Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Allah yardımcın olsun inşalalh canım hayırlı kapılar açılsın hepimize inş...

özge seni rüyamda gördümmm... topiği açıyorum sen idrar testlerini koymuşsun bi sürü hepside 2 çizgili. öle seviniyorum. hemde 2izmiş ikiside erkekmiş ayın 14üymüş biz sana bak her şeyde vardr hayır aşılamayla geldi bebeğin fln diyoruz.. öle işte rüyam çıkar inşaAllah güzel hbrlerini bekliyorummm

Selam kizlar bilenler cevap verirse sevinirim
Adetimin 14. Günü e2 yani östrojen bakildi 112 cikmis sizce ne demektir? Bir de 21. Gün progesteron bakilacak yumurtluyor muyum o mu anlasilacak?

Adetimin 14. Günü e2 yani östrojen bakildi 112 cikmis sizce ne demektir? Bir de 21. Gün progesteron bakilacak yumurtluyor muyum o mu anlasilacak?

e2 değerindn anlamıyorum cnm amaprogesteron hormonuna yumurtlayıp yumurtlamagına bakacaklar

hay ağzın bal yisin emiiiiiii ay öyle cok rüyam cıakr diyip beni umutlandırıyolar yapma tızzz ama bugün yılsonu gösterimiz vardı resmen 9aylık gb şiştim ya ben gögüslerim kasıklarım inanamıyorum ya dokunamıyorum ya iğnelerden böyle yada çok fena tuhafım çok yoruldum ama kasıklarımda çok agrım var dokunamıyorum sürekli tuvaletteyim sanki tuvaletim var gb çıkamıyorum tuvaletten yanıyo içim sanki cayır cayır ne bilim valla pek iyi değilim hamile olamazsam bu ayda bakırköy ruh ve sinir hastalıkalrına tayinimi isticem ne diyim cnaım inşallah cıkar rüyanda şöle tocaman tocamasn resim koyarım buraya çift çifttttttt

as meraba
e2 yumurta rezervi yada yumurta kalitesi sanırım bence degerin normal doktor söyler zaten yada netten bak normal degerler kacmış

şişkinlik normal bnmde oldu tüpten snra ağrımda çoktu pcolu olduğumz için yumurtalar çok tepki veriyo çatlatma iğnesinden snra bn hafif ohss olmuşum doktor önmsemedi bile ama ona rağmen ağrım çoktu. snnde ağrın olursa gt hastaneye.. bide yanma diyosun intihap olunca öle olur dikkat et bol bol su iç et çok tüket protein ağırlıklı beslen..

rüyam çıkar canım inşaAllah inan bana çoookk sevinicem. dua ediyoruz bebişimle sana.. bu ay gelmezse bi dahaki ay gelecek Allahın izniyle bebeğin. inan bana bütünn sıkıntıların gidecek eski özge olacaksın yapmacık gülmiceksin gerçekten güleceksin... bende son zamanlarda çok zor günler geçirdim eltimin hamile haberinden snra arkadaşlarım eski sümeyyeyi istiyoruz diolardı. ama zorla gülümsüyodum.. amann gerçekten zor bi imtihan Allahım yardımcımz olsun . vakti gelince olucak sabır sabır sabır

Son düzenleme:

öyle canım eşimle hastanede durup etrafımıza baktık kızdım ona git istemiyorum seni dedim bardım çardım ağlıyorum yüzüne bile bakmadım istiyorumki beni bıraksın o anlarda gitsin mutlu olsun çok zor eşini ailesini düşününce insan maf oluyo allah razı olsun hep destekcimler ama öyle olunca daha bi eziliyorum işte mutlu etmek istiyorum ailemi

