Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

çok üzüldüm bende bi günlük bi hamilelik yaşamıştım şimdi gitmese 1 yaşında olucaktı geçen ay çok zor ben duydugumda doktor hamilesin dedinde saatlerce soka girdim ve agladım annemdeydim eşim beni almaya geldi ve arabada yatarak evimize geldim sanki uçup gidicekti içimden ki öle oldu ertesi gün doktora gittim kanamam vardı az ama hala devam ediyo olabilir dedi ilaç verdi tutunsun die hiç kıpırdamaadım sadece namaz kılmaya kalktım ama her tuvalete gidişimde içimden çıkıp gidişini gördüm ağlaya ağlaya doktoru aradım gidiyo dedim gel bakalım korkma kanama olsada durur bebek dedi gittik doktora ama yoktu biliyodum durmadığını zaten doktordan çıkınca koştum nereye gidiceksem eşimi bırakıp koştum ama yakaladı beni o an herşeyden kaçmak istedim kendimden bile ama hala burdayım ve hala aynı derdin içindeyim çok zor çok zor bunun telafisi bunun teselllisi yok rabbim hepimize sabır versin sabır ve evlatlarımızı versin dayanmak çok zor bu imtihana ama boynumuz kıldan ince:KK43:(8:KK43::KK43::KK43::KK14::KK14::KK14::KK14::2:

canım benim senin hissettiğin duyguları çok iyi anlıyorum benim yaşadıklarımla hemen hemen aynı gerçekten çok zor bir durum Rabbim kimsenin başına vermesin o an hiçbirşey gözüne gözükmüyor ne kadar kötü düşünceler varsa gelip seni buluyor.Hiçbir işe yaramadığını düşünüyorsun en azından ben öyle düşünmüştüm halende düşünüyorum ara ara. Ama kader işte alnımıza bu da yazılmış deyip sineye çekiyoruz kendimizi Allah beterinden korusun deyip teselli ediyoruz kendi kendimizi. Ben hamile olduğumu aileden kimseye söylememiştim kayınvalidemlere felan iyi ki de söylememişim birde onlarla uğraşmak zorunda kalacaktım tüh vah felan işte burda hepimiz benzer olayları yaşıyoruz bir nevi kader arkadaşlarıyız yani Allah hepimizin yanında ve yardımcısı olsun,güç kuvvet versin bu dertlere dayanmak için inşallah.Verende O alanda O çünkü... :KK16: :KK16: :KK16:

çok geçmiş olsun canım allah sabır versin çok üzüldüm ne dicemi de bilemiyorum inan :KK59: inşallah hayırlısıyla en kısa zmanda tekrar bu güzel duyguyu tattırır sana Allah ım..inşallah bende tadarım çok üzgün mutsuz uyandım bu sabah,eşimi işe gönderince hemen oturdum pc ye açtim KK sayfamı ve içimi dökmeye ihtiyacım var..

Çok teşekkür edeirm acımı benimle paylaştığın için inşallah rabbim sanada banada isteyen herkese tattırır o güzel duyguyu sonuna kadar hayatta herşey geliyor insanların başına yinede beterinden korusun rabbim demekten başka birşey gelmiyor elimizden. Dermansız dertlerden korusun Allahım herkesi.Rabbim gönlüne göre versin her istediğini inşallah...:KK23: :KK23: :KK23: :KK23:

geçmş olsun canm Allah sabır versin çok zor bi durum olsa gerek.. Allah kimseye tattırmasın....ama iyi düşünmeye bak hayırlısı olsun bundada vardır bi hayır..:KK31:

sağol canım gerçekten çok zor bir durum inşallah kimseye tattırmaz rabbim. Hakkımızda hayırlısı olsun rabbim en iyisini bilir şüphesiz...:KK16::KK16:

meraba kızlar bugün doktora gittim. pkolusun dedi kan testi yaptırdı değerlerime normal dedi. tsh=4.161 fsh=4.48 lh=7.53 prolaktin=13.67 sizce nasıl ? şimdi ben nasıl bi tedavi şekli uyguluycam ne yapmam gerekiyo ?:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

meraba kızlar bugün doktora gittim. pkolusun dedi kan testi yaptırdı değerlerime normal dedi. tsh=4.161 fsh=4.48 lh=7.53 prolaktin=13.67 sizce nasıl ? şimdi ben nasıl bi tedavi şekli uyguluycam ne yapmam gerekiyo ?:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

geçmiş olsun canım. ama hormonların çok güzell maşallah genelde prolaktin yüksek oluyo pcoya bağlı olarak. çocuk tedavisi için mi gittin sen

