Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hrkez zayıfsın dio ama bana göre var her sene iki üç kilo yapısıyo
evlendimde 17 yaşında ve 47 kiloydum şimdi 22 yaşında ve 52-55 arası gelip gidiyorum ama hala herşeyim oluyo sanırım büyüyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:

aa bi yaş büyüksün benden bende 17 yaşında evlendm:KK76: ama ben ozaman 54 flndım sonra bi ara çıktm 57 fln yine werdim alamıyorum şimdide

Ay kızlar maşallah negüzel kilo sorununuz yok var demeyin bence:nazar::nazar:Benim var hiç sölemeyim kaç kilo olduğumu:KK1:Ben sanki zayıflarsam gebe kalackmışım gibi geliyor bana kiloda etkiliyor çünkü yumurtalıkları yağ bağlıyor.Ama sizin kilo sorununuz yok Allah inşllh kısa sürede hayırlısyla bebklerinizi kucagınıza verirde bende teyze olurum kızkardeşim yok nasıl olsa:emir_bebek::KK49::KK16:

Ay kızlar maşallah negüzel kilo sorununuz yok var demeyin bence:nazar::nazar:Benim var hiç sölemeyim kaç kilo olduğumu:KK1:Ben sanki zayıflarsam gebe kalackmışım gibi geliyor bana kiloda etkiliyor çünkü yumurtalıkları yağ bağlıyor.Ama sizin kilo sorununuz yok Allah inşllh kısa sürede hayırlısyla bebklerinizi kucagınıza verirde bende teyze olurum kızkardeşim yok nasıl olsa:emir_bebek::KK49::KK16:

versene ozaman kilo kızcam şimdi:KK20: snn belli biraz olsun bizim ne olduğuda belli değil. sen bi zayıfla hemen kalcn hamile kalcn inşallahh:KK16: ama ilk önce bizz:KK33:

versene ozaman kilo kızcam şimdi:KK20: snn belli biraz olsun bizim ne olduğuda belli değil. sen bi zayıfla hemen kalcn hamile kalcn inşallahh:KK16: ama ilk önce bizz:KK33:

Canımcım birgünde verilmiyor dimi bu kilolar önemli olan sağlıklı vermek ben şuan diyet yemekleri yiyorum zaten zararlı şeylerden kaçınıyorum.İnşallah kalırım canım.Allah sana dördüz versin oldumu:KK33::KK9:

Canımcım birgünde verilmiyor dimi bu kilolar önemli olan sağlıklı vermek ben şuan diyet yemekleri yiyorum zaten zararlı şeylerden kaçınıyorum.İnşallah kalırım canım.Allah sana dördüz versin oldumu:KK33::KK9:

dua mı ediyon beddua mı belli değil:KK53: :KK9:

Aşk olsun cicim bebeklere beddua denirmi melek onlar melek:KK9:Allah gönlüne göre verir inşallah arkadaşım:KK16:

inşallahh... tek tek olsun 5 6 tane olsun:KK76: amaann çocuk olduğu zamanda bgnleri özleriz oturuyodk eskiden ne güzel deriz:KK31: bn çok heyecanlıyım çocuklara bişi olcak die ölüyorum ani tepkiler fln veriyorum bağırıyorm korkuyorm bazen kendimden çocuğum olunca napcam die:44: hiç peşinden ayrılmam iş güç yapmam sanırım:KK53:

neyse canm ben çıkayım geç oldu görüşürüz yine inşallah:KK16: öpüyorum sizi allaha emanet olun anne aday adayları:KK49::KK49:

inşallahh... tek tek olsun 5 6 tane olsun:KK76: amaann çocuk olduğu zamanda bgnleri özleriz oturuyodk eskiden ne güzel deriz:KK31: bn çok heyecanlıyım çocuklara bişi olcak die ölüyorum ani tepkiler fln veriyorum bağırıyorm korkuyorm bazen kendimden çocuğum olunca napcam die:44: hiç peşinden ayrılmam iş güç yapmam sanırım:KK53:

