Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

demekki bu değil cadı geliyo eh süslenip sülenip gezersiniz annesi

inşaAllah canım.. hayırlısıyla kucağıma alsaydım... sabahtan beri bişi yemedim midem çok kötü az bişi dut yedm oda çıktı hemen nerdeyse 4 aylık olcaz bulantılar dvm ediyo. Allah sağlıklı hamilelik nasip etsn sana inşaAllah. test ne zaman yapcaksın canm idrarda yapmayı düşünmüyomusun

arkadaşlar siteye yeni üye oldum. 15 aydır bebek istiyoruz. bu ay ilk defa klomen ve progestana başladım. fakat normal olan prolaktin hormonum yükseldi. bu ilaçların etkisinden mi aceba? rahim filmi ne zaman çekiliyor, klomen işe yaramazsa mı çekilir yoksa şu anda çektirmelimiyim? doktorum klomen verdi ama yumurtlama takibi yapmadı? sizce doktorumu değiştimelimiyim? fazla soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim:)

Hemen rahim filmi çekmiyorlar canım, bi kaç ilaçtan sonra eğer gebe kalmazsan hsg çekiyolar , 6 ay dr değiştirme , eger neticeye varamazsan o zaman değiştirirsin , mesela tedavi başladıktan 3 yada 4 ay sonra gebe kalamazsan o zaman rahim filmi çekiyolar , bende öyle oldu oyüzden canım, bende ploluyum

merhaba arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum 5 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum ve ben pkoluyum ne illet bir hastalık bu bu hastalığı yenen varmı aranızda,ben bir türlü yenemedim.Ben 2 yıldır pkoluyum ve 2 yıldır sürekli tedavi görüyorum 2 kere klomenle yumurta takibi 2 kerede aşılama yaptırdım hiç biri sonuç vermedi.Bu aradada eşimde varikosel çıktı.Benim size sorum ben önce eşimimi tedavi ettiriyim yani ameliyat olursa normal yoldan gebelik oluşurmu çünkü benim klomenle yumurtam oluşuyor tüplerde açık,sadece eşimde sperm düşüklüğü var yoksa direk tüp bebek tedavisinemi geçeyim çünkü yaşım 30 ne yapayım bana cevap yazın arkadaşlar .......

allah bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin bizede dua edin bende çok istiyorum ama olmuyor ne yapacağımı bilmiyorum.....

cnm zamn kaybetme bnde çoookk uğratım eşimde sorun yok sayısız takibim var bi olumsuz aşılama tüp bebekle hamile kaldm Allahın izniyle. yaşın ilerledkçe yumurta kalitesi azalıyo. vakit kaybetme derim

kızlar dua edin bana kasılmalarım var erken doğuma neden oluyomş korkuyorum miniğime bişi olcak die( Allaha emanet ettim Rabbim korur inşaAllah.. yatıyorum evde eşimde işten çıktı o bakıyo bana Allah razı olsun ondan. işte bulur inşaAllah en kısa zamanda..

canım çok teşekkür ederim cevabın için ama pek maddiyatım yok tüo bebek için bilmiyorum allah hayırlısını versin....

slm kızlar bende buay aşılama yaptırcam adana başkentte ..dün sulu ultrasonda bakıldı şükür bişe çıkmadı..buarada bizdeki tek sorun pko adetlerim tamamen düzensiz..eşimde sorun yok 1 kere doğal yoldan hamile kaldım ama kalp atışı durdu 10 haftalıkken kürtaj oldum..bakalım şimdi ise adeti bekliyorum..aşılama ile inşallah hamile kalabilirim..

rabbim korusun ikinizide inşallah korkma dualar oku stres yapma çokta araştırma bunları böyle kokutursun kendini

slm arkadaslar ben gecen ay cocuk ıcın doktora gıttım yumurtamın olmadıgı ıcın klomen verdı bıttıktn sonra gıttım 16 bı yumurtam oldugunu ertesı gun ılıskıye grmemı ıns olacagnı dedı o ay olmadı adet oldugumda tekrar gttm catlamanın olmadıgını 18 mm yukseldıgını eger tedavıye devm ederse kırs olacgnı soyledı tedavı ye devam etmedı ama acıklamada yapmadı bnm cocugum olmayacagı anlamına mı gelıyo

Eki Görüntüle 735249

dua edin kızlar bana sağlık ocana gittim karnım arıyo diye 29unda tüp bebek opu yapmaya gittik ama yumurtalarım erken catladı asılama yapmıştık saglık ocanda test yaptılar ben ilk defa 2 cizgi gördümmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

cnmmm mükemmel bişey bu yaaa....hayırlı olsun sağlıkla inşallah cnm darısı bizlere olmayanlara inş..

cnm çatlamayıp kist olduğu zaman adetle atıyosun onu yada doğum kontrol hapı veriyor sadece 1 ay kullanıyosun kistte ilaç kisti olduğu için gidiyor adetle..çocuğun olur tabi ama klomenle şans en fazla yüzde 8 yani hemen mucize beklememek lazım :)

canım cok sevindim inşaallah allah kucağınada almanı nasib eder idrar testinde bukadar erken ve net çift çizgi inşaallah ikizdir güzel rabbim isteyen herkeze nasib etsin

kız senin agzını burnunu yicemmmmmmmmm buraya gelllllllll müeccin misin sennnnnnnnnn

cnmmm mükemmel bişey bu yaaa....hayırlı olsun sağlıkla inşallah cnm darısı bizlere olmayanlara inş..

canım cok sevindim inşaallah allah kucağınada almanı nasib eder idrar testinde bukadar erken ve net çift çizgi inşaallah ikizdir güzel rabbim isteyen herkeze nasib etsin

allah razı olsun dualarınızla oldu dualarınızla korusun rabbim dua ediyorum ona emanet çok şükür

elhamdulillaahhhh.... kız senide o karnındakinide yerim maşallah size çookk sevindim inan bana eşim evde kaçak giriyorum. yazcak çok şey var kısaca Rabbim seni ve miniğini korusun. çok net çıkmış ikiz sanırımm

Canımmmmmmmmm çok çokk sevindimmmmmm Allah dualarını kabul etti,Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn çok mutlu oldumm konturum olunca arayacağım kendine ve meleğine çok dikkat et öpüyorum canım,darısıda isteyen herkeze olsun

Kızlar nasılsınız ne var ne yok hepinizi çok özledim benim misafirlerim var o yüzden giremedim internete,inşallah hepiniz iyisinizdir ve güzel haberler vardır.Sveh sen nasılsın canım nasıl oldunHakseverime çok sevindim darısıda sizlere olmayanlara olsun inşallahh

bnde seni merak ettim arada gel yaz merak ediyoruz sizi haksevere bende çok sevindim gerçekten Raabim kucağımıza almayıda nasip eder inşaAllah

bnde bi gün iyim bi gün kötü hamd olsun bgnlerimize bebeğim kasılıyo teyzesi ona üzülüyorum biraz Allaha emanet Rabbim korusun miniğimi. bizimde kızımız olcak Allah nasip ederse %70 kız dedi doktorum. sağlıklı hayırlı olsunda kız erkek fark etmez kendine ve kızına çookk iyi bakk Allaha emanet olunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…