platonik olduğum kişi ve 5 yıllık dostum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu da var konu sahibi ben arada ilişki yokken direkt bundan hoşlanıyorum diyerek gruptaki kızların önünün kapanmasını da doğru bulmuyorum.
Üniversite zamanları bir arkadaş öyle kimle tanışsak hemen hoşlandım derdi. Olacak işleri de bozardı.
Birinde hatta benim bariz flörtleştiğim birine yaptı bunu. Biz sonra sevgili olunca ihanet etmişim gibi davranmıştı. O zaman da demiştim ona aranızda yaşanan bir şey yok. Sen platoniksin diye neden ben adamın reelde gelen teklifini red edeyim.

İyi niyetli değilsiniz ve uyanıksınız.
Siz 3 yıl platoniksiniz ama en yakın arkadaşınıza dahi söylemiyorsunuz. Sonra 3 yıl sus pusken birden arkadaşınızla diğer kişi konuşmaya başlayınca birden söyleyesiniz geliyor niya acaba
Tutuştunuz aralarında bir şey olur diye engellemek için söylediniz. Kız hiçbir şey bilmiyorken konuşmaya başlamışlar. Belli ki aralarında bir şey olacak arayı bozan sizsiniz. Aradan çekilmesi gereken yine sizsiniz. Ha bu arada kız önceden sevdiğinizi bilseydi yakınlaşması etik olmazdı. Ama ikisi yakınlaştıktan sonra bunu söylüyorsanız kız kendini çekmekle ilgili hiçbir sorumluluğu yok kaldı ki çocuk sizi red etmiş

Şuna katılmıyorum ama, benim hoşlandığım benden hoşlanan bir insan varsa sırf arkadaşı bana karşı bir şey hissediyor neden uzak duralım. Ben vaktinde arkadaşını red etmişim, yaşanan bir şey yok. Gayet etik bence.
Arada ilişki yaşansa evet arkadaşıyla bir şey yaşanmaz etik değil.
Ama biri red ediyorsa arada yaşanan bir şey yoksa arkadaşlarının önünü kapatamaz

Bir kere açıldım gittim yanina demedin mi? Davet mi etti seni çocuk yooo? E o zaman? Kendin arkadaşına davet ettirmişsin bir de laf ediyorsun. Canım biz okuduk/ okuyoruz. Senin yaşında üç ülke gördüm erasmusla. O yaşta bizi istemeyen oğlan peşine koşup durmadık. Kendi benligimizi ispatladik. Kendimize yatırım yaptık. Sana da aynını onerirdim ama kapasite meselesi demek ki bunlar.

hayır ben çocuğun yanına açık gitmedim ki arkadaşımla ikimiz çıktık çocuk yoktu ortada

Ben de üniversite sınavında iyi bir derece yaptım ve isteseydim şu an erasmusa da giderdim öğrencilere yaptığım sıralamayla koçlukta verirdim.Siz kimsiniz de benim kapasitemi belirleyeceksiniz,gülünç.Tekrar söylüyorum hala yanlış okumakta ısrarcısınız ben çocukla hiç buluşmadım ve arkadaşım hiç bir şeye aracı olmadı,anlamayıp bide üstüne bundan bei suçluyorsunuz utanın kendinizden.Ayrıca kimin peşinde koştuğum da sizi zerre ilgilendirmez yardımcı olmak yerine hadsizlik yapıyorsunuz benden yaşça büyüksünüz ama olgunluk yerlerde.

Ama biz en yakın arkadaştık sıradan bi arkadaş grubunun üyeleri değildik,siz arkadaşınızın red yediği ama hala sevdiğini bildiğiniz birisiyle sevgili olabilirsiniz devam edin aynen.Etik falan değil katılmıyorum buna

Sıralamaniz kaç ki bu kadar şahane ise neden görmediniz , kaç bindesiniz hedefiniz nedir ?

En yakın arkadaşınıza 3 yıl boyunca neden söylemediniz ?

Yahu adam istememiş sizi red etmiş. Arkadaşınızdan hoşlanıyorsa eski kocanızla evlenmiş muamelesi yapamazsınız gayet normal bir olay. Adam sizi değil onu seçmiş, sizle bir mazisi yok. Siz kendi kendinize hoşlandınız diye neden sevenler ayrılsın? Dünyanın merkezinden inin biraz.

Çocuk onu seviyor mu emin değilim ama arkadaşım hoşlanıyor gibi ama belkide hoşlanmıyor,biraz arada derede durum.Amannn ne yaparlarsalar yapsınlar ben şu an çıkardım ikisini de görüş alanımdan

7k da olup tercih yapmadınız mı ? Çok ilginç geldi
Evet yapmadım yotubea girip bakabilirsiniz 3 K dan bile bırakan var,idealistim biraz kariyer konusunda ama aynısını aşk hayatım için söyleyemiyeceğim ahahaha

Hedefi ilk 100 olan birinin günlerdir burda olmasına şaşırdım . YouTube bakmama gerek yok .
Günlerdir burada değilim hanımefendi iki gündür buradayım emin olun ben sizden daha çok düşünüyorum sınavımı.Size kalmadı beni sorgulamak belki kafa dinliyorum birkaç gün olamaz mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…