Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

sen kaç aydr klomen kullandn cnm kaç aydr tedavi görüyosn

2 ay klomen kullandım işte cvp alamayınca bu aralık ayında 4 kutu menegon kullandımm ondan öncede doğal yolla falan denedikk kilo çabaları falan derken 7 ay oldu açıkcası yaklaşık olarak taa bir 11 kg verdim dahada vericemm inşş

tamam canım rahat olmaya çalışacağım...

ayy ne güzel vermişsin kiloları gtsin kilolar gelsin bebişler bakalım ben nekadar kullancm aslında uğraşmak istemiyorm direk yapsın aşılama... 6 ay fln dedi bana çok uzun bi süreç..

ne aşamadasn peki sen şmdi cnm sende adet düzensizliği var mı. prolktn için ilç kullanıyomusun

kızlar sonunda dr a gittim, ultrasonla baktı her ihtimale karşı kan testi de yaptırdık negatif çıktı tarlusal diye bir söktürücü verdi 1 hafta sabah akşam kullan olmazsan gel dedi tez vakitte olurum inşallah da yeniden başlarız çalışmalara, her yeni ay yeni bir umut

bende dün başladm bnmkinin ismi farklı ama sana verdiği ilacı vermek istemedi gebelik oluşursa ilacı kullanırken bebeğe zararlı ben önermiyorum dedi dikkat et sende olmadı korunun adet olana kadar cnm

ne aşamadasn peki sen şmdi cnm sende adet düzensizliği var mı. prolktn için ilç kullanıyomusun

bende adet düzensizliği var 2buçuk ayda oluyodum ama şeker ilacı kullanıyorum glukofen onun sayesinde güünü günü ne oluyorum hayıtta cok ictim oda yaradı bana düzenlendi bide 4 kere üstüste aşılama felan ayapınca bünyem adet olmaya alıştı heray oluyorum artık ama ne fayda bebiş gelmedi daha((( prolaktin içinde ilac kullanıyorum haftada 1 tane benim prolaktinim 95şerdeydi ilac 00lara düşürüyo

ne aşamadayim beklemedeyim tüp bebekte sıra ama para yok suan nabcaz bilmiyorum devlettede imkansız millet nasıl yaptırıyo bilmem offfffffffff

ne aşamadayim beklemedeyim tüp bebekte sıra ama para yok suan nabcaz bilmiyorum devlettede imkansız millet nasıl yaptırıyo bilmem offfffffffff

bana şeker ilacı vermedi doktor. ailede şeker hastalığı olan var mı dedi yok dedim bende bişi demedi. istesemmi bnde:44: bende hamile kalana kadar kullancam prolaktin için ptesi perşembe sanırım. ben diyorumki 2 3 ay deneyelim klomeni snra aşılama isteyeyim doktor 5 6 ay denicek galiba hapı. aşılama zor mu pekii... hem sen nie devlette yaptıramıyosun tüp bebeği yapılıyo die biliyorm ben. bide istanbula geldn mi hç tedaviye burdada dene istersen

asılamada bişi yok canım kolay ama gel git çok oluyo devlette hiç gitmedim hep özele gittim ben devlette nasıl olcakkki benim catlama saatim pazar 2ye 3e denk geliyodu doktorum özel gelip yapıyodu devlette nasıl olcak o bilemiyorum:44: suan hiç bişi yapamıyoruz eşimde bende işten çıktık bakalım hayırlısı canım

bence sen bu ay hamile kalcan Allahın izniyle

iş olayınıda kafana takıp stres yapma sakın bi kapı kapanır bi kapı açılır Rabbim hayırlısını versin öle dua et

İyiakşamlar arkadaşlar nasılsınız?Sitede bakım olduğu için biraz beklemek zorunda kaldım.Bugün doktordan geldim ve sabah Allahıma şükürler olsun adet oldum kendiligimdenHanımlar her ay adet olmaktan bıkar bizde adet olmak için dua ederiz Doktor hormon sonuçlarıma baktı ve normal çıkmış dedi.Şuan prolaktin ve adet olmam için ilaç vermedi 3 ay sonra kontrole çagırdı.Ve sanırım ben keten tohumu ve hayıt tohumu kullandım ve kullanıyorumda bunların faydası olduğunu düşünüyorum.Hayıt zaten adet düzenleyici.Metformini sürekli içicem (şeker ilacı)Benden haberler böyle ve sizle paylaşmak istedim.Lütfen hareketsiz bir yaşantınız varsa spora başlayın sporun etkisi çok bu konuda.Bende yeni başladım ve sizede tavsiye ediyorum.Birde hayıtı ve keten tohumunu kullanın derim.

Canım bizde şeker hastalığı olduğu için verilmiyorki pkolulara genelde bunu veriyor doktorlar.Çünkü bu ilaç pkolurda insülin direncini kırıyor ve zamanla adetleri düzenleyici ve kilo verdirici olduğu için bunu veriyorlar.Doktorundan memnun değilsen başka doktora git.Prolaktin içindemi ilaç kullanıyorsun sen?

iyi akşamlar cnm h.g sevindim normal çıktığına bu ay bebek geliyo ozaman bende adet söktürücü ilaç kullanıyorum daha tık yok klomene başlıcam adet olunca. sen bebek için tedavi görmüyomusun klomen fln vermedimi

ben incir kürünü mü yapsam diyodum bu ay onunla beraber hayıt suyu içsem sorun olur mu ki:44:

Allah büyüktür sıkma canını.Eşinin işten çıkmasına üzüldüm inşlh hayırlı iş kapıları açılır.Devlettede oluyor diye biliyorum ben tüp bebek ama tamamını devlet ödüyomu ödemiyormu onu bilmiyorum işte.Canım belki tüpbebeğe gerek kalmaz.inşllh hayırlısıyla kavuşursun bebeğine

Hoşbulduk canım biz bebek tedavisine geçmedik hemen istemiyorduk.Şuan ben biraz kilo vermek istiyorum hem hemen olacakmı onuda bilemem Allah bilir sonuçta bendede pko var.Yani şimdiye kadar pko kontrolü için gittim sadece klomen hiç kullnmadım.Metformin ve farlutal içiyordum bide dostinex prolaktin için.Ama dediğim gibi bitkilerinde önemli rolü varİnşallh sende olursun bak ben stres ettikçe olmuyordum bu ayda başında olmayı bekliyodum kafaya taktıkça olmuyor sen kendi haline bırak bak olursun yada hamile kalırsın inşalllahSen doktoruna söyle metforminden yazsın sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…