İyiakşamlar kader arkadaşlarım nasılsınız?:KK16:Bebeğini kaybeden arkadaşlarım çok üzücü tabiki Allah sabrını verir veriyordurda.Allah beterinden korusun inşallah sağlıklı hayırlı bebeklere kavuşuruz:emir_bebek:Sveh nasıl oldun canım?Yeni katılan arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz:KK19:

İyiakşamlar kader arkadaşlarım nasılsınız?:KK16:Bebeğini kaybeden arkadaşlarım çok üzücü tabiki Allah sabrını verir veriyordurda.Allah beterinden korusun inşallah sağlıklı hayırlı bebeklere kavuşuruz:emir_bebek:Sveh nasıl oldun canım?Yeni katılan arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz:KK19:

iyiyim cnm hala adet olmadım:18: sn nerelerdesin kç gündür iyisin inşallah adet oldun mu:13:

Geçmiş olsun canım, ilk önce kilona dikkat etmen gerek. Kilo fazlan varsa vermeye çalış o zaman klomen yeterli olabiliyor eğer fayda etmezse klomen ve yumurta çatlatma iğnesi o da fayda etmezse yumurta uyarıcı iğne ve çatlatma iğnesi uygulanıyor.Onlarda sonuç vermezse aşılama sonra da tüp bebek sıralama bu şekilde.Bende yumurta uyarıcı iğne ve çatlatma iğnesi etkili oluyor kişiye göre değiyor tedavi şekli tabii.İnşallah bunlara gerek kalmaz sen rahat ol çok sıkıntı edersen işin dahada zorlaşır çünkü...

Geçmiş olsun canım, ilk önce kilona dikkat etmen gerek. Kilo fazlan varsa vermeye çalış o zaman klomen yeterli olabiliyor eğer fayda etmezse klomen ve yumurta çatlatma iğnesi o da fayda etmezse yumurta uyarıcı iğne ve çatlatma iğnesi uygulanıyor.Onlarda sonuç vermezse aşılama sonra da tüp bebek sıralama bu şekilde.Bende yumurta uyarıcı iğne ve çatlatma iğnesi etkili oluyor kişiye göre değiyor tedavi şekli tabii.İnşallah bunlara gerek kalmaz sen rahat ol çok sıkıntı edersen işin dahada zorlaşır çünkü...

teşekkür edrim kilom fazla değil normal 1.60 boya 51 kilo normal biliyorum yani inş klomen yeterli olur sıkıntı yapmamaya çalışıyorum.ama ne kadar uğraşsamda takıyorum neyse allah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

arkadaşlar adetin 3. gününden itibaren günde 2 toz bir su olmak üzere menegona başladım toplamda şuan 8 gündür menegon kullanıyorum 4.kutuya geçtim yumurtalarda gelişmeler var yarın kontrole gidiyorum bakalım istediğimiz boyuta gelmişmi yumurtalar geldi ise çatlatma iğnesi vericek bu ayda olmazsa benim doktorum tüp bebeğe geçicek arkadaşlar dua edin bana bu ay olsun tüp bebeğe gerek kalmadan ben sizleri gelişmelerden yinede haberdar edeceğim

arkadaşlar adetin 3. gününden itibaren günde 2 toz bir su olmak üzere menegona başladım toplamda şuan 8 gündür menegon kullanıyorum 4.kutuya geçtim yumurtalarda gelişmeler var yarın kontrole gidiyorum bakalım istediğimiz boyuta gelmişmi yumurtalar geldi ise çatlatma iğnesi vericek bu ayda olmazsa benim doktorum tüp bebeğe geçicek arkadaşlar dua edin bana bu ay olsun tüp bebeğe gerek kalmadan ben sizleri gelişmelerden yinede haberdar edeceğim

canım dualarım senınle umarım tup bebege gerek kalmaz
bu ay en mutlu haberı alırız senden

iyiyim cnm hala adet olmadım:18: sn nerelerdesin kç gündür iyisin inşallah adet oldun mu:13:

Allah iyilik versin canım.Ben müsait değildim birkaçgünden beri giremedim kusuruma bakmayın.Bende adet olamadım canım ya:KK50:Sıkıntı yapıyor bende ya hayırlısıyla bir olsaydım hamile olduğumu sanmıyorum.İnşallah hayırlısı olur canım ya iyigeceler görüşürüz :KK16:

canım dualarım senınle umarım tup bebege gerek kalmaz
bu ay en mutlu haberı alırız senden

Canım çok teşeküür ederim güsel dileklerin için cumartesi günü kontrole gittimm yumurtalar gelişmiş istenilen boyutta bir menegon iğnesi daha vurulup akşamınada çatlatma iğnesi vuruldum ve 3 gün ilişki önerdi 15 güne kadarda belli olur dediii 15 gün sonra test yapacağım ben yinede sizi gelişmelerden haberdar edeceğim