hastanede böbrek yetmezliginde cocunu tekerlekli sandalyede tasıyanalr ordan oraya bebegimin kafasına bile serum takmışlar annesi cukalata veri burun kıvıryo hali yokki melegin annenein babanın caresizligi tükenmişliği öyle gözümün önünden gitmiyolar..bahçede yine genç bi çift cocukalrı sanırım gelişim geriliği var nasıl diyim 6 aylık bebek gb ama yüzünden belli 3 yaslarında filan bıcır bıcxır bahcede yürüyo ama öyle işte dedim eşime hamdolsun hatta şükürler olsun bizim imtihanımız ağır degil yiyoruz içiyoruz geziyoruz hayatımızı yaşıyoruz ya dermansız dertlerimiz olsa bizim umudumuz var onlar evlatlarını gözlerinin önünde eriyişlerini seyretmek zorunda kalıyolar çok utandım kendimden sarıldım eşime dedi bida benden gözlerini kaçırma uzaklaşma benden biz birbirimiziniz olcaksa ikimizin bebeği olcak üzülme üzme beni olcak dedi rabbim yardım cımız olsun o ol dedimi neden olmasın......kün feyekünnnnnnn ol der oluverir

ya gerçekten öle onların imtihanı daha zorr. biz o yüzdenn herzaman hayırlısını sağlıklısını istiyoruz. hayırlı olmıcaksa olmasın derdim hep çünkü biliyorumki hayırsız evlat daha çok acıtcak canımı.. eş gerçekten çookk önemli onların desteği çok farklı ya onlarda bizi suçlasaydı yanımızda olmasalardı.. elhamdulillah Rabbim herşeyin mükafatını veriyo sabredelim yeterki isyan etmeyelim o önemli. ben inanıyorumki sende burda paylaşcaksın hamile olduğunu ve doğum öykünü sevinç gözyaşları döküceksin inşaAllah az daha sabır..

inşallah canım inşallah

Canım gösteri güzel geçmiştir eminim.Ne güzel minik melekler büyükleri duygulandırıyor,ne mutlu onlara,Allah tekrarını nasip etsin.

Bu arad güzel düşünmene içini ferah tutmana çok sevindim.Allah sizede en kısa süerede hayırlı olacaksa evlat nasip etsin hemencecik.Öpüyorum canım iyigeceler

Nasılsınız kızlar görüşmeyeliBende misafir telaşı içindeyim.Çarşamba günü Adanadan teyzem ve teyzemin kızı gelicekler.Ailemden birilerinin gelmesi beni çok sevindirdi.Uzun zamandır görmüyordum hiç birini yakında değil napalım,olsun geliyorlar ya .Allah'a emanet olun yazarken gözlerim kapanıyor,yorgunum biraz .Allah'a emanet olun iyigeceler

bugün ikinci kez bebeğimi gördük kızlar.kalbi atmaya başlamış ultrasonda göründü ama sesini tam net duyamadık.herşeyyolunda dedi doktor...

kızlarr benimde kzım olacak Allah nasip edersee kız topiği oldu hç erkek yok:)) 14+3 olduk el salladı bize kıpır kıpırdı Allah tüümm isteyenlere yaşatsın bu günlerii

çc
kızlarr benimde kzım olacak Allah nasip edersee kız topiği oldu hç erkek yok:)) 14+3 olduk el salladı bize kıpır kıpırdı Allah tüümm isteyenlere yaşatsın bu günlerii

cnm hayırlı uğurlu cnm benm allah analı bablı büyütsün sana bişey soracam benim kasığımda batma var saniyelerle gelip gidiyor ve hep aynı yerde ben bu ay klomen ve iğne kullandım test için ayın 14 dünde çağırdı dokrum acaba kistmi yoksa ilaçların etkisimi cvp verenlere tşk edrim

İnşallah bebek oluşuyordur canım:)))

demekki bu değil cadı geliyo eh süslenip sülenip gezersiniz annesi

merhaba arkadaşlar ben de pkoluyum 6 yıllık evliyim 4 aşılama yaptım ve bir de tüp bebek hepsi negatif(
bu yaz tüp bebek tedavisine başlayacaktık merkezle görüştük planladık ve ben adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim tabii ki havalara uçtum ancak sevincim çok uzun sürmedi kalp atışları olmadığı için gebelik sonlandırıldı geçen hafta artık tüp bebeğe gitmeyi düşünmüyorum inşaalllah gerek te kalmaz
pkolu arkadaşlara tavsiyem bir arkadaş karatay diyetinden bahsetmiş hak veriyorum özellikle insülin direnci olanlar gerçekten işe yarıyor
ben hayıt suyu içtim sabah akşam aç faydasını gördüm bir de hurma polenini balla karıştırıp yedim Allah'ın izniyle şifa bulmuştum inşaallah herkese şifa olur ve hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…