Evet çocuk olunca pek dinlenmeye zaman olmuyor.Tesadüfmüdür bilmem ama hep çevremde çocuk düşkünü olan insanların hemen çocugu olmuyor biliyormusun.Buda Allah'ın bize bir sınavı işte.Az önce çok şaşırdım haksever bi konu açmış bursalılar diye hakseverde bursadanmış bende bursadayım tesadüf oldu gerçekten :KK34:

Evet çocuk olunca pek dinlenmeye zaman olmuyor.Tesadüfmüdür bilmem ama hep çevremde çocuk düşkünü olan insanların hemen çocugu olmuyor biliyormusun.Buda Allah'ın bize bir sınavı işte.Az önce çok şaşırdım haksever bi konu açmış bursalılar diye hakseverde bursadanmış bende bursadayım tesadüf oldu gerçekten :KK34:

ne güzel işte pco günü yapınn:))):KK8:

dimi çoookk güzell olurr:KK49::KK49::KK49: hadi bakalım kim önce hamile kalcak tahminde bulunalım:KK1: ben sıralamayı yapayım herkes tahminde bulunsun:KK9: yarışmaya katılmak isteyenler isimlerini yazdrsın:KK51:

A.sveh
B.haksever
C.ebirhim
D.unutmabeni
E.albunea35

kızlar merhaba
keyıfsız bır sabaha baslamıstım işe gelır gelmez hemen forumu actım ve nesem yerıne geldı :)
bende oylamaya katılıyorumm veee hepimizzzz diyorummm :) :) :) :KK49::KK49::KK49: insallahh burdan hamileyimmm diye hepimiz aynı anda kaykırırız :))
keyfınız bol olsunn... bugun guzel olsun... guzel haberler daha yakın olsunnn

kızlar merhaba
keyıfsız bır sabaha baslamıstım işe gelır gelmez hemen forumu actım ve nesem yerıne geldı :)
bende oylamaya katılıyorumm veee hepimizzzz diyorummm :) :) :) :KK49::KK49::KK49: insallahh burdan hamileyimmm diye hepimiz aynı anda kaykırırız :))

inşallaahh canımm:)) brzdan doktora gitcem çok merak ediyorm ne dicek adetimi 12 gün geçti:18:

unutmabeni hakkında en hayırlısı olur inşallah canım Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın.Sakın 15 gün geçmeden test yapma bebeğin olduğu halde yok çıkar ve çok üzülürsün boştan yere onu da üzersin ben yaptım o hatayı sen yapma arkadaşım sabret ve umutla bekle oulucaktır inşallah...:KK45::KK45::KK45::KK45:

tamam canım sabırla bekleyeceğim inş hepimizin olurr Allah çocuk isteyen herkese versin hepinizee bol bol dua ediyorum...

canım kusura bakma unuttum senin yaşın kaçtıki normal bi denemeden sonra direk tüp bebek dio madem bundan sonra tüp dio nie çatlatma iğnesi ve aşılama yapmıyo hiç anlamadım ben:44::44::44:

canım 25 yaşındayım temmuz ayından beri tedavi görüyorum polikistik overle ilgilii son iki aydır çatlatma iğneside verdi dktorumm geçen ay klomen+çatlatma iğnesi bu ayda menegon+çatlatma iğnesi kullandım bir dahaki ayda vakit kaybetmeden tüp bebeğe geçmek istiyor çünkü aşılamayla zaman kaynetmek istemiyorr inanın bnde bilmiyorumm ne olacağını ve şuan beklmedeyim inş oluurr bu ay iğne vurulmaktan yer kalmadı popomda :)

birde çatlatma iğnesini vurulduktan bir gün sonra bende çok sık idrara çıkma oldu sizdede böyle bir şey oluyormu arkadaşlar...
çatlatma iğnesinden bir gün sonra çok sık idrara çıkmak acaba yumurtaların çatladığınamı işaret ....

kızlar merhaba

şimdi hepimizin hamile olup olmadığı ne zamn bellii olucakk arkadaşlar benim tahminen 1 ocakta falan bellii olurr

X