Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım meraba allah yavruna sağlık sıhat versin canım halk arasında süt koruyo denir ama bu gerçek değildir eşimin yengesi 9 ayına bebek doğurmuş iki çocunun arasında 1 yaş bile yok dikkat et tatlım yani yoksada ein korunsun şansa bırakma hamile olman çok düşük ihtimal adet olmamana gelince doğumdan sonra düzensizlik olabilir hemen bi doktora git içini rahatlat kendine ve bebeşine dikkat et canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
hala gidemedim doktora. bebeğimi bırakamıyorum çünkü. anneme de bişey demedim. artık eşimle gidicem mecbur. inş bişey çıkmaz. çok sağol canım.

bence hamile değilsindir cnm haksever ilgisi yok demiş ama varr:))) prolaktin yani süt hormonu yüksek doğum yapan kadınlarda buda adet geciktiriyo yada oldurmuyo hiçç bebeğede engel oluyo. bnm halam iki sene hç adet olmazmış mesela. bnmde süt hormonu yüksekliğim var hem adet gecikmem oluyo hemde gebe kalamıyorum doktor bebek mi emziriyosun dedi ilk gittiğimde:KK1: inşallah bi gün emziririm yavrumu:KK43:

canım inş sen de alırsın bebeğine kucağına güzel güzel emzirirsin inş. çok güzel bir duygu. gecenin yarısı acıbadem hastanesini aradım. doktor demesin mi %10 ihtimali var:s çünkü ben doğumdan sonra ilk adetimi oldum, onun zamanı düzenli oldu. inş o %10 beni bulmaz :KK43:

canım inş sen de alırsın bebeğine kucağına güzel güzel emzirirsin inş. çok güzel bir duygu. gecenin yarısı acıbadem hastanesini aradım. doktor demesin mi %10 ihtimali var:s çünkü ben doğumdan sonra ilk adetimi oldum, onun zamanı düzenli oldu. inş o %10 beni bulmaz :KK43:

amann olsun kız biz istiyoruzda olmuyo sen doğur ben büyütürüm Allahın izniyle:KK12: takma yani kafana:KK34:

dimi çoookk güzell olurr:KK49::KK49::KK49: hadi bakalım kim önce hamile kalcak tahminde bulunalım:KK1: ben sıralamayı yapayım herkes tahminde bulunsun:KK9: yarışmaya katılmak isteyenler isimlerini yazdrsın:KK51:

A.sveh
B.haksever
C.ebirhim
D.unutmabeni
E.albunea35

:KK1::KK1::KK1::KK1:anket eklim istersen bu ne kız oyu en çok alan hamile kalsın mı hahhaaaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar ben 10 gündür olmam gereken adeti olamadım iki ayda tüm sistemim alt üst oldu geçen ay 7 gün erken oldum bu ay 10 gün geciktim ben eskiden saat gibiydim 28 dedin mi adet olurdum evlendiğimden beri hormonlarım kendine gelmiyor yaaa...
test yaptım bir ümit yok hamiş değilim kızlar korkuyorum dış gebelik falan yoktur değil mi ne yapsam bana bir akıl verin...

hoşgeldin aramıza canım:KK16::KK16::KK16:

hemen doktora git ve kist varmı die baktır yoksada adet sökücü iste kolay gelsin canım raporlarını yazarsın gene bi değerlendir me yaparız:KK23::KK53::KK53:

ay jinekolok dikkanı acacam artık:KK23::KK23::KK34::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay ilk oylamayı ben yapcamda karar veremedim brz düşüneyim sizde yazın hee:KK4:

hee bu arada oyum kendime kız bu oylama tutmaz herkez kendine verir oyu en iyisi şöle yapalım

