Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Senelerdir çekiyorum bu illetten senelerce dogum kontrol hapi ictim simdi cocuk sahibi olmak istiyorum olmuyor. 2 kez asilama yaptirdim dün son 2. Asilamamin tahlilini yaptirdim sonuc olumsuz. 1.20 negatif. Yaninda killanmada cabasi herkes bisi söylüyor hic bi doktor adam gibi bisi söylemiyor zayiflaya demektrn başka ne...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslat bende pko luyum ayrica hasimato hastasiyim dokuz aydir hamile kalamiyordum bu ay kaldim cok sukur.oncelikle iki ay tarcin bal corekotu karisimi kullandim esime keciboynuzu tozu ve pekmezini sutle karistirip icirdim her gece.sonra iki ay sogan kuru uyguladim adet oluncada yedi gun testere disli aslanpencesi ictim sabah aksam gelelim dualara annem bir haftada 41 yasin okudu ayrica 41 gun meryem suresine basladi ve meryem suresinin 37. Gunu yani dub hamile oldugumu ogrendim.darisi isteyen herkesin basina. ALLAH benimkinide tamamina erdirir insallah

Ben de pko luyum. 2 kez dış gebelik geçirdim. Bunun tedavisi nedir arkadaşlar. Tipik pko lu değilmişim. Yani adetlerim düzenli, kıllanmam yok, kilom da normal. Fakat adet dönemim de göbekleniyorum. Dr tüp bebek diyor. Siz ne diyorsunuz?

selam kızlar bende pkoluyum 2yıldır bebıs ıcın cabalıyoruz ama olmuyor 3yıldırda evlıyız en son asılama yapılmıstı ama tutmadı sukur esımde bır problem yok sadece hormon bozuklugu vardı bende 3aydır testeredıslı aslanpencesı kurunu uyguluyordum ve 3aydır adetlerım duzene gırdı ve son yaptırdıgım testtede hormonlarımın duzeldıgını soyledı doktor LH 24.23tü 11olmustu bu ay gunum gectı 3gun oldu ama hala adet olamadım kasıklarımda belımde agrı var bas agrım ve bas donmem var hafıfte mıde bulantısı aslında normal adet belırtılerımı yasıyorum dun cok hafıf pembe akıntım oldu bugunde yıne aynı sekılde hafıf pembe akıntım oldu sanırım adet olacagım ama bır umut ıste yarın doktora gıdecegım bakalım aslanpencesı ıse yaramıs mı yoksa yıne husran mı bu pembıs akıntılar adetın mı bebısın mı habercısı bakalım

mrb ben de pko luyum yumurta geliştirici ilaç kullandım yumurtam gelişmesine rağmen hamile kalamadım meğertüplerim de tıkalıymış rahim filmi çekindim tüplerimden biri açılmış temmuz ayında çekinmiştim filmi o ay da hamile kaldım darısı tüm pkoluların başına

arkadaş lar pko lu olup kimyasal gebelik ve kalp atışı alamayanlar ne yaptınız?

bişey yapmadım 2009da kimyasal gebelik yaşamıştım değerim yükselmedi adet olup içimden gidişini izledim aglayarak yorganınaltından hiç çıkmadan ağladım günlerce ne yapılabilirki sonra 2013te hamile kaldım kaç senede hep olcak diye bekledim 2007de evlendim 2 sene sonra kimyasal gebelik 6sene sonrada kızım oldu şükürler olsun ^_^

bende meryem suresini çok okudum cokta faydasını gördüm yergök duayla inanaıyorum rabbimin mucizesi tüp bebek iptal edildi 41 hurmaya 41 kişiye meryem suresi okuttum bende tüp bebek yapılınca yicektim iptal olunca kenara koydum dedim bidaha yapınca yerim süprizz bebeğim geldi sonra afiyetle yedim okunmuş hurmalarımı kuranı kerim hatmi kurban bağışlamakta çok faydalı günahalrımıza kefaret rabbim evlat hasretiyle sınamasın kimseyi herkeze sabır versin

pko öyle bi hastalık ki sinsi hiçbi belirtisi olmaya bilir ama utrasyonda görüntüsü vardır inci gb dizilmiş yumurtalar ... rahim filmi çekildinizmi eşiniz testlerini yaptırdımı bütün testleriniz tamam ve doktorunuz tüp bebek diyosa bi bildigi vardır ama önce iğneli aşılamayı denemenizi öneriririm canım ben defalarca klomenle aşılama yaptırdım cok yumurtam olsada olmuyodu her ay doktor cogulgebelik riski var diyodu olmuyo ama iğneli aşılamada daha kontrollü büyütülüyo yumurtalar ve şans daha fazla tüp bebeğe daha yakın dene derim allah yardımcınız olsun

inş hamileindir hayır haber varmı canım ?