Allah iyilik versin canım.Ben müsait değildim birkaçgünden beri giremedim kusuruma bakmayın.Bende adet olamadım canım ya:KK50:Sıkıntı yapıyor bende ya hayırlısıyla bir olsaydım hamile olduğumu sanmıyorum.İnşallah hayırlısı olur canım ya iyigeceler görüşürüz :KK16:

inşallah hamilesindr cnm bnmde bgn 10. gün ama hala adet olmadm test yaptm bgn yokmuş bebişim....... adetimde gelmiyo gtcm salı doktora bakalım bu doktor ne dicekk

selam canlarım ben geldim evime bi haftadır kayınvaldmlerdeydik:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bahar.......... inşallah hamilesindir.....:KK49::KK34::KK16::KK16::KK16:

sveh............ adetin geceli mi 10gün oldu adetin biteli mi 10 gün oldu adetin biteli 10 günse daha erkn canım hiç belli olaz ama geçeli on günse inşallah biran önce adet olup yeni ayın heycanına başlarsın:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

unutma beni............ inşallah rabbim bebişini kondurur göbüşüne bende o iğnelerden vurularak yapmıştım 4.son aşılamamı çok zor oluyo vurdurmak bide şu kadar doz şu kadar iğne baya bi değiştirmiştik biz baştan çok geldi azaltttık sonra durdu çoğalttık derken baya bi vurunmuştum aslında doktor kendiniz vurun dedi ben vurammam da zaten iğne fobim var ama eşim vurmuştu benim çatlatma iğnemi:))inşallah seninki tutar onca iğne vuruncaksın normal ilişkimi önercek aşılama olmucak mı çatlatma iğnesi vurmucak mı anlamadım ben????:KK23::KK23::KK19::KK19::KK19:

ebirhim............. naber tatlım sen neler yapıyosun???:KK23::KK16::KK16::KK16:

kikirdek......... aramıza hoşgeldin degerlerin çok güzel ama kislerin varsa sende pkolusundur rabbim çok aratmadan meleğini yollar inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

selam canlarım ben geldim evime bi haftadır kayınvaldmlerdeydik:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sveh............ adetin geceli mi 10gün oldu adetin biteli mi 10 gün oldu adetin biteli 10 günse daha erkn canım hiç belli olaz ama geçeli on günse inşallah biran önce adet olup yeni ayın heycanına başlarsın:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

unutma beni............ inşallah rabbim bebişini kondurur göbüşüne bende o iğnelerden vurularak yapmıştım 4.son aşılamamı çok zor oluyo vurdurmak bide şu kadar doz şu kadar iğne baya bi değiştirmiştik biz baştan çok geldi azaltttık sonra durdu çoğalttık derken baya bi vurunmuştum aslında doktor kendiniz vurun dedi ben vurammam da zaten iğne fobim var ama eşim vurmuştu benim çatlatma iğnemi:))inşallah seninki tutar onca iğne vuruncaksın normal ilişkimi önercek aşılama olmucak mı çatlatma iğnesi vurmucak mı anlamadım ben????:KK23::KK23::KK19::KK19::KK19:

ebirhim............. naber tatlım sen neler yapıyosun???:KK23::KK16::KK16::KK16:

kikirdek......... aramıza hoşgeldin degerlerin çok güzel ama kislerin varsa sende pkolusundur rabbim çok aratmadan meleğini yollar inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

h.g canm gözümüz yollarda kaldı:KK3: geçeli on gün oldu.. bi an önce olayım bencede hayıt tohumumu alsam yrn o oldurur inşallah. sen neler yaptın kayınvalidende.. bebiş işleri noldu güzel haberlerle gelmişsindr inşallah:emir_bebek:

kızlar yorumlarınızı bekliyorum,çok acemiyim bu konuda.
doğum yaptıktan sonra 1 kez adet oldum. adetim biteli üzerinden 35 gün geçti. niye olmuyorum acaba? korunma yöntemi kullanmadık ama hamile olmam eşim ve bana göre imkansız, döllenmenin gerçekleşeceği bir durum olmadı çünkü ama araştırmalarıma göre ihtimal var diyo. nasıl bişeydir anlamadım. napcam ben şimdi???

Hoş geldin evine ve aramıza canım şimdi sadece normal ilişki önerdi doktorum sonra ise olmazsa bu ay birdahaki ay direk tüp bebek öneriyor vakit kaybetmemek için :KK43:

Canım ya sen ne tatlı şeysin hepimizin halini sormuşsun çoook teşekkürler iyi olmaya çalışıyorum tatlım ne yapalım bunu da atlattık işte düşükten sonra adet olmayı bekliyorum bakalım ne zaman olucaksam.Senden naber var mı bir gelişme haberdar et bizi...:KK54: :KK54: :KK54:

X