A.sveh
B.haksever
C.ebirhim
D.unutmabeni
E.albunea35
f...HEPSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAHHHHHHHHHHHHH:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: OYUM F YEEEEEEE:KK30:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

benim bir derdim varrrrr
-ARkadaslar bir hafta önce esim ile birlikte doktora gittik sperm kontrolu icin ve doktor bana dediki 88% HizLi olan spermleri ölü
dedi yavas olanlar 12% dedi tutsa binde bir dedi:KK43:(((((((( ve antibiotik yazdi yeni yildan sonra tekar kontrole gitcek
bu hapi icince sizce duzelirmi :KK43:((((((((??????????????
BU Durumu aranizda gecirmis olan yada bilen varsa bana yasin ltf.!!!!!!!!!!!!!
SIMDIDE tsk ederim. cvpicin

amann olsun kız biz istiyoruzda olmuyo sen doğur ben büyütürüm Allahın izniyle:KK12: takma yani kafana:KK34:

yahu hamileysem eğer bebeğimi emziremezmişim, doktor öyle dedi, ona acıyorum. sadece anne sütüyle besleniyo çünkü. garibim mamalara başlıycak yoksa. bi de çevreden aileden ne diycekler stresi..

inşallah hamilesindr cnm bnmde bgn 10. gün ama hala adet olmadm test yaptm bgn yokmuş bebişim....... adetimde gelmiyo gtcm salı doktora bakalım bu doktor ne dicekk

Canım olmayı isterdimde değilimdir.perşembe günü doktora gidicem hormon tahlili oldum geçenlerde yine.doktor sonuca göre bakalım nedicek?bende prolaktin hormonuda yüksek çıkıyor onun içinde ilaç almıştım düşmesi için.Hakkımızda hayırlısı olur inşallah umarım birgün hamile haberlerini hepimiz paylaşırız buradan canım:emir_bebek::KK16:

dok banada pko var dedı kızlar ocak ayında ılac verecek aynı zamanda guatr var:KK43::KK43::KK43::KK43:
bu sekılde hamıs kalanınız varmı kızlarr:KK3:

selam canlarım ben geldim evime bi haftadır kayınvaldmlerdeydik:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bahar.......... inşallah hamilesindir.....:KK49::KK34::KK16::KK16::KK16:

sveh............ adetin geceli mi 10gün oldu adetin biteli mi 10 gün oldu adetin biteli 10 günse daha erkn canım hiç belli olaz ama geçeli on günse inşallah biran önce adet olup yeni ayın heycanına başlarsın:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

unutma beni............ inşallah rabbim bebişini kondurur göbüşüne bende o iğnelerden vurularak yapmıştım 4.son aşılamamı çok zor oluyo vurdurmak bide şu kadar doz şu kadar iğne baya bi değiştirmiştik biz baştan çok geldi azaltttık sonra durdu çoğalttık derken baya bi vurunmuştum aslında doktor kendiniz vurun dedi ben vurammam da zaten iğne fobim var ama eşim vurmuştu benim çatlatma iğnemi:))inşallah seninki tutar onca iğne vuruncaksın normal ilişkimi önercek aşılama olmucak mı çatlatma iğnesi vurmucak mı anlamadım ben????:KK23::KK23::KK19::KK19::KK19:

ebirhim............. naber tatlım sen neler yapıyosun???:KK23::KK16::KK16::KK16:

kikirdek......... aramıza hoşgeldin degerlerin çok güzel ama kislerin varsa sende pkolusundur rabbim çok aratmadan meleğini yollar inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.Hamile değilim perşembe günü doktora gidicem hormon tahlili sonucu için Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah.İnşllh sende bebeğine kavuşursun canım:KK16::emir_bebek:

inşallah olmazsında göbüşün şişer:KK49: hepimizin tabi ocak ayında hepimiz hamile kalırızda eylülledede hepimiz tek avazda doğururuz :KK52:

Negüzel olur ama eylül bebekleri olur hepsi:KK1:Allah hayırlısını versin hepimize inşallah canımcım.Bu arada hakseverciğim bende hoşgeldin demeyi unuttum kusuruma bakma canım hoşgeldin tekrardan canım:)

kızlar ben 10 gündür olmam gereken adeti olamadım iki ayda tüm sistemim alt üst oldu geçen ay 7 gün erken oldum bu ay 10 gün geciktim ben eskiden saat gibiydim 28 dedin mi adet olurdum evlendiğimden beri hormonlarım kendine gelmiyor yaaa...
test yaptım bir ümit yok hamiş değilim kızlar korkuyorum dış gebelik falan yoktur değil mi ne yapsam bana bir akıl verin...