ilk bakılması gereken tüpler zaten bazı doktorlar sorumsuz malesef tıkanıklık değilde yapışıklıkmış seninki o zaman rahim filminde hafif yapışıklıklar açılıyomuş ve hamile kalmak kolaylaşıyomuş ne umutlanmıştı benim olmamıştı o zmanlar

[ilk bakılması gereken tüpler zaten bazı doktorlar sorumsuz malesef tıkanıklık değilde yapışıklıkmış seninki o zaman rahim filminde hafif yapışıklıklar açılıyomuş ve hamile kalmak kolaylaşıyomuş ne umutlanmıştı benim olmamıştı o zmanlar[/QUOTE]
evet cnm doktorda yapışıklık diye tahmin etti ilacı 3 kez baya bir basınçla verdi çok acı çektim biri açıldı biri bütün çabalarına rağmen açılmadı tek tüple hamile kaldım inş sizlerde güzel haberler alırsınız

evet cnm doktorda yapışıklık diye tahmin etti ilacı 3 kez baya bir basınçla verdi çok acı çektim biri açıldı biri bütün çabalarına rağmen açılmadı tek tüple hamile kaldım inş sizlerde güzel haberler alırsınız[/QUOTE]

çok şükür benim kızım oldu 7 aylık oldu bile 6 seneden sonra oldu

çok şükür benim kızım oldu 7 aylık oldu bile 6 seneden sonra oldu [/QUOTE]
allah bağışlasın ben de bebişime kavuşmak için sabırsızlanıyorum daha 7 ayımız var

bende pkoyum adet duzensizligim var evkikimin sekizinci ayinda bir kutu kkomenke hamile kaldim kizlar hala mucize gibi bebegim kucagimda allahim sizede nasip etsin unutmayin pko imkansiz degil sadece cok sansli olmak gerekiyir malesef ve ben sansli kategorisindeydim pko nun

Kızlar ben de pkoluyum bir kızım var 5 yasında kızıma kardeş istiyoruz iki yıldır uğraşıyoruz. 3-4 kilo verdim bi de bu ay soğan kürü uyguladım. Adetime 5gün var ama hamileyim galiba test yaptım ikinci çizgi silik çıktı. İşte testim

Eklentiler

• IMG-20140913-WA0005-1.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 63
kızlar bende agır pkoluyum ilaçsız adet olamıyorum hiç.sogan kürü ve ovulasyon testiyle hamile kaldım Allaha sükür.sogan kürü mucizemutlaka yapın Allah herkese yasatsın bu duyguyu amin

canım ben de soğan kürünü uygulamak istiyorum ama uyguladığım süre içinde hamile kalırsam ve soğan kürü düşüğe sebep olursa diye korkuyorum. Ne diyosun :)

ca
canım ben de soğan kürünü uygulamak istiyorum ama uyguladığım süre içinde hamile kalırsam ve soğan kürü düşüğe sebep olursa diye korkuyorum. Ne diyosun :)
ben kullanin derim cunku sogan kuru yuzunden dusuk oldugunu hic duymadim bide zaten 15 gun yapiliyor yani yumurtlama gunune denk geliyor o yuzden zarar vermez.tam tersi yumurtlamanizi saglar.

Be
kızlar bende agır pkoluyum ilaçsız adet olamıyorum hiç.sogan kürü ve ovulasyon testiyle hamile kaldım Allaha sükür.sogan kürü mucizemutlaka yapın Allah herkese yasatsın bu duyguyu amin
Bende pkoluyum 2 tüp denemem oldu olmadı buay adet bitiminden sonra soğan kürü diğer adetlerde incir kürü yapmak istiyorum ovilasyon testi hangi marka kullandınız ve memnun kaldınız mı pkolular test bi işe yaramıyor fiye duymuştum rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebişini

amin Allah razı olsun canım Allah en yakın zamanda sanada tüm isteyenlerede nasip etsin .canım ben ovulasyon testini 6 ay kullandım evet işe yaramadı cünkü yumurtlamıyodum ondan pozitifi hiç yakalayamamıstım ama ne olur ne olmaz yapmaya devam ettim.ama sogan kürünü yaptıgım ay yumurtladım yaradı ve pozitifi adetimin 26. günü yakaldım.yani26. günü yumurtladım. gördüğüm gün ilişki oldu.ovula markalı olanı kullandım canım.memnun kaldım.tavsiye ederim bide bence 2 ay sogan kürü yap incir kürüyle yumurtlayamadım ben sogan kürüyle yumurtladım.ben ilaçla bile yumurtalarımı büyütememiştim günde 4 klomenlede büyümemişti.

Cevap için teşekkürler canım bende yarın sipariş vereyim hemen ben bide bu ay Adet tam olamadım bıgün 4 gün ve hala kahve lekeler var tam sökülemedim yarım saat önce soğan şuyu içtim 1 bardak söküleyim diye adet bitiminde de soğan kürüne sonrada adetle incire başlamayı düşünüyorum incitin zararı var mı acaba bide buay ateş ölçme yöntemi i uygulayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…