitanem allah isteyen herkese nasip etsin umarım, bak bunu hiç duymadım ben soğan kürü uygularken ilaç kullanmıyordum zaten öğrendiğim gün başladım soğan kürüne hiç ilaç kullanmadım o yüzden tam olarak bilemiyorum canım ben kürü biraz değiştirerek uyguladım aslını istersen sabah aç karınla ve gece yatmadan önce aç karınla olmak üzere 2 kere içtim günde çok şükür işe de yaradı saatlere özel olarak bire bir uymadım açıkçası ama dediğim gibi sabah saatlerinde ve gece yatmadan önce şeklinde içtim istersen ilaçla kullanma olayını bir sor istersen arkadaşım kaş yapalım derken göz çıkarmak daha kötü allah korusun

Cvbin icin tesekkurler cnm..

doktora danısmadan bızde alsak kullanabılırmıyım kızlar bı zararı olurmu

evet doktora danışmadan kullanabilirsiniz ,zararı yok. faydası var.

merhaba, adet olmana daha var canım bunlar adet belirtiside olabilir sen geçmesini bekle en güvenilir yöntem bu kan tahlilinde çıkmıyor çünkü. bende 7 gün geçtiği halde korkmuştum negatif çıkarsa diye sonunda gittim yaptrdım ve hamile çıktım ama öğrendikten 2 gün sonra bebeğimi kaybettim. zaten öğrendiğimde düşük yapmaya başlamışım benim gibi geç de kalma ben 5 haftalıkken bebeğimi kaybettim belki daha önce öğrenmiş olsam daha dikkatli olurdum :KK43:
dikkatli olmakla bebeğin düşmesini engelleyemeyiz. düşecek bebeği hiçbir şey tutamaz; tutunmuş bebeği de öyle ufak şeyler düşüremez.

benim daha önce başıma gelmediği için bilmiyorum :KK43: doktorum pazartesi gel dedi bende bir sene çocuk istemiyorum zaten artık sinirlerim bir yatışsın piskolojim çok bozuldu:KK43:

sadece metformin kullan bu zaman içinde, kilo fazlan varsa ver..çocuk fikrini aklına getirme.inşallah kendiliğinden oluverir

Arkadaslar ben gecen kis pco oldugumu ogrendim ama durum bende biras farkli kilo tuylenme gibi hicbir brlirti yok adetlerimde duzenli yanliz 18 gune bir 10 gun seklinde bir kanamam var bir kac doktora gittim ve yumurtldgimi yani bebegimin olabilecegini soyledler yani her ay degilse bile mutlaka yumurtladgimi soyledler sonra sogan kurune basladim ve gebe kaldim yanliz dusukle sonuclandi kimyasal bi gebelik yasadim yani..daha sonra hamileligi hizlandrmak icin bir ay klomen ve igne kullandim ama olmadi..devam etmedim tedaviye cok yipratici bi surec tedavi daha umut verici olmayisi buyuk cokuntu..madem doktorlar olur diyor once Rabbime inanip guvenerek sogan kuru ile devam etmek istiyorum insaallah..bu arada hormonlarimda normal neden olmuyor anlayamadim cok dusunuyorum galiba..tecrubeli arkadaslar yorumlarinizi ve onerilerinizi bekliyorum..tesekkurler

Gunbegun ben yurtdisinda oturuyorum Turkiyede bi kac tane doktora gorundum pko var dediler.Burda doktora gittim biri aile doktoru biride kadin dogum doktoru ikiside dediki adetin duzenlimi evet duzenli ozaman bu sende pko var demek degil dedi.Adetin duzenliyse yokmus sozde burda ultrason yapan kadinda Rusyada doktormus o da diyoki var ve kadin dogum doktoru sende bisey yok diye bana hic bi hap bile vermedi zaten sorun esimdede oldugu icin belki oyuzden vermedi direk asilama diyo :KK43: Ama umarim dedigi gibi bizde pko yoktur

Gunbegun ben yurtdisinda oturuyorum Turkiyede bi kac tane doktora gorundum pko var dediler.Burda doktora gittim biri aile doktoru biride kadin dogum doktoru ikiside dediki adetin duzenlimi evet duzenli ozaman bu sende pko var demek degil dedi.Adetin duzenliyse yokmus sozde burda ultrason yapan kadinda Rusyada doktormus o da diyoki var ve kadin dogum doktoru sende bisey yok diye bana hic bi hap bile vermedi zaten sorun esimdede oldugu icin belki oyuzden vermedi direk asilama diyo :KK43: Ama umarim dedigi gibi bizde pko yoktur

ınsaallah canım en kısa zamanda rabbım herkese nasip etsın...

Selam kızlarr
Bende pko hastadıyım 3 senelik ewlıyım ve 1 yasında cadı bi kızım var
Pkon varsa cocugun olmaz dıye bişi yok ilk önce bu psikoloji ile yasanmaz bunu kenara at
Klomen günde 3 doz kullandım
Ve yumurta catlatma iğnesi vuruldunm
Ama şöyle bişi var eşimde doktora gıttı stresten dolayı sperm kalıtesının ve sayısının düştüğünü soledii
Tuhaf üro eşimefe klomen verdi bi ilaç daha ama aklıma gelmedii
İlk denemede sukur ki hamile kaldım
Darısıbasınıza
Bitkisel yöntemle hamile kaşnda cok duydum
Özellikle bnm bi aktarcım var izmitte
Onun müşterileri
Pko hastası kadınların civanperçemi macınu kullandıklarını soyledı özel bi karışımmış her aktarda yokmuşş
Bu dedıgım aslında aktar da degıl altarnatıf tıp ürünlerini satıyolar
Yüzdeyüz bitkisel kadın yurt içini gecmiş yurt dışına bıle satış yapıyo
Kızlar eger istersenz size detaylı bılgı verebılırım

