Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar bu akşam yemekten sonra hayıt suyu içtim hazır suyu varya ondan geçen sene almıştım açıp bi içmiştim bidaha içememiştim bu akşam baktım son kullanma tarihi 05.03.10 yani bitmesine az kalmış gününün. nabayım o güne kadar içeyim bali içebilirsem çok kötü ya rabbim şifa nasip etsin ne gıcık ya erkeklerin spermi olsun die keçi boynuzu, pekmezi, balı,badem,fındık,fıstık yiyolar hep güzel şeyler kadınlarda iğrenç hayıt suyu,soğan suyu,çivan perçemi hep acı tatsız tuzsuz şeyler haksızlık ama
bi çay bardağına 4/1koyup gerisini su doldurup içiyorum inşallah devam edebilirim yemekten beri çikolata yiyorum ya ağzım boş kalınca çok kötü içim bulanıyo ama içtim genede şükür içebilirim inşallah haziranda aşılama var en azından o zamana kadar içim temizlensin

AYSEM SULE KIZ NE ıŞıNıZ VAR BURDA HOŞGELDıNıZ BAKTIM TOPıĞE KıMSE YOK BENDE TOPıĞıME GELEM DEDıM :kedi:

haksever estiriyon yine gııı hani sakin olucaktın bak ben takmamıy kafaya koydummmmm

aaaa yalnız koydular beni üüüüü nese gidim bendealsanaalsanasmile

nabıyım aysem damla depreştiriyo duygularımı bi damlayla aynıuyız bi buluştuk mu hep ağlaşıyoz kader arkadaşım damla

günaydın bacılarrr
benim adetim geldi ama çok kötü geçiyi söktürücü yüzünden...ama keyifler yerinde çk şükür...sizler de içinizi ferah tutun keyfinizi yüksek tutmaya çalışın yirim siziopuyorumnanaktan

anlamzlar cnm hiç biri yaşamayan bilmiyor bilirim o duyguyu benimde caım çok yanıyor. cuma doktora randevu aldım adet söktürücüye başlayacağım bakalım hepimiz için hayırlısı bitanem

cnm kaç yllık evlisin sadece normal kist mi dedi adetlerin düzenli mi?

1 yıllık evliyim. dr bana kistin türünü bilmiorm ama dr oluşum halinde küçük küçük 2-3 tane dedi. ama bi yıldır evliyiz korunmadığımız halde çocuk olmuo. adetlerm düzenli değil. endişelenmeye başladm...

cnm adetleinde düzeli değilse büyük ihtimalle sen pkolusun. bizim gibi sana şunu öneririm ; öncelikle soğan kürü yap. sonrasın da hayıt tohumuna başla bunun yanında günde 1 veya iki bardak aslan pençesi ile civan perçemi iç. için temzlensin. için tmeizlenince. incir kürü ve bal tarçon çörek otu dene sormak isteidğin bişi olursa sor yada özelden mesaj at..

slm. herkeze aranıza yeni katıldım sayılır. bende pkoluyom 4 yıllık evliyim evlendğim ay öğrendim pkolu olduğumu doktor doğum kontrol hapı verdi. 1 yıl kullandım. sonra da 1 ay ara verdik. o ara hamile kalmışım. neyse o zaman bize süpriz oldu. ama 6 haftalıkken kalp atışları oluşmadan kanamam başladı ve 8 haftasında kürtaj oldum. sonra 1 yıl ara verdik istemedik hemen ah kafam. sonra istediğimizde olmadı 2009 aralık ayında erken bir gebelik yaşadım. adetime gün gelmeden o da kendi kendine düştü. araştırma yapıldı.preteğin s düşükmüş yani hamile kalsamda karnımda ölebilirmiş.o yüzden hamile kaldığımda her ay iğne yapacak. rahim filmi çekildim. yapışıklık çıktı sonra kamera ile baktılar açılmış dedi. bu ay korunma kalırsan hiç gecikmeden gel dedi. kalmazsamda bu ay aşılama yapılacak.

hatdev22 canım üzüldm yşadıklarına...inşallah en kısa sürede sana bana ve isteyen herkese rabbim nasip etsin anneliği..

aramıza hoşgeldin canım gelişmeleri yazarsan sevinirimn bende erken bi hamilelik yaşadım adet günümde hamile kaldığımı öğrendim ve aynı akşam kanamam başladı ve kendi kendine düştü ama hiç bi test araştırma yapılmadı of offfffff kime gitsem kime güvensem şaşırdım bi öle diolar bi böyle doktorlarada güven olmuyorki(oklava:

merhaba arkadaşlar keyifler yerindedir inşallah...
ben dün glucophage ın yan etkisini görerek mide bulantısı ve kusma şikayetiyle acile kaldırıldım, dahiliye doktoruyla da görüştüm. bazı bünyelerde bu ilaca alışma süreci böyle ağır olabiliyomuş. jinekoloğum kesinlikle ilaca devam etmemi istiyor..ben de artık dahiliye dr unun takibiyle bu ilaca devam edecem...bi yandan da mahvolan midemi düzeltmek için lansor ve metpamid kullanıyorum, e bi de doğum kontrol hapı tabi
anlayacağınız hapçı oldum çıktım:roflol:

bende ne çektim bu aplartdan o şeker ilacı ban ağır geldi midem maf olmuştu ben reflü sandım aylarca çektim sonra midede intihap olduğunu anladık endoskopiyle sonra ialcı bıraktım uzun bi diyet yaptım zor geçti aylarca sadece ekmek ve elma üzüm suyu içebildim süt ürünleri salca domatez gb şeyler turunçgiller taze sebze ler haşlanıpğ yiyilcekti içimde öle almıyodo bişi yemedim öle geçti allah şifa versin ama ilaç çok etkili bende bi yan etki yoktu sonradan patladı neysem allah şifa versin görüşürük

slm çok üzüldüm yaşadıklarına hayırlısı canım bende 17 nisanda aşılama oldum beklemedeyim yani...işallah bebişleri kucağımıza alırız amiiiin...:CüvCüv:

kızlar selam
bu pko sizde de sivilcelenme yaptı mı yaa..
mahvoldum çok kötü cildimakannehir

dediğin 2 hapıda 3 ay boyunca kullandım,azgın polikistiğimin görüntüsü baya hafifledi,bide soğan kürünü yaptım canım, doktorum artık aşılamaya geçebiliriz dedi,ilk aşılamamı oldum ve hamileyim şükür... sabret nolur,faydasını görürsün.... bu ara o mide bulantısını iyi bilirimyerimseniben tavsiyem yemek arasında iç,yemeğe de devam et,Allah şifalar versin...

geçmiş olsun canım,Allah şifalar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…