Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar nerdesiniz ya giriyorum çıkıyorum kimseler yok. Herkes iyimi?

canım bnm uzun zamandr gelemiyorum ben malum eşim evde bide ramazan fırsat bulamıyorum asıl sen nasılsın aklımdasın doğurmuştr burcu diyorum:) bn iyiyim cnm çok şükür kızımda iyidir inşaAllah ayrıntılı ultrasonumz vardı geçen hafta sorun çıktı. bağırsaklarında parlaklık bide kalpte odacık gözüktü. doktorum tam bişi anlatmadı riskli gebelik uzmanına görünmen lazım dedi. ayın 1 ine randevu aldım. son 5 gün inşaAllah bişi çıkmaz.... senn kızlar nasıl doğum ne zamannn

Son düzenleme:

İnşallah hiç bişey çıkmaz canım. Merak etme bizimkiler seçmece oldukları için sorun çıkacağını pek sanmıyorum. İçini ferah tut. Kızlarım iyi doktorum her randevumuzda her an olabilir diyor ama hala bekliyoruz . Canımız sıkıldı bizimde artık pazartesi kontrole gidiceğiz alır artık inşallah.

hey maşaAllah 35. haftayı gördünz sıkılma annesi onlar için en sağlıklı en güvenilir yer orası ne kadar dursalar kar sizin için. Rabbim sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.

bnm kız nazlı işte gelmeden üzdü annesini geldi üzdü doğduktan snra üzmez inşaAllah. bide bendede kansızlık var baya bi düşmüş kanım kan iğnesi hapı kullancam kansız oluncada bebeğin gelişimi yavaşlıyomuş hatta erken doğuma bile neden olabiliyomuş. beslenmeme hiç dikkat etmiyorum ya çok kızıyorum kendime eşimde bana kızıyo onca istedin bebeği Allah nasip etti şimdide bakmıyosun dio haklı adam bundan sonra iyi beslenirim inşaAllahh

selam canalrım ramazan dolayısıyla kayınvaldemde kalıyoruz orda rahat serin deniz var diye hem sahura felan kalmıyorum eşim tutuyo yanlız olmuyo böyle daha iyi kalabalık beraber olunca çok şükür ben BİZ :) iyiyiz yarın doktora gidicem inşallah hareket ettiğinide görürüm bitanemin çok şükür rabbime

burcucum seninde günün gelmiş rabbim hayırlısıyla kucana almayı nasişp etsin kendini toparlar toplamaz fotoraflarını bekliyorum

sveh canım seninde baya oldu artık az kaldı sayılır çogu gitti :18:heycanlısın dimi

bende cinsiyetini merak ediyorum ögrensem cici almaya başlıcam sanırım hemen gözümü alamıyorum bebek şeylerinden

hiç dualarda unutmuyorum her namazımın arkasından isteyen herkeze diliyorum bu güzel duyguyu bekledigimize istedigimize degecek bişeymiş bide olsa elini ayanı öpsem koklasam boynundan işte o zman kim bilir nasıl güzel bişey olucak rabbim bu yolda kimseyi bunaltmasın

ben artık bayram sonra dönerim bugünlük eve geldik yarın gene doktordan sonra dönücem kayınvaldeme hoşçakalın

iyi olduğuna sevindim canım daha iyi olun inşaAllah. görürsün cnm inşaAllah kıpır kıpır durmıcak yerinde sennde ağzın kulaklarında tabi çok güzel bi duygu gerçekten çok şükür Rabbime. hele o küçük tekmeleri hissetmek ne bileyim gerçekten mucize bizim için hayaldeydi gerçek oldu nekadar şükretsek az.

kız az mı kaldı bnm doğurmama bana çok gibi geliyo hep o yüzden daha korku yok gayet rahatım 5 ay bitti altıdanda bi hafta geçti işte zaman hızlı geçiyo gerçekten. Rabbim tümmm isteyenlerede nasip etsin bu güzel anları. kendine bebişine iyi bal canımm

selam arkadasım bebeğin hayırlı olsun öncelilke...ben pko luyum ve ilk kez asılama yaptılar.ama adet günüm yaklastı ve bel ağrısı sivilce vs patlak vermeye basladı.ben yeniyim bu sitede ve geçmişini bilmiyorum sen nasıl hamile kaldın canım cevap verirsen cok mutlu olurum...

