Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Canım henüz yeni evlisin Allah mesut etsin ama yinede doktora git muayene ol adet düzensizliği vs varsa kan tahlili yapar doktor yani doktora görünmekte fayda var illaki bişey çıktğında gidilmemeli kontrol amaçlıda gidilmeli.Umarım bir sorun çıkmaz canım haberdar edersin bizede burdan.

inşallah iyi olur sonu canım nabalım biraz zor bi mücadele ama sonunda çok güzel bişi bizim olucak çok kıymetli bebişlerimiz olucak inşallahcanım o igeneler klomen gb yumurtaları geliştircek aynı şeyler olcak çatlatma iğnesi ve ilişki önercek aşılama yapmazsa tabi

yok olmaz canım şeker ilacı zaten gözle görülür bi etki yapmıyo hem adet olmanada yardım eder eger adet olamıyosan hayıt suyu iç bi haftaya kadar adetin sökülür canım tavsiye ederim

kızlar sağolun yaaa zaten diyete başladım bu hafta fena gitmiyor tatlı kaçamakları da olmasa daha iyi olacak :))
ben ptesi ilk iş glukofaj alıp içeyim en iyisi daha fazla zaman kaybetmeyeyim

kızlar sağolun yaaa zaten diyete başladım bu hafta fena gitmiyor tatlı kaçamakları da olmasa daha iyi olacak :))
ben ptesi ilk iş glukofaj alıp içeyim en iyisi daha fazla zaman kaybetmeyeyim

umutsu< ev kadınlarındaki kadın gb bisürü çocukla kafayı yemek istiyorum

kızlar merhaba bir süredir aranızda yoktum.Hatırlarsanız hamileydim mutluluğumu sizlerle paylaşmıştım ama ne yazık ki bebeğimi kaybettim. 6 haftalıkken gelişimi durmuş. Küreteja gerek kalmadan kendiliğinden düştü çok üzgünüm ya ne yapıcamı bilmiyorum. İnşallah en kısa sürede hepimizde hamiş oluruz ve güzel haberleri burdan paylaşırız. :84: :84: :84: :84: :84: :84:

çok geçmiş olsun canım allah sabır versin çok üzüldüm ne dicemi de bilemiyorum inan inşallah hayırlısıyla en kısa zmanda tekrar bu güzel duyguyu tattırır sana Allah ım..inşallah bende tadarım çok üzgün mutsuz uyandım bu sabah,eşimi işe gönderince hemen oturdum pc ye açtim KK sayfamı ve içimi dökmeye ihtiyacım var..

Son düzenleme:

geçmş olsun canm Allah sabır versin çok zor bi durum olsa gerek.. Allah kimseye tattırmasın....ama iyi düşünmeye bak hayırlısı olsun bundada vardır bi hayır..

kızlar ben hala adet olmadım.. ne yapmam lazım adet olsam doktora gitcem bekliyorum boş boş. hayıt tohumu demişsiniz adet söktürüyo die. ama ya hamileysemm insanın içinde bi umut oluyo kırmızı gelmeyince:26: hayıt tohumunu kullanmak istemiyorm o yüzden başka ne yapayım adet olmak için

bunalıma gircem yine yaa. gelmiş kadınlar çocuğum olmuyo ya herkes kafasına göre bişi dio yok şuna şu doktor iyi gelmiş ona git. yok şunu şunu yee... bnm derdim milleti geriyoo

bunalıma gircem yine yaa. gelmiş kadınlar çocuğum olmuyo ya herkes kafasına göre bişi dio yok şuna şu doktor iyi gelmiş ona git. yok şunu şunu yee... bnm derdim milleti geriyoo

canım hayıtın bebege zararı yokki hamile ve emzirenlerde kullanıyo ama bende ne olur olmaz die içmezdim sen git kan testi yaptır kesin yoku gör zaten adet olursun insan varmı die gerilmekten olamıyo kandaçıkmassa hemen adet sökücü ilaç al adet olursun ok hadi bakalım hemen yarın kan testi yaptır sıkıntın geçsin üzülme

çok üzüldüm bende bi günlük bi hamilelik yaşamıştım şimdi gitmese 1 yaşında olucaktı geçen ay çok zor ben duydugumda doktor hamilesin dedinde saatlerce soka girdim ve agladım annemdeydim eşim beni almaya geldi ve arabada yatarak evimize geldim sanki uçup gidicekti içimden ki öle oldu ertesi gün doktora gittim kanamam vardı az ama hala devam ediyo olabilir dedi ilaç verdi tutunsun die hiç kıpırdamaadım sadece namaz kılmaya kalktım ama her tuvalete gidişimde içimden çıkıp gidişini gördüm ağlaya ağlaya doktoru aradım gidiyo dedim gel bakalım korkma kanama olsada durur bebek dedi gittik doktora ama yoktu biliyodum durmadığını zaten doktordan çıkınca koştum nereye gidiceksem eşimi bırakıp koştum ama yakaladı beni o an herşeyden kaçmak istedim kendimden bile ama hala burdayım ve hala aynı derdin içindeyim çok zor çok zor bunun telafisi bunun teselllisi yok rabbim hepimize sabır versin sabır ve evlatlarımızı versin dayanmak çok zor bu imtihana ama boynumuz kıldan ince(8:2:

ya o yoku görmektense beklerim daha iyi ya Rabbim tüm isteyenlere versinn çokk zor ya beklemek. ama Rabbim herşeyin en iyisini bilir geç olsun güzel olsun dimii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…