Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ayy gerçekten mi kuzum nasıl sevindim ya peki sen nasıl uyguluyosun adettim dün bitti ne zaman başlayım sen nasıl içiyosun sana zahmet anlatabilir misin canım ya ay tekrar başlayım bende hemen ohh içim rahatladı çok sağol

ne zahmeti tatlım yaa seve seve anlatırım tabiki adetin bittikten sonra 7.gün başlıyosun küre 1,5 bardak klorsuz suya 1 orta boy yemeklik soğanı 4-6 ya böl 5 dk.ağzı kapalı olarak kaynat sabah ve akşam yemeklerinden 10-15 dk.önce aç karna iç kür tam 15 gün yapılmalı daha fazla yapılması rahim duvarında incelme yapıyo bende saraçoğlunun sitesinden aldım benim kuzenim çikolata kisti ona bile şifa oldu bu kür mutlaka uygula sonuçta zararı yok bitkisel su içtiğini düşün ne kaybedersinki belki dr.tedavisine bile gerek olmadan kürden sobra oluverir bebeğin inşallah

Allah razı olsun Rabbim gönlünün muradını versin canım benim seninde bide soğanı suyu kaynayınca mı atacaksın yoksa su kaynamadan koyup soğanı öyle mi başlayacak kaynamaya kuzum:44::44::44::44::44::44: bide canım kürü sabahta akşam her seferinde ayrı ayrı mı yapıyosun:44::44::44::44::44:

su kaynayınca atıyosun soğanları daha sonra ağzı kapalı 5 dk. kaynatıyosun ve sabah-akşam taze hazırlanacak.
hadi bakalım bekliyorum güzel haberlerini

Bu sogan kuru bana neden yaramadı anlamiyorum yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım merhaba. iki doktora gittim. birincisi dedi ki ben seni muayene etmem. sen tip olarak hiç pkolulara benzemiyosun. ne kilon var ne tüylenmen. kendiliğinden hamile kalırsın,içini ferah tut dedi.
ikinci doktor ise aynı gün muayene etti ve dedi ki tedavisiz çok zor. umudunu yitirme ama sen menapoz sınırındasın dedi. bunu progesteron değerime bakarak söyledi. beni allak bullak edip eve gönderdi. adetin 3. günü çağırdı kontrole. doğum kontrol hapı vericem dedi. yumurtalıkların klomenle uyarılmış gibi büyümüş ama çatlamamış dedi.doğum kontrollerle baskılayalım bunları dedi. ben şu an yeni bi doktor arıyorum. öncelikle kafamı rahatlatmasını istiyorum açıkçası umutsuz ve karışığım bu aralar

O doktora bir daha gitme. Baska doktor bul. Nerede oturuyorsun? Istanbul anadoludaysan doktor tavsiye edebilirim. Iyi bir doktor bulmalisin ilk once. Sonra doktorun ne derse yap onu iyi dinle. Pko veya baska bir hastaligin yoksa kendiliginden olabilir. Ama 1 sene boyunca hic korunmadiysan ve buna ragmen gebe kalamadiysan dr kendisi diyecektir tedaviye baslayalim diye. Istersen benim gibi 6 ay daha bekle. Ben 1bucuk yil sabrettim kendiliginden olur diye bir gittim ki meger pko varmis. Ama ben gec kaldigimi dusunuyorum keske 12 ay dolar dolmaz gitseydim diyorum belki simdi hamileydim

canım bende zaten pko var. en başından beri anlamadığım şey ise, pko olduğumu bile bile doktorlar neden bir yıl bekletiyolar?
istanbul anadolu yakasındayım. kimi önerirsin bana?

canım bende zaten pko var. en başından beri anlamadığım şey ise, pko olduğumu bile bile doktorlar neden bir yıl bekletiyolar?
istanbul anadolu yakasındayım. kimi önerirsin bana?

kendiliğinden olma ihtimali var çünkü pko olsa bile. düzensiz yumurtluyoruz belki yumurtlama dönemine denk gelir diye bekliyor bazıları. ben çakmaktaki erdem hastanesinde özlem hanıma gidiyorum çok tatlı dilli güler yüzlü ilgileniyor. herseyi en ince ayrıntısına kadar açıklıyor ve asla ümidini kırmıyor ben çok korkuyordum tedaviden uzun uzun anlattı bana süreçleri ve çok ümitlendirdi. sevil hanım var bir de o da çok tatlı ona muayene olmadım ama dün hastaneye gittiğimde hastalarıyla ne kadar ilgili olduğunu gördüm çok hoşuma gitti

o hastane nerde tam olarak bilmiyorum canım. ben tuzlada yaşıyorum. kendime şu an pendikte bir doktor buldum. adet olunca ona gidicem. tedavide en önemli şey iyi bir doktor! çünkü moral ve motivasyonu sağlayan o. Allah sana da şifalar nasip etsin inşallah canım

hmm sana uzak. ümraniyede bu hastane. ben doktorun yanına girdiğim zaman güler yüz ararım eğer soğuksa bir daha gitmem. bu yüzden 15ten fazla doktor değiştirdim

Geçmiş olsun benim de yumurtslarim klomenle uysrildi catlamadi.bana da doğum kontrol hapi verdi.bu ay da fiss

hmm sana uzak. ümraniyede bu hastane. ben doktorun yanına girdiğim zaman güler yüz ararım eğer soğuksa bir daha gitmem. bu yüzden 15ten fazla doktor değiştirdim

haha valla iyi yapmışsın canım çünkü önemli olan içine sinmesi. bana erken menapoz teşhisi koyan doktor da çok ilgili ve sıcakkanlıydı ben sadece beni denek olarak kullanmayacak,gerçekten tedavi edecek bi doktor bulmak istiyorum.

Geçmiş olsun benim de yumurtslarim klomenle uysrildi catlamadi.bana da doğum kontrol hapi verdi.bu ay da fiss

teşekkürler,sana da geçmiş olsun. ne kadar kullanacakmışsın hapı? ben klomen kullanmadan büyümüş yumurtalarım,ama çatlamamış.

Canim herhalde 1 ay.tabi kist giderse bu arada soğan kuru de yapoyorum

inşallah şifaya vesile olur canım. doktor bana da başlatacak,adet olmayı bekliyorum. nerdeyse bi haftadır leke geliyo ama kırmızılar hala yok

inşallah şifaya vesile olur canım. doktor bana da başlatacak,adet olmayı bekliyorum. nerdeyse bi haftadır leke geliyo ama kırmızılar hala yok

Ben de öyle oldu bir hafta leke sonra öyle bir kanama oldu ki su an 15 gün oldu hala lekelenme bitmedi

Antalya da yasiyorum.profilinde muş yaziyor.ben Muşlu değilim.kardeşim orda öğretmendi.ben de muş yazdim.aslen karadenizliyim.Dr.a sordum neden bu kadar uzun surdu kanamam diye kist un etkisi olabilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…