Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım inşallah tutar güzelim. bende bugün kontrole gittim tekrar, sol taraf 18 sağ taraf 17. 2 tane dah iğne vurcam çarşambada çatlatma iğnesi. pazarteside çatladımı diye bakılacak. haricindeki prosedür zaten beklemek ve sabretmek.sende benim için dua et

bende pokaluyum ama daha tıbbı tedaviye başlamadım.Alternatif tıp tan yadım alıyorum bugün cıvan perçemi kareışımı içmeye başladım.Onun yanı sıra hayıt tohumu ve aslan pencesi otu aldım inşallah iyi gelir...

kızlar bende pkoluyum...geçtiğimiz ay tüp bebek tedavisi olmuştum..ama yumurtalarım kalitesiz olduğu için tedavim yarım kaldı...yumurta toplama işlemi 14. gün oldu..bugün 38.gün olmasına rağmen adet olmadım...ve hamilelik hiç aklıma gelmiyordu..çünkü bütün yumurtalarım toplanmıştı...ve ben yinede test yaptım...ve görmeniz için buraya ekledim...umudunuzu yitirmeyin arkadaşlar...ben bir mucize yaşadım diyebilirim...bu gerçekten bi mucize yaaaa

tebrikler gerçekten hayret verici bi şekilde hamile kalmıssın arkadaşım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlerin başına olumunekankayizsmile

Öncelikle sizi tebrik ederim, yumurtalar kalitesiz dediklerine göre transfer işlemi yapılmadı sanırım, doğal yollardan hamile kaldınız. Aslında dr lar ilişkiyi yasaklıyorlar bu dönemde ama yasakları çiğnemek işe yaramış bu sefer. Tekrar tebrikler darısı başımıza.

merhaba arkadaşlar.bende pko'luyum 23 yaşındayım 3 yıllık evliyim. 1yıldır adetlerim düzensiz ve 7ay önce doktora gittiğimde pko teşhisi koydu ancak o an için çocuk istemediğimizden diane35verdi düzenlemesi için. 3ay kullandım 3 ay ara verdim ancak ilacı bırakır bırakmaz düzensizlik yine başladı. buarada çocuk sahibi olmaya karar verdik ve tekrar başka bir doktora gittik.o da pko teşhisini doğruladı ve şuan çocuk sahibi olmayı düşünmeyin,yaşınız genç öncelikle hormonları düzenleyelim dedi.ve moralimiz bozdu-biz ne zaman çocuk sahibi olacağız

evet canım transfer olmadan tedavim bitti...yumurtalarımı topladılar ama...zaten girdiğim ilişki sayısı sayılı...2 kere oldu...doktorumda hiç bişey demedi korunun falan demedi...bizde toplama işleminden bir hafta sonra falan ilk ilişkimizi yaşadık.bilmiyorum artık bu nedir...

selam arkadaşlar,
tam umudumu kaybettiğim an şükürler olsun hamileyim
az önce dr dan geldim, 5 haftalık bebişimiz herşey yolunda, inşallah 2 hafta sonra kalp atışı için gidecez:Saruboceq:
Klomen ve duphaston kullandığım ilk siklusumda çok şükür hamile kalabildim...
toplamda da pko için 6 ay tedavi görmüş oldum...
dualarım sizlerle arkadaşlar, sizler de beni unutmayınopuyorumnanaktan

Demekki olacağı varsa bir şekilde oluyor, ama olmayacaksa ne yaparsanız yapın olmuyor. Doğal gebelik olması daha da iyi doğal gebeliklerin sağlıklı sonuçlanması ihtimali daha yüksek çünkü. Umarım Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder.

tebrık ederım :teytey::teytey:canımm allahım saglıcakla melegıne kavuştursun senı

offf kızlar bugün kontrole gittim. yumurtalarım çatlamış mı diye bakıldı. maalesef sadece sağ taraf çatlamış, sol taraf inadına gibi çatlamamış. tek yumurta yine bu ay, yine tutmıyacak bu ay... doktor dedi ki, şansın az ama olsun bugün ve yarın yine ilişkiye girin ve 20sine kadar bekle. 20sinde adet olmazsan test yapalım dedi. valla ne yalan söyleyim ben bu ay tutacağına inanmıyorum. gıcık yumurtalarım yaaa...

