Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

pekı bu ay cocugum olabılır mı

ay Allah yardımcın olsun cnm zor ama güzel şeyler bunlar bunların hayaliyle yanıp tutuşuyodk:) Allah sağ sağlim doğurmayı nasip etsn. sağlıkları nasıl bebişlerimzin kiloları fln ne kadar oldu.

aynen canım evet. Hala daha inanamıyorum bu evde bebek ağlamaları olacağına :) bebeklerimi iki hafta önce görmüştüm. biri 1500 diğeri 1300 gibi bişeydi. pazartesi yine gidicem bakalım ne kadar oldular.

aynen canım evet. Hala daha inanamıyorum bu evde bebek ağlamaları olacağına :) bebeklerimi iki hafta önce görmüştüm. biri 1500 diğeri 1300 gibi bişeydi. pazartesi yine gidicem bakalım ne kadar oldular.

iyi maşaAllah kiloları iyi cnm doğumada az kaldı tarihi belirlenz mi ne zamn doğum. hazırlıkların bitti mi. ayy bnde başlamak istiyorum alışverişeeee kızlara tek mi bakacaksın annen fln mı gelck yanına. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsn cnm

tedavıye daha yenı basladım ben bunları bılmıyom kı bu ay bebegımın olma sansı var mı

doktorum 03.09.2013 dedi ama tek gebeliğe göre bu dedi. seninkiler bu kadar durmaz dedi. 34. haftaya kadar sakın doğurma dedi :) yani daha 1 yada 1,5 ay var. hazırlıklar bitti canım. çantalarımız da hazır.Kızlarıma maalesef ben bakamıycam 2 ay yada 3 ay evde olucam sonra çalışmaya devam. annem tek başına bakmaya çalışacak.

az kalmış canım yaa Allah yardımcın olsun hayırlısı olsun inşaAllah. çantaya neler koydun yaa müsait olursan yaz bi ara. bide beşik nasıl aldın sepet mi park yatak mı ahşap mı. bn çok kararsızım bu konuda. izinin azmış yaa doyamazsın yavrulara neyse hayırlsı annen tek bakabilir inşaAllah:))

benim aşılamam diğer aya kaldı kızlar yumurtalarım çok olmuş buay onu baskılayıp diğer ay yapılcak aşılama hakkımızda hayırlısı

evet canım az kaldı . hatta daha da az . pazartesi kontrole gittik 15 temmuzu göremeyebilirmişim dr öyle dedi. yani önümde ya 2 yada 3 hafta kaldı allahın izniyle.çantalarına hastane çıkışı koydum. biz iki takım hastane çıkışı aldık biri battaniyeli olanlardan diğeri battaniyesiz. onları koydum.yelek koydum.prima bez, ıslak mendil, biberon , emzik, kendime bir takım pijama ve bir gecelik, iki taç, makyaj malz., sabun diş fırçası macunu tarak vb. evlilik cüzdanımız şimdilik bunlar var aklıma geldikçe koyuyorum canım.odalarını bir kaç ay sonra yapacağız. o yüzden bir tane karyola aldık ( ahşap ) ikisini bir yatakta yatırıcaz dönmeye başladıklarında karyolanın aynısından bir tane daha alıp dolap şifonyer odalarını hazırlıycaz.

Ben sepet tarzı olanın ahşap modellsini aldım yatak odam çok geniş olmadığı için,oda yapmadım henüz ileride oda yaparsam ozman daha iyi yatağını alırım diye düşündüm,bu aldığımız yatağı uygundu,şimdilik bunda yatıyor bakalım
benim aşılamam diğer aya kaldı kızlar yumurtalarım çok olmuş buay onu baskılayıp diğer ay yapılcak aşılama hakkımızda hayırlısı
Hayırlısı olsun hakkınızda inşllh sende bebeğine kavuşursun kısa sürede

Canım Allah yardımcın olsun,kolaylık versin.Kolay değil tabiki,ama olsun tatlı telaşeler bunlar,Allah sağ salim kurtarsın,demek annen bakıcak,olsun canım çalışıyorsan bazı fedakarlıklar oluyor işte,bende oda yapmadım,kiracıyım şimdilik gerek yok diye,bakalım ilerde inşllh

bnde odasını sonra yapıcam inşaAllah şimdilik bi sepet bide dolap alıcam inşaAllah. Rabbim gösterir inşaAllah o günleri bebişleri gördükçe çok sabırsızlanıyorum hele o kız kıyafetleri yok mu hepsine içim gidiyo hepsini alasım varr

kız 2 3 hafta ne ki gelmiş doğumun maşaAllah haber ver bize he doğurdum die Allah yardımcın olsun kolay ağrısız bi doğum olur inşaAllah bebişlerinde sağlıklı sıhhatli olurlar inşaAllahh

