Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım fatmacığım, inşallah allah gönlüne göre verir, inşallah allah seni hayırlı ve sağlıklı bir evlada kavuşturur.....:CüvCüv:

bende dün kontrole gittim solda 1 tane sağda 2 tane yumurtam gelişmiş, perşembe tekrar kontrole gidicem, inşallah yeterince büyümüş olur ver çatlama iğnemi olurum veeeee inşallah hayırlısıyla hamile kalırım bu ay

Merhaba canım bende pko luyum ünvrs. yıllarında bile adet düzensizliğinden dolayı doğum kontrol hapları kullandım.Adetlerim çok düzensiz fakat evlendikten 1 ay sonra hamile kaldım düşükle sonuçlandı uzun süre bebek düşünmedik karar verdiğimde dr a gittim ve senin normal yolla çocuğun plmaz ileri düzeyde pko lusun dedi ilaç tedavisine başladı 3 ay devam ettim sonuç alamadık hemen iğneye geçeceğim deyince araştırıp iğnenin risklerinin yüksek olduğunu gördüm ve dr değiştirdim yeni dr tüm tetkikleri yaptı çok önemli değil ama 1 ay sonra tedaviye başlayalım dedi. Fakat tedavisiz hamile kaldım şu an oğlum 5 yaşında 1.5 sene sonra yeniden hamile kaldım 2. oğlum 3 yaşında şu an hamileyim 37 haftalık bu arada 2.ve 3. çocukta bir uğraş yok. Çok uzadı ama arkadaşım moral ve psikoloji çok önemli önce insan beyinde aşmalı benim gibi olan öyle çok arkadaşım var ki lütfen çok kendinizi odaklamayın

oh oh maşallahh inş o yumoşlar bebiş olurak doner sana:Saruboceqpuyorumnanaktan canım haber ver emıopuyorumnanaktan

ya bole guzel haberlerı duyunca dahada guçlenıorum cok mutlu oluorum bebegımn olacagına inanıorum allahım darısını bıze versın inşallah göbar cımm rabbım cocuklarına ve eişnle sana hayırlı uzun omurler versın inş

Gökbarcım bişey sorucam pco lusun ve 3 hamileliğin içinde hiç ilaç kullanmadanmı oldu yani klomen vs. Almadınmı canım

bende pkoluyum yaklaşık 1 yıldır tedavi görüyorum ama bir sonuç elde edemedik duyduğum herşeyi yaptım soğan kürü incir kürü ama nafile artık vakti zamanı vardır deyip kendimi yatıştırıyorum.
tüp bebek tedavisine başladık 1 ekimde lucrine başlıyorum umarım bu son olur ve güzel haberi alırım.

umarım arkadaşım sonuç alısın ama haberlerini ver canım

maşallah maşallah üçüz olurda meve kapanıp çocuğa doyarsın inşallah:)))))))))))))))9999999999sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ya kızlar doktora gittim 4. günümde ilaç kullanmamıza engel bişi yok dedi yani büyük kist yok klomen verdi bi hafta sonra çağırdı yarın gidicam ilaç bitti solum ağrıyo solda oldu heralde bakalım inşallah güzel yumurtladıysam:) aşılama yapıcaz dua edin ilk kez yapıcaz inşallah olur yoksa ben gene pisikopata bağlarım:))))))

canım inşallah büyümüştür yumoşların ve hayırlısıyla aşılamanı olursun ve bebişkona/bebişkolarına kavuşursun.
gelişmelerden mutlaka haber et canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

