Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar geldmmm( sil baştan başladı bu doktorda tedaviye. klomen verdi adet söktürücü verdi bnm bebek hayalleri en erken 6 ay öle anladm doktorun dediğinden.... hayırlısı bakalım siz ocakta doğurun inşallah yumoşlarınızı sevindirin beni

yanıl yazmışım ocakta nasıl doğurcanz çok şey istemişim ben en iyisi eylülde doğurun

hee bide snn prolaktn strese bağlı çıkıyo dedi... hamile kalana kadar ilaç kullancamm

heyy nereye kayboldunuz yine yaaaaa zaten stresliyim yoksunz sizde küscem gelmicem bende hiçç

İyiakşamlar kızlar ben geldim nasılsınız?Albunea35 iyi dileklerin için teşekkürler canım.Dediğin gibi inşallah hayırlısıyla hepimiz annelik duygusunu tadarızSveh canım moralini bozma sağlık olsun geç olsun temiz olsun derler.Yaşın daha çok genç zaten olur inşallah hayırlısıyla önce sağlık.Bende perşembe günü gidicem prolaktin hormonu için.Bakalım neolucak?Senin dediğin gibi strestende yükselebiliyor insanın elinde olmuyor işte ister istemez yeri geliyo sinirleniyorsun.Allah yardımcımız olsun

canım sakın sıkma canını bak bılıyorsun sende bır cok strese baglı
daha yasın cok genc 6 ay o kadar uzun bır zman degıl hem beklı 6 aydan once olacak
bu olaylar onceden kestırılemıyor
dun bı arkadasım aradı onlar 12 yıllık evlı ve hep bebek ıstıyorlardı yapmadıkları sey kalmadı amılyat bıle oldu kızcagız
en son tup bebek ıcın para bırıktıyorlardı bu yaz yaptırmak ıcın kız sevınçle hamıle oldugu soyledı sasırdık kaldık
onca tedavıden sonra nasılsa yaza tup denıyecegız dıye stresı kaldırdı ordan bak hıc tedavısız gelıyor bebıslerı
sen hıc sıkma canını allahım duyuyor dualarımızı yakarıslarımızı
ınanıyorum hepımız burdan bu guzel haberlerı en kısa zamanda paylasacagız bırbırımızle

şimdi hepimizin hamile olup olmadığı ne zamn bellii olucakk arkadaşlar benim tahminen 1 ocakta falan bellii olurr

canım benım 28 aralık gıbı sanıyorum ama gebelıge daır hıc belırtı yok
internetten bakıyorum da gogus sısmesı olurmus, uyku halı, akıntı, kasık agrısı falan bende hıc bırı yok bakalımm allahtan hayırlısı
ınsallah yenı yılın ılk guzel en mutlu haberını sen verırsın canımm

Haklısın bende nerdeyse kadın doğum uzmanı oldum artık arkadaşlar bana sorar oldu herşeyi sen daha iyi biliyorsun diye araştırılacak birşey kalmadı yaaa

Canım benim eğer hamile olup olmadığın 28 Aralıkta belli olacaksa o belirtiler için henüz çok erken canını sıkma. Kandaki B-HCG değerin yükseldikce çıkıyor çünkü o belirtiler. Sen moralini yüksek tut ve sabırla bekle inşallah hamileysen 28 Aralıktan sonra o belirtilerde kendini gösterir...

canım benim inş hepimiz yeni yılın en güsel haberlerini veririz bende dediğin belirtiler var ama ben çatlatma iğnesinden dolayı olduğuunu düşünüyorum çünkü iğneyi vurulalı bugün 5.gün
inş herkesin istediği olurr yeni yılaa en tatlı bebişlerle girelim inş....

kızlar ben de hala regl olamadım malum test yapmıştım negatif çıkmıştı, hiçbir belirti de yok ama yarın gidip soracağım olmadı bana söktürücü ilaç versin de yolumuza bakalım bir an önce...

selammmmmm

zeynepfaz.... git canım biran önce adet ol:26:

unutma beni..... o catlatma iğnesi insanda o etkileri yapıyo düşünme belirti varmı die rahat olll:44::44:

albunea .....28 aralık ta güzel haber olcak insallah sitres yapma gün sayma

sveh.... 6 ay nedirki göz acıp kapayıncaya kadan gecer hadi bakalım bıre bimillah tedavinede hayırlısıyla hamiş ol inşallah bida gelmicemde deme bakim biz seni merak ederiz

bahar....

adet söktürücüye başladm bgn sende başla zeynefaz bi an önce başlayalım çocuk için tedaviye.. ya bişi sorcaam siz kaç ay klomen kullandınz daha sonraki işlem ne olacak.. sen naptın haksever adet günün geldimi:))

sen kaç aydr klomen kullandn cnm kaç aydr tedavi görüyosn

o kadar çok klomen kullandım ki oooo saymadım hiçç ama çokk 20den fazladırrr 5 senedir hormon horman allahım ya offf

adet günüm kaçıydı unuttum ya enson bi hafta geçmişti 13ünde olmam lasımken bi haftayı geçik geçmişti
bakalım ne zaman olcam ama günlerim yani heran olabilirim
kocik gelsede son kez

Amin canım inşallah yeni bir sene umarım hepimiz için uğurlu olur ve güzel haberleri paylaşırız burada

Canım bende olmadım doktora git söktürücü al bencede.Bende öyle yapıcam olmassam.:18:

A.s canım nasılsınHaksever sen Bursadasın değilmi, bende Bursadayım hemşeri sayılırız canımAllah sanada şifa versin inşallah

Hadi hayırlısı canım hayırlı haberlerle gel inşllh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…