Bende bir pcos hastasıydım soğan suyu kuru ve hayıt tohumu+civan perçemi kullandım simdi 17 haftalık hamıleyım:nazar: RABBİM herkese nasıp etsın

Selam kızlarr
Pkon varsa cocugun olmaz dıye bişi yok ilk önce bu psikoloji ile yasanmaz bunu kenara at
Ama şöyle bişi var eşimde doktora gıttı stresten dolayı sperm kalıtesının ve sayısının düştüğünü soledii
Darısıbasınıza
Onun müşterileri
Pko hastası kadınların civanperçemi macınu kullandıklarını soyledı özel bi karışımmış her aktarda yokmuşş
Bu dedıgım uyorum benaktar da degıl altarnatıf tıp ürünlerini satıyolar
Yüzdeyüz bitkisel kadın yurt içini gecmiş yurt dışına bıltış yapıyo
canım acaba detaylı bılgı vereblirmisin acaba numarası falan nasıl ulasabilirim konya da oturyorum ben

Bende bir pcos hastasıydım soğan suyu kuru ve hayıt tohumu+civan perçemi kullandım simdi 17 haftalık hamıleyım:nazar: RABBİM herkese nasıp etsın

canım hayıt tohumu ve civan percemini nasıl kullandın daha detaylı yazabilirmisin acaba neler yaptın sogan suyuyla mı kullandın nasıl bi yol izledin paylasabilirmisin....cok tesekkurler

canım acaba detaylı bılgı vereblirmisin acaba numarası falan nasıl ulasabilirim konya da oturyorum ben

Canm farketmez nerde oturdugun kadını numatasını wereyım işin ehline sor
Memnun kalacagına eminim gercekten numarasını yazayım sana ara eger istersen o sana gonderir civanperçemi macunu gecende konustum hatta canım 10 . Hamile haberini aldım cok mutluyum diyodu bi dene şifa Allahtan belki buraya girmemm de bir sebebtir
İsterim ki tüm isteyenler anne olsunn o yüzden yazdım inanın bn yazayımda dedim içim rahat olsun
Özelden yazabılırsem yazarım sana
Cnm yazamıyorum telden girdıgım için
Buraya yazcam
Besyuzellidört besyuzaltmışbeş yirmisekiz 83

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Canım hamilelik haberleri alan kişi sadece civanpercemi macununu mu kullandırmış bilgilendirirsen sevinirim :)

Merhaba Canım hamilelik haberleri alan kişi sadece civanpercemi macununu mu kullandırmış bilgilendirirsen sevinirim :)

Bana soruyosan canm bnm ewet aynn olee ama bide bi ot warmış beraber kullndıgı isteyen onla beraber kullnıyomyssın numarasın ı yazdım canm yorumlarda arayıp sorarsan detaylı bılgı verır işin ehline sormak lazımm

Bana soruyosan canm bnm ewet aynn olee ama bide bi ot warmış beraber kullndıgı isteyen onla beraber kullnıyomyssın numarasın ı yazdım canm yorumlarda arayıp sorarsan detaylı bılgı verır işin ehline sormak lazımm

teşekkür ederim canım .arıcam ve ne dedilerse hepsini burda paylaşıcam.kızlar benim merak ettiğim bir konu var pkoluyum ama birde prolaktin sorunum var. soğan kürünü yapsam prolaktini yükseltirmi? aranızda bilen varsa mutlaka yazsın.prolaktinim 96 daydı enson dostineks kullanıyorum düşsün diye. suan mutlaka düşmüştür. ama soğan kürüyle hamile kalan cok kişi var bende kullanmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Canm farketmez nerde oturdugun kadını numatasını wereyım işin ehline sor
Memnun kalacagına eminim gercekten numarasını yazayım sana ara eger istersen o sana gonderir civanperçemi macunu gecende konustum hatta canım 10 . Hamile haberini aldım cok mutluyum diyodu bi dene şifa Allahtan belki buraya girmemm de bir sebebtir
İsterim ki tüm isteyenler anne olsunn o yüzden yazdım inanın bn yazayımda dedim içim rahat olsun
Özelden yazabılırsem yazarım sana
Cnm yazamıyorum telden girdıgım için
Buraya yazcam
Besyuzellidört besyuzaltmışbeş yirmisekiz 83

saol canım Allah razı olsun.. sifa Allah tan bu da sebeb olur insaallah en kısa zamanda da ararım detaylı bilgi alirım....Rabbim isteyen herkese versin insaallah....

valla canım ben doktora gittim 2 hafta önce gittiğimde 1 haftalık hamileymişim ultrasonda çıkmamış o yüzden.doktor kistlerin çok büyü kilon var hamile kalamazsın sen falan dedi. sonra hafta sonu şok olduk tabi :) rabbim ol der ve olur

merhaba yaşınız ve kilonuz kaçtı bende hamile kalamıyorum bendede pkos var ve 89 kiloyum.zayıflayamıyorum çok umutsuzum napacamı bilemiyorum bana biraz moral versenizçbirde tedavinizi anlatırmısınız

lütfen desteğinize çok ihtiyacım var bende bebek sahibi olmak istiyorum lütfen bana imkansız olmadığını söylerek destek olun :KK43: 43::KK43::KK43::KK43:

Selam kızlarr
Darısıbasınıza
Onun müşterileri
Bu dedıgım aslında aktar da degıl altarnatıf tıp ürünlerini satıyolar
Yüzdeyüz bitkisel kadın yurt içini gecmiş yurt dışına bıle satış yapıyo

lütfen bana yardımcı olur musun canım

X