Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

haksevercim çok sevindim. Allah kucağına almayı nasip etsin. Aman dikkat et kendine. Yat dinlen. Bu arada topikte hamile kalmayan kalmayacak galiba :)

slm bende senin gibi yumurta olmuyor klomenle yumurta oluşup 18mm çapına ulaşında doktorum çatlatma iğnesi yapıyor cnm sende isteseydin doktorundan mesela dün yapıldım iğnem şimdi çalışmalara başlayıp bekliycem inşlh rabbim isteyen herkese nasip etsin kist bazen oluşabiliyomuş ama o oluşan kistide ilaçla eritiyorlarmış iğne şansı artırıyor

allahhhhhhhhhhhhhhhrazı olsun canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

selam kızlar pazartesi doktora gittim degerim cumartesi 519du pazartesi 990küsürdü 2 katına cıkmış yani hamilelik var kesinleşti çok şükür ama utrasyonda gözükmüyo 3-4 haftalık en fazla

karnımda şişlik var biraz onun için iğne ve ilaç verdi bakalım bugün gene çağırdı kan verdim 2de utrasyonla bakıcak karnımdaki şişlik daha iyi agrım daha hafif inşallah kendiliğinden iner şişliğim inmesze eger doktor en kötü ihrimalle o şişliği indiricez serum takıcaz sana dedi inşallah gerek kalmadan inerde rahatlarım başka bi sıkıntım yok çok şükür

Sendende canım benimmAllah yardımcın olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

merhaba arkadaşlar biraz karışık bir duurm yaşıyorum yerimde duramıyorum korkumdan fikri olan nolur bana yardım etsin

bebiş denememizde bu 3. ay, ilk ay olmayınca hemen doktora gittim, doktor enfeksiyon var dedi, bir sürü ilaç verdi gönderdi, ikinci ay yine gebe kalamadım başka doktora gittim, o da hem enfeksiyon var dedi hem de pko var dedi, şok oldum pko belirtim hiç yoktu, doktorun bir bildiği vardır dedim, enfeksiyon için bir sürü ilaç verdi gönderdi.

şimdi bu ay biz yine bebiş denemesi yaptık, adetim bir türlü gelmiyor, 3 gündür birer damal kahve leke geliyor, ama adetim yok, bu durumun pko ile ya da rahim enfeksiyonu ile ilgisi olabilir mi? bir de gelen kahve akıntım çok kötü kokuyor, çürümüş peynir gibi, noluyor bana bir fikri olan var mı kızlar, gebe isem düşük yaparım dimi

bahar ışığın yanıyo yakalandın nasılsın bebişin nasıl bakalım kaç aylık oldunz. gülmeye başlamıştr dimi cimcime

burcu sen nasılsın canım sende sona yaklaştın maşaAllah nasıl geçiyo nasıl taşıyosun koca göbeği bnm küçücük inan bazen zorlanıyorum eşime son aylarda destek verirsin göbüşe alttan diyorum

haksever senn bebişlerin nasıl içime ikiz doğuyo bakalım hayırlısı. aldın beişi göbüşüne unuttun bizi keseyi fln gördün mü yaz arada merak ediyorummm

bide gamzelim vardı bi aralar oda hamileyim dedi gelmedi daha o nasıl acaba kız giriyosan topiğe arada yaz..

ve diğer tümm arkadaşlar bebişleri göbüşüne konanlar bebişlerine iyi baksınlr bol su tüketin sonra bnm gibi çekersinz.. bebek isteyen bekleyen anne adaylarımzda ennn kısa zamanda kavuşurlar inşaAllah bebişlerine.. inanın herşeyin vakti zamanı var Rabbim en kısa zamanda bebişlerinizi yollar göbüşe inşaAllah bizlerede kucağımıza almak nasip olur öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakınnn

Allah şifa versin canm bnce ilk önce iltihabın kurutulması lazım. oda engel bebeğe derler ne kadar doğru bilemiyorum. adetinin o şekilde gelememesi pcodandr bnmde çoğu 3 4 gün o şekilde gelirdi sonra sökülürdü. akıntında intihaptan. soğan kürü yap hem pcoya hem iltihaba iyi gelir Allahın izniyle. ama bebişin akti gelince gelicek bu hastalıklar bahane Allah yardımcın olsunn. gebe isen düşük olmaz Allahın izniyle Allah ne takdir ettiyse o olur eğer geleceği varsa yavrunun Allah korur öle şeyler düşünme içini ferah tut dua et bol bol

Son düzenleme:
Merhaba canım sağol teşekkürler sen nasılsın?Benim biraz canım sıkkın.Teyzem ve teyzemin kızı gelmişti bize şehir dıışından.Teyzem bir hafta önce gitti,teyzemin kızıda bugün şuan yolda nasipse sabaha varır.Kapıda ağlaştık zoruma gitti,aile uzakta olunca bazen çok zor geliyor bana,alışmıştıkta şimdi yokluğu nasıl belliGelmeler sevindiricide vedalaşmalar çok zorKızımda pazar günü gezmeye gitmiştik en son hayvanat bahçesine gidelim dedik,dönüşte günümüz zehir oldu kızım bebek arabasından düştü canım,eşim şu çanta gibi olan ana kucağını koyuyordu çocuk arabasına o günde merdivenden çıkartalım arabayı derken birde baktım yerde kızım çığlığına kala kaldık dondum kaldım resmen,ağzından burnundan kan geldi yavrum daha 4 aylık olamdı tam çok küçükacile götürdük,Allah'tan kafası darbe almamış yüzünede birşey olmamış melekler korumuş yavrumu çok içim yandı o haline.Buz koy dedi doktor şimdi iyi o haline göre şükürNazara geldi sanırım Allah herkezin evaldını korusun acısını göstermesin.Sen nasılsın canım bebiş nasıl iyisinizdir inşallah.Allah'a emanet olun