Canım hoşgeldin aramıza bir kadın doğuma görün hormon tahlili yaptır doktor ona göre söyler sana şimdi bizim pkolu olabilirsin dememiz biraz garip olur.içinin rahat etmesi için sen bi doktora görün derim.inşallah bişeyin yoktur geçmiş olsun canım:KK16:

Canım hoşgeldin aramıza bir kadın doğuma görün hormon tahlili yaptır doktor ona göre söyler. sana şimdi bizim pkolu olabilirsin dememiz biraz garip olur.içinin rahat etmesi için sen bi doktora görün derim.inşallah bişeyin yoktur geçmiş olsun canım:KK16:

pko luyum ama hormon testlerini yaptıramadım adetliyken yaptır dedi hala olamadım yaptıramıyorum

Pkolu olduğunu şimdi okudum canım kusura bakma.Evet genelde adetin 3.günü yapılıyor tahliller.Sen doktoruna adet olamıyorum dersen söktürücü verebilir ve adetinin 3.günüde tahlil yaptırırsın kendi kafana göre ilaç kullanma önce bir doktora git canım.

dimi çoookk güzell olurr:KK49::KK49::KK49: hadi bakalım kim önce hamile kalcak tahminde bulunalım:KK1: ben sıralamayı yapayım herkes tahminde bulunsun:KK9: yarışmaya katılmak isteyenler isimlerini yazdrsın:KK51:

A.sveh
B.haksever
C.ebirhim
D.unutmabeni
E.albunea35

haksever ve sen kalacakmışsınız gibi geliyor bana:KK49: inşllh hepimiz kalırız ya:KK9::emir_bebek:

hee bu arada oyum kendime kız bu oylama tutmaz herkez kendine verir oyu en iyisi şöle yapalım

A.sveh
B.haksever
C.ebirhim
D.unutmabeni
E.albunea35
f...HEPSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAHHHHHHHHHHHHH:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: OYUM F YEEEEEEE:KK30:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Düşünceli arkadaşım benimmm:KK16:

hala gidemedim doktora. bebeğimi bırakamıyorum çünkü. anneme de bişey demedim. artık eşimle gidicem mecbur. inş bişey çıkmaz. çok sağol canım.

Canım Allah şifa versin doktora görün inşllh hayırlısı olur senin için:KK16:Bau arada bebegini Allah bağışlasın:nazar::emir_bebek:

benim bir derdim varrrrr
-ARkadaslar bir hafta önce esim ile birlikte doktora gittik sperm kontrolu icin ve doktor bana dediki 88% HizLi olan spermleri ölü
dedi yavas olanlar 12% dedi tutsa binde bir dedi:KK43:(((((((( ve antibiotik yazdi yeni yildan sonra tekar kontrole gitcek

Canım Allah şifa versin moralini bozma hiç belli olmaz.Allah isterse her şekilde olur.ilacınızı kullanın önce bir kontrolünüz varmış tedavisini olursa bebeğiniz olur inşallah neden olmasın.Ben keçi boynuzu pekmezini tavsiye ediyorum butür rahatsızlıklara faydalı olduğunu duydum.Aktarlarda var sorup ögrenebilirsin internettende araştır.İnşallah çok ciddi bir problem çıkmazda bebğinize kavuşursunuz:KK16:

benim bir derdim varrrrr

canım erkekler içinde kürler var doğal hemen bak topiklere erkeklere keçiboynuzu felan iyi geliyo hemen başlayın doktora lkkadar yükselsin degerler hem üzülme olur erkekte sorun olunca daha kolay oluyo tedaviler sonuçta bi yumurta bi sperm lazım çosuk için moralini bozma eşinede destek ol erkekler bu konuda çok hassas olurlar sakın kalbini kırma hemen doğal şeylerde deneyin inşallah sonuç güzel olur:KK16::KK16::KK16:

X