Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

slm doktordan geldim şimdi ama kötü haberle ne zaman iyi olduki zatenmafoldumben
kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan bi kist olmuş doktor bile çok saki beyefendi bi doktor bu ne dedi şok oldu çok büyük dedi 6mm dedi allahım herkezin elinde bebeklerinin ultrayonları benim kist mafoldumben
bi kızla konuştuk doktora girmeden o bebeğinin gösterdi ben tedaVı OLUYORUM DEDıM ODA ÇIKARKEN ELıMDE GÖRÜNCE KAĞIDI SEVıNDı AAAA OLMUŞMU DEDı YOK DEDıM BENıM ANCA KıSTıM OLUR ALLAHIM NABAYIM YA ıNTERNETTEN OYUN OYNARKEN BıLE YANDA ÇOCUĞUNUZMU OLMUYOR BıLMEMNE TÜP BEBEK MERKEZı BEN ADET Mı OLUYORUM HEMEN ON HAMıLE HABERı ALIYORUM DAYANAMIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

2ayda anca atarsın bu kisti dedi klomen falan yok artık allahım sabır versin
haziranda aşılama yapıcam o zammana kadar psikoloğa gidebilirim ama onlarda çok para yiyolar ya ben param gittikçede psikolojim bozulurmafoldumben

öle işte bende haberler bu kadar benim için dua eden arkadaşlarım sağolun güzel dilekleriniz ve tesellileriniz için de teşekkür ederim dua her kapının anahtarıdır dua ediyorum rabbim hayırlı vakitte versinnnnnnnn sabredicez başka çare mi varmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Cnmm geÇen ay benımde kıstım oluŞtu adet olmadıĞım ıÇın adetle gıtmıŞtı kırst bıŞı kalmaıŞtı ınŞ. Sneınkıde gıder tatlımmm ÜzÜllme lÜtfnnnnn

haksevercim umudunu yitirme pes etmek yokkkk...bizde bir gün çatır çutur doğuracağız inşallah...

desire allah yardımcın olsun canım inşallah bebeğini sağ salim kucağına alırsın...bize çok çok dua et bizimde olsun artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Cnmm geÇen ay benİmde kİstİm oluŞtu adet olmadıĞım İÇİn adetle gİtmİŞtİ kİrst bİŞİ kalmaıŞtı İnŞ. Sneİnkİde gİder tatlımmm ÜzÜllme lÜtfnnnnn

canım küçük kistler gidio bendede oluyo hep adetle atıyorum ama bu büyük müş adetliyim şuan hatta bitmek üzere bidahaki adette belki anca atıcam içimde kanama yapmış çok ağrı yapar dedi zaten bütün adetlerim ağrılı geçiyo bugün okula gidemedim üzüntülerden hasta oldum ya ateş boğazım midem çok fena allahım yardım etsin güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim birbirimize dualarımızla kavuşucaz meleklerimize ve sağlığımıza..................

canım benim ne olur üzülme bak başına daha büyük hastalıklar açıcaksın ne olur üzülme hepimiz allahın izniyle hamiş kalıcaz... dualrım sneinle tatlım en kısa sürede gebe kalacaksın inan abuna

merhaba arkadaşlar
ben de aranıza yeni katıldım..26 yaşındayım 6 aylık evliyim:asigim: son 2 yıldır düzenli olarak jinekolojik takiplerim yapılır hiçbir sorunum yoktu taa ki geçen haftaya kadar...
2 sefer üstüste adetim gecikti, bhcg ler negatif...doktorcum ilk ay bi terslik göremedi ama bu ay da gecikmem olunca gittiğim muayenede teşhisim konuldu...yapılan hormon testlerim de bu durumu kanıtladı...1.74 boya 67 kilo olmuşum maşallah:roflol: normalde 55 te seyrediyodum doktor hemen kilo vermemi istedi...şimdi 3 ay doğum kontrol hapı ve glukophage a başlayacam..şu an söktürücüyle adet olmaya çalışıyorum...bu 3 ay sonunda sanırsam yumurta takibim yapılacak...
Allah hepimize sabır versin arkadaşlar, beterinden saklasın:Saruboceq:...ben açıkçası elimden geldiğince kaygısız ve rahat olmaya çalışıyom çünkü her hastalıkta olduğu gibi pko da da moral en büyük ilaç...bu süreçte yaşadıklarımı da burda sizinle paylaşıyor olacam..
görüşmek üzere efenimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım geçmiş olsun öncelikle. evet kilo