sorma canım ya bende eşyalarını açıp açıp bakıyorum. Allahım yardımcımız olsun çok sabırsızlanıyorum. Haber vericem inşallaaaahhhh

selam kızlar.bugün bebeğimi gördüm 11+6 günlük olmuş.hareket edip duruyordu:)))

seninde hayırlı olsun canım hamileliğin çok sevindim..kalp atışlarını duydunmu sen.ben üç aylık oldum rahatladım birazdaha artık.ilk haftalar biraz stresli oluyo sanırım insan bende öyle oluyordu.artık tadını çıkarmak istiyorum hamileliğin:)

aynen canım sitres sitres korku böle tuhafım oh diyemiyorum bide ilk defa duydu milelt herkez duydu tebrikler cok sevindikler filan cok geriliyorum keske hergün carsa doktor gitsem görsem bide kabedenler düşük yapanlar geceleri kavuslar görüyorum dediiğin gb biraz geçsede tadını cıkartma zmanımız gelse en güzeli baharınkiydi herelde 6bucuk aylık ögrendi 15 gün sonra dogurdu tam benlik cok korkuyorum rabbim korusun herkezin evladını hayırlısıyla kucamıza alalım özleminin kokusunu cekelim cennete dönsün evlerimiz isteyen herkezede nasip etsin rabbim korkusu kadarda güzel bi duygu rabbime binelrce şükürler olsun

aynı şeyleri yaşadım bende elinde olmuyo insanın.düşük olmaz inşallah kavuşuruz bebeklerimize. zaten düşük olacaksa eğer buna en ufak bişey bile sebep olabiliyormuş yani zaten o bebek ta baştan iyi tutunamamış yada bi eksiklik olduğu için düşüceği varsa düşüyormuş. tabi biz yinede dikkat ediyoruz zaten.düşünmeyelim bunları inşallah iyi olur herşey.bu günlere gelebildik ya şükürler olsun allahıma...:))

bu arada senin kızın olacakmış gibi hissettim bi an kendimede erkek hissediyorum bakalım:))zaten doktor bugün çok erken söylemek için ama pipi var gibi diye tahminde bulundu bakalım...

bu arada senin kızın olacakmış gibi hissettim bi an kendimede erkek hissediyorum bakalım:))zaten doktor bugün çok erken söylemek için ama pipi var gibi diye tahminde bulundu bakalım...

bilmiyorum canım rüyaalrımda hep kız görürdüm aam çin takvimine göre erkek bide makasla bıcak sakladılar otur dediler o testende erkek cıktı bilmiyorum nasip saglıklı olsunda kız olursa süsleriz erkek olursa sünnet ederiz nabalım ne istiyosun diye soranlara bizde iikiside yok ikiside olur diyorum yani kzı olan erkek erkek olan kız olsun diyebilir degisik olsun diye ama ikiside olmayan için farketmez sanırım ... ama hissediyorum erkek olsa eşim başka sevinirim eminim yani güresmeyi filan cok seviyo görümcemin 2 erkek cocugu var nasip olunca kendinin olunca kim bilir nasıl sevilir rabbimin en güzel mucizesi hediyesi hele bizim gb sonradan kavusanalr için

selam kızlar.bugün bebeğimi gördüm 11+6 günlük olmuş.hareket edip duruyordu:)))
oyy maşallah bebişlerimz büyüyo hee 3 ay bitmiş bile maşaAllah sizee 9 ay olduğu günleride görürüz inşaAllah:)
gözün aydın canım

bende 12sini iple cekiyorum günler ay gb geçiyo
aynen bnm hala öle bulantıların başladımı annecik olmaz inşaAllahhhh

ay bn 4.5 aylık oldum hala tadını çıkaramıyoum keyfini.. bulantı kasılma derken şimdide grip oldum Allah beterinden korusun. yavaş yavaş pıt pıtlarıda hissediyorum babasına bile tekme attı dün akşam öle mutlu oldu babacık Rabbim mutluluğumuzu daim etsn hepimizin Allah evlat hasretiyle yanıp tutuşanlarada en kısa zamanda tattırsın bu duyduyu

kız bn sana ne ddm rüyamda erkek gördüm sennki pipili olcak Allahu alem:)) bende rüyamda erkek bebek görüyodm hep Allah nasip ederse kızım olcam sende kız görmüşsün erkek olacak rüya tabirlerindede öle yazıyo zatn Allah hayırlısını sağlıklısını versinde kız erkek fark etmez.. ama kız kıyafetleri daha tatlı yapcak bişi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…