öncelıkle herkese selam pko yu gorunce atladım hemen yazmalıyım dedım kımse sakın ben pkoluyum hamıle kalamam dıye dusunmesın ALLAHım isteyen hepinize nasip etsin

kansızlık bende de var canım sıkma canını benimki de çok çok düşük hatta. ama yemene dikkat dikkat et . eşin haklı. ben çok dikkat ettim hele ki ilk zamanlar . hatta doktorum bebeklerin tek bebek gibi gelişiyor bile dedi bana . süt ayran su sebze meyve et tavuk kuruyemiş. hepsini saatli günlü yedim.beslenmene dikkat et

inşallah düzelir canım önemli bişey değildir.hayırlısıyla doğururuz inşallah..

merhaba kızlar bende 17 haftalık oldum ama henüz bi belirti yok karnımda bekliyorum öyle..merak ediyorum acaba içerde herşey normalmi..:)

selamlar...hamile kalan arkadaslara sorum var hamile kaldıgınızda adet gününüz gelince sanki olacak gibi sancınız oldumu bir de LH hormonu artar mı azalır mı hamilelikte biliyormusunuz ya da şöyle sorayım ovülasyon testini gebelik testi olarak kullandınız mı hiç:(((((((lütfen cevaplayabileceklerinizi cevaplayın(

canm bnm ağrım oldu ama ben tüp bebekle hamile kaldım ondan mı oldu bilmiyorum. bi gün ağrıdı hafif adet sancısı gibi. lh hormonuna bakılmadı hç hamilelikte bilmiyorum nasıl çıkıyo ovulasyon testide hiç kullanmadım hiç pcolularda doğru sonuç vermiyomuş ztn. Rabbim en kısa zamanda sana ve tüümm isteyenleri nasip etsn bu duyguyu inşaAllahh

maşaAllah sizeee bn normaldede iştahsızım işte şimdide öle dikkat ederim bundan snra inşaAllah. bgn doktora gdecektin aldınmı kızları kucağına acaba Rabbim yardımcın olsun öpüyorum sizi çookkk kendine ve bebişlere çookk iyi bakk
inşallah düzelir canım önemli bişey değildir.hayırlısıyla doğururuz inşallah..
inşaAllah canm perşembeye az kaldı:18:
merhaba kızlar bende 17 haftalık oldum ama henüz bi belirti yok karnımda bekliyorum öyle..merak ediyorum acaba içerde herşey normalmi..:)

normaldir normal inşaAllah takma kafana. yerim ben onu cinsiyeti bellimiydi bn ilk 18 haftalıkken hissttm bebişimi ufacık tekme attı acaba mı demiştim ama doğruymuş. sende sırtüstüyat elini karnına koy bekle artık tepikleri çok güzel bi duyguu

ben bi sürdir memleketteyim en son kendi doktorum baktığında üç aylıktı ve sanki pipi var gibi demişti ama kesin değldi.yarın burda gidicem doktora bakalım hayırlısı herşey yolunda olsunda inşallah daha ne isterim:))ben hiç birşey hissetmiyorum henüz sadece karnımda bazen batmalar gerilmeler oluyo...

Allah razı olsun canım benimde son iki günüm adete olmasa diyorum ama olacak gibi o yüzden test de yapamıyorum 0.1 sonucunu görmekten bıktım esim de o safhalara gelecek bi insan değil asılamaya bile beni ugrastırdıgın seylere bak dedi bu yüzden daha da strese giriyorum Allah sana ve bekleyen herkese sağlıklıca bebeğini kucağına almak nasip etsin olmayanlarında yüzünü güldürsün insallah cok tesekkür ederim cevabın için...

benim kızların daha gelmeye niyetleri yokmuş . Beklemeye devam :)

bnm eşimde öleydi canm tüp bebek asla diyodu ama artık gördü halimi günden güne daha kötü oluyorum kendi dedi tüp mü taktırıyorz lpg mi dedi öle işte sizde gerek kalmaz inşaAllah Allah yardmcın olsun cnm
benim kızların daha gelmeye niyetleri yokmuş . Beklemeye devam :)

keyifleri yerinde ya maşallah gelmezler tabi ama snn için çok zor ya 9 ay beklerde insan bi 10 gün bekleyemez heralde son günlerde:) bn şimdiden sabırsızım ama daha erken annecim gelme diyorum:)

hayırlısı olsun canm kız erkek farketmez bizim için bnm eltim haftalıkken fln hissetti herkesin farklı oluyo takma onu kafana ama en yakın zamanda gt doktora bakmaya doyamıcaksın hergün gidesin gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…