Kızlar morale ihtiyacım var moral moral moraaaaaal morallllllllllllsempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

sen ne bakıyosun ona canım benim ne güzel bi tane varmış daha öçok çalışıp daha çok umutlşu olumlu olmalısınki bebiş gelsin aaaaaaaaa hadi toparlan bak bana ben annelik moduna girdim şimdiden allahım inşallah hüsran olmaz çok kaptırdık valla eşimde pamuklara sarıcak nerdeyse po öyle yaptıkça daha çok içim parçalanıyo............
dün doktora gittim çok olumlu konuştu yumurtam çatlamış adet duvarım kalınlaşmış sıvı olmuş karnımda çok ne demekse bunlar herşey olması gb dedi biz elimizden geleni yaptık herşey bu vakte kadar normal dedi şimdi allahtan herşey dua edicaz dedi doktorum çok iyi ya melek gb bişi allahım nolur senin izninle doktorumun gayretiyle bizim dualarımızı kabul eyle nolur olmuş olsun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
V pazartesi test yapıcaz bakalım ne olucak ama sanki olmuş gb allahım nolur ya aaaaa nolur o testi görünce ya sevinçten ölücam yada üzüntüden nolur dua edin arkadaşlar nolur dua edin

canım inşallah tutmuştur ve çift çizgiyi görürsün güzelim:Saruboceq: :Saruboceq:

bilmiyorum ki, içimde öyle bi his var, olmadı gibi...:gitme: :gitme: doktor yat dinlen ağır kaldırma falan dedi. bide ben testi erken yapmak istemiyorum, çünkü çatlama iğne ve gonal f nedeniyle pozitif sonuç çıkabiliyormuş gebelik olmadı halde. bide öyle birşey yaşamak istemiyorum, kaldıramam :gitme: benim normal adet günüm 20si. doktor 20de adet olmazsan gel test yapalım dedi, fakat pek de gidesim olmayacak, çünkü pko nedeniyle zaten gecikiyor bende.görümcemde hamile kalmış, tüm gözler üstümde yine. bebek eşyaları görüce içim gidiyor alsanaalsanasmile artık bende istiyorum bende bende 2 1/2 yıl oldu :gitme: :gitme: kuzum dua et benim için

inş canım tutmuştur bebegın.ama senı umutlandırmak gibi olmasın sanki sen gebe kalacan bu ay.inş dogru olur.canım sen kac yasındaıdın bıde ne kadardır tedavı goruosun.

inşallah canım inşallah birbirimize dualarımızla olacak inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nferah tut içini hem adet günü belli olur normalde adetimiz gecikiyo ama klomen çatlatma iğnesi falan kullanınca mecbur adet günübnde gelio sonuç kesin oluyo bek ben çok yıkılcamı bile bile umutlanıyorum şunun şurasında pazartesiye ne kaldı allahım ya ölecem heycandan gün yaklaştıkca böle oldu çok saklindim aslında neyse canım rahatım rrahatım rahatım korkmuyorum kortkmuyorum korkmuyorum umrumda değil umrumda değillllllllllllllllllllleyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

:1hug::1hug::1hug:
inş canım tutmuştur bebegın.ama senı umutlandırmak gibi olmasın sanki sen gebe kalacan bu ay.inş dogru olur.canım sen kac yasındaıdın bıde ne kadardır tedavı goruosun.

inşallah canım inşallah ne uöutlanması canım benim ben çoktan moda girdim pazartesi dananın kuyruğu kopacak ya sevinçten ölecem ya üzüntüden hertürlü mukoko yani:)))) bide 10 gün oldu ilişki olmayalı valla alışkın değiliz birbirimize iç çekiyoruz heeeee artık ayrılık zormuş be:)))) bi olsun 9ay yapmam diyoduk ama ayrı kalamıcamızı anladık hehehe:)))

haksevercimm dualarım seninle inş. güsel haberlerini alırızz...
Ama lütfen sakin oll heyecan yapıyorsunn yapma rahat ol bol duanı et hayırlısı ise olsun gelsin de..Rabbim isterse verecek bize sende biliyorsun buda bizim sınavımız ama olucaksa da hayırlısı olsun dime tatlımmmm...Öpüyorum ve güsel haberlerini bekliyorummm...

slm arkadaşlar bende klomen kullananlardanım yumurtlama takibi yaptırdım 1 adet 2cm büyüklüğünde yumurtam oluşmuş sizce iyimi beni bilgilendirirseniz sevinirim acil desteğe ihtiyacım varr

slm arkadaşlar bende klomen kullananlardanım yumurtlama takibi yaptırdım 1 adet 2cm büyüklüğünde yumurtam oluşmuş sizce iyimi beni bilgilendirirseniz sevinirim acil desteğe ihtiyacım varr

hayırlı olsun canım tedavın 1 tande olsa bu ii bişey ama şansın az oluo 1 yumurta olunca
ama yınede bızım bır yumurtaya ihtıyacımız var inş tutar buyuk ihtımal bu hafta yumurta takıbın devam eder 2 gunde 2yda 3 cm buyuo.inş tutar canım ya.bnde de 1 yumurta oluşmuştu ama olmadı işte.tabı tek yumurta gelısım gebe kalan cok arkads var.yaş kaç senn.ne zamandan berı pko var snde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…