maşallah maşallah üçüz olurda meve kapanıp çocuğa doyarsın inşallah:)))))))))))))))9999999999sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ağzından bal damlıyor canım ya üçüz olması şart değil, bi tane olsun sağlıklı hayırlı olsun benim olsun yeter bana :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bu herkese umut olsun diye yaziyorum!
bana pko teshisi konali 2 yil oldu hormon degerlerim normal degildi prolaktinim yüksekti bi cogu normal degildi yani tedaviye basladim fakat ilaclari bünyem kaldirmadi ve 1 hafta sonra biraktim sonra da hic bir ilac kullanmadim. korunuyorduk dogum kontrol hapi kullaniyordum. bebege karar verdik dogum kontrol hapini biraktim 4 ay prezarvatifle korunduk temmuzda kesin karar verdik ve iki gün önce hamile oldugumu ögrendim 3.ayda hamile kaldim..
dedigim gibi hic tedavi görmedim.
ki cocum olmayacak diye cok korkularim vardi. aklima gelince üzülüyordum fakat asla umutsuzluga kapilmadim asla hic olmayacak demedim.
lütfen önce kendinizi bunun bir hastalik olmadigina inandirin bu anne olmamiz icin asla enggel degil!
bunu hic unutmayin!!
sadece isteyin!
yüce allah`ta o kadar sinirsiz ki nimetler, isteen herkese bir gün mutlaka verecek..
cok sükür allahim actigimiz ellerimizi bos birakmaz!

inş canım hep dua edıoruz allahım bızm yuzumuzde guldursun inl:Saruboceq: sende saglıcakla melegını alırsn kucagına rabbım saglıklı hayırlı uzun omurler versın

EN BÜYÜĞÜ 14 müş canım ben iki tane ölçtüğünü gördüm yeterli büyüklükte değil şuan dedi yumurtalar günde en fazla 2mm büyür dedi cuMARTESİ GENE ÇAĞIRDI İNŞALLAH BÜYÜRLER bakalım cumartesi birde gidicam gene dua edin inşallah ıolsun:sinifsinif:

canım bendede en büyüğü 14 çıktı toplam 3 tane yumoş 13-14mm çapındalar. bende senin gibi bugün tekrar kontrole gidicem. bende dün yumoşlarımı sevip durdum büyüsünler diye, mağlum 10 tane iğne almıştım, 1 tane kaldı eğer yetmezse tekrar almam gerekecek, zaten pahalı iğneler inşallah seninkide benimkide bugün büyümş olur. cevabını beklyorum merakla, bende doktora gidip geldikden sonra yazarım opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ha bu arada kaç dozluk iğne vuruluyorsun ? ben 75lik vuruluyorum

Son düzenleme:
canlarım bugün yine kontrole gittim ve sol taraf 17mm sağdada 15 mm, 2 tane dominant yumurtam varmış. pazartesi tekrar gidicem kontrole ve umarım azami 18mm ulaşmış olurum ve çatlatma iğnemi olurum. kızlar dua edin benim için bu ay tutsun. 2 1/2 yıl bekliyoruz inşallah bu ay hasret sona erir...:Saruboceq: :Saruboceq:

--------------------------------------------------------------------------------

Kıııııııııızlar akşam saat 8 de doktora gittik eşimdn sperm alındı yıkandı 10bucuk gb aşılamam yapıldı ilk aşılamam inşallah olur eğer olursa neler yaşadığımı daha detaylı anlatıcam ama şimdilik bu kadar bu gün okula gitmedim tatil verdim kendime . Iki yumurtam vardı sadece bi kere salı günü ilişki önerdi bidaha yapılmıcak dedi bakalım hayırlısı pazar günüde tutunması için jele başlıcam ertesi gün haftaya pazarteside çatlamışmı die kontrole gidicam sonrada diğer hafta oldumu die bakılacak özel muanenesinde yaptı doktorum sırf bizim için geldi sadece eşim ben doktorum ve eşi vardı yani çok rahattık sanki oturmaya gitmişizde aşılama yaptımışız gbydi inşallah olmuştur dualarınızı bekliyorum hiç sitres olmucam bana dua edin yardım edin nolur sizden başka anlıcak arkadaşlarım yok kimseye söylemedim kimse bilmesim olunca tümmmmmmmmm bursaya duyurucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

benim yumurtalar iğneyle değil klomenle büyüttük iğnede çatlatma iğnesi oldum yumurtlarımda iki tane büyük vardı biri 18i geçmiş biiri daha küçüktü hemen vurduk iğneyi ve akşam aşılamamız yapıldı allahım çok güzel geçti inşallah olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…