oyy yavrum bnm yaa kıyamam ben onaa( Rabbim korusun onu melekler koruyo ama annenn içi gidiyo ben başkasınn çocuklarına bile o kadar dikkat ediyorum ki bi düşme bi çığlık atıyorum elimde olmadan kendi kızımı napcam bilmiyorum. neyse yine bişi olmamış ya şükür. daha dikkatli olun annesi kocaman öp bnm yerime.

gurbetlikte zor gerçekten hele vedalaşmalr dediğin gibi çok zor oluyo. sen gtseydn keşke onlarla ramazana kadar değişiklik olurdu

bizim bebişte iyi Elhamdulillah baharcım bgn gördül kontrolum vardı kasılma görünmedi çok şükür ama dikkat edicem yine yatıcam bol bol.. el sallıyo her gidişte anneye babaya çok güzel bi duygu elhamdulillah kucağıma almak için sabırsızlanıyorumm oda çıkmak için sabırsızlanıyo sanırım:))

Sağol canımEvet canım Allah korudu canım kızımıama o sahneyi hayatımda unutamam sanırımÖpmeye kıyamıyorum babası kıyıyor amaBol bol koklarım canım yerineEkimde teyzemin torununun düğünü var nasip olursa eşimle gideceğiz tabi kızmdaSevimndim canım iyi olmanızaAllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.

selam canım sorma göbek oldu kocaman. doğum iznine çıktım.tek gebeliklere göre şuan doğuma girmek üzereyim. geçen kadının biri hastanede doğumamı dedi. yok deidm 2 ay var teyze :) ki ben hiç kilo almadım. arkadan hiç belli bile olmuyo hamile olduğum ama ön :)) ya haberlere baktım da şimdi doğum izni ekime kalmış. o zaman yasalaşacakmış. Beni kapsamıycak büyük ihtimal. Bir türlü onaylayamadılar ya.sinir oldum

slm canlarrrrrrr......adet oldum cuma günü randevumm varr..iğnelere başlanacak buayki aşılama hayırlısıyla yapılcak..bakalım inş hayırlısıyla tutar tutmazsa 2.aşılamayı da hemen arkasından yaptırıcam.ekimdede tüp bebek hakkımızda hayırlısı olsun inş tüp bebeğe gerek kalmaz ama kısmet herşey....

ay Allah yardımcın olsun cnm zor ama güzel şeyler bunlar bunların hayaliyle yanıp tutuşuyodk:) Allah sağ sağlim doğurmayı nasip etsn. sağlıkları nasıl bebişlerimzin kiloları fln ne kadar oldu.

Allah yardımcın olsun cnm güzel hbrler verirsin inşaAllah bizlere

selam kızlar unutmadım ama mudanyada kayınvaldemdeydim net yok orda o yüzden yazamıyorum bugün geldim evime yazıyorum bak

doktora gittik bugün bebegimide kalp atışınıda gördük çok şükür şimdi daha yeni inandık eşimide aldı doktor utrasyona cok güzel bi andı öyle bakıp bakıp güldük birbirimize eşim çok şükür edeyim elini yüzüne sürdü öyle içim bi hoş oldu rabbim kucamıza almayıda nasişp etsin isteyen herkeze evlat versin rabbim bu yolda yokluguyla sınamasın çok zor bi imtihan sabredin kardeşlerim hepimizin olucak ,inşallah dua edelim birbirimize

gözün aydın canımm çookk sevindim gerçekten hele bi şekillensin elini yüzünü gör insanın içi gidiyo:) Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsn canım Rabbim mutluluğunu daim etsn tüüümmm isteyenlerede nasip etsn inşaAllahhh

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.
Sağol canım Allah razı olsunSen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik,Allah seninde yardımcın olsun canım
Allahvyardımcın olsun,hayırlı haberle gelin inşllh

A.s canım kız telini evdemi unuttun:)Heyecandandır Mudanyada müsait olunca bana gelsene göreyim yeni taze anneyi,yada kayınvalden uygunsa bende gelirim sorun olmazsa eğerAllah kucağına alacağın günleride görmeyi göstersin,Herkeze tüm isteyenlere nasip etsin

saol canım inşallah o günleride göstersin kötü günlerimiz geride kalsın rabbim herkeze nasip etsin inşallah

aynen şarjımı almışım herşeyi almışım telefonu unutmuşum şaka gb

canım çarşamba günü kayınvaldemin sitesinde altta oda var kocaman orda mukabela başlıcak sana acık bayır hergün gelebilirmisin bilmem ama gelebildigin zmanlar gel mukabeleye katıl hem gece eşinlede gelebilirsiniz erkeklere ayrı perdeli yer yapıyolar kadınalrda oluyo teravi kıldırmaya hoca geliyo çok güzel oluyo konuşuruz yine ben ordayken yogun geçiyo günler oraya buraya derken sana nasi,p olmadı bu sefer cok boştum ama telefonumu unuttum arayamadım seni gelcektim bigün artık bidahakine kısmetse ramazanda gene geliriz biz görüşürüz o zman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…