Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım cok sevındım hadı bakalım hayırlısı ınsallahh guzel haberler verırsın bıze 15 gun sonra
opuyorum cokk habersız bırakma bızı

Son düzenleme:

unutmabeni hakkında en hayırlısı olur inşallah canım Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın.Sakın 15 gün geçmeden test yapma bebeğin olduğu halde yok çıkar ve çok üzülürsün boştan yere onu da üzersin ben yaptım o hatayı sen yapma arkadaşım sabret ve umutla bekle oulucaktır inşallah...

oyy cNIM GÖZÜMÜZ yold kaldı demişsin canım benim cok sevindim biz birbirimizin kader ortakalrıyız hepinizi çok seviyorum rabbim yüzümüzü güldürsün hepimizin........ ben adet olma günlerimdeyim heran olabilirim bakalım hayırlısı bi belirti yok şuan:18::18::18::18: anwayden aldım ilaçları kullanıyoruz 1 aylık bitti ikinci aya geçtik şimdi bakalım hayırlısı fetih hatmi yaptık bu ay bide allahım dualarımızı kabul etsin dua ediyoruz herseyi deniyoruz gerisi rabbime kalmış biz elimizden geleni yapıyoruz

Hoş geldin evine ve aramıza canım şimdi sadece normal ilişki önerdi doktorum sonra ise olmazsa bu ay birdahaki ay direk tüp bebek öneriyor vakit kaybetmemek için

canım kusura bakma unuttum senin yaşın kaçtıki normal bi denemeden sonra direk tüp bebek dio madem bundan sonra tüp dio nie çatlatma iğnesi ve aşılama yapmıyo hiç anlamadım ben:44::44::44:

o senin tatlılığın bitanem

canım sen en iyisi eczaneden adet söktürücü ilaç al canım hemen gelsin adetin o ilacı 1 hafta içiyosun hemen adet oluyosun adet olda hemen bakalım yeni ayın çalışmalarına

canım meraba allah yavruna sağlık sıhat versin canım halk arasında süt koruyo denir ama bu gerçek değildir eşimin yengesi 9 ayına bebek doğurmuş iki çocunun arasında 1 yaş bile yok dikkat et tatlım yani yoksada ein korunsun şansa bırakma hamile olman çok düşük ihtimal adet olmamana gelince doğumdan sonra düzensizlik olabilir hemen bi doktora git içini rahatlat kendine ve bebeşine dikkat et canım

inşallah olmazsında göbüşün şişer hepimizin tabi ocak ayında hepimiz hamile kalırızda eylülledede hepimiz tek avazda doğururuz

bence hamile değilsindir cnm haksever ilgisi yok demiş ama varr:))) prolaktin yani süt hormonu yüksek doğum yapan kadınlarda buda adet geciktiriyo yada oldurmuyo hiçç bebeğede engel oluyo. bnm halam iki sene hç adet olmazmış mesela. bnmde süt hormonu yüksekliğim var hem adet gecikmem oluyo hemde gebe kalamıyorum doktor bebek mi emziriyosun dedi ilk gittiğimde inşallah bi gün emziririm yavrumu

süt kot-ruyo die bişi yok canım korumaz demek istedim yani

koruyanda olur korumayanda o yüzden şansa bırakmamak lazım

benim olsada korunmucam peşpeşe peşpeşe doğurup sonra onlara bakarken kafayı yicemmmmmmmmmmmm

bende korunmıcam eşim diyo ztn fabrika bi işleve geçse seri üretim yapcaz dio

kızlar ben 10 gündür olmam gereken adeti olamadım iki ayda tüm sistemim alt üst oldu geçen ay 7 gün erken oldum bu ay 10 gün geciktim ben eskiden saat gibiydim 28 dedin mi adet olurdum evlendiğimden beri hormonlarım kendine gelmiyor yaaa...
test yaptım bir ümit yok hamiş değilim kızlar korkuyorum dış gebelik falan yoktur değil mi ne yapsam bana bir akıl verin...

doktora gittin mi hormon testi yaptılar mı ne teşhis kondu cnm

inşallah olmazsında göbüşün şişer hepimizin tabi ocak ayında hepimiz hamile kalırızda eylülledede hepimiz tek avazda doğururuz

Ayyyyy inşallah ya ne iyi olur hepimiz birden '' hamileyimmmmmm '' diye bağırıyormuşuz inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh...

pko luyum ama hormon testlerini yaptıramadım adetliyken yaptır dedi hala olamadım yaptıramıyorum

anladm cnm benmde 12 gün geçti olmadm hala büyük ihtimal bnm prolaktin çıktı yine bu ay snnde öyle olabilir. adet söktürücü hap var farlutal die al istersen

Ayyyyy inşallah ya ne iyi olur hepimiz birden '' hamileyimmmmmm '' diye bağırıyormuşuz inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh...

dimi çoookk güzell olurr hadi bakalım kim önce hamile kalcak tahminde bulunalım ben sıralamayı yapayım herkes tahminde bulunsun yarışmaya katılmak isteyenler isimlerini yazdrsın

A.sveh
B.haksever
C.ebirhim
D.unutmabeni
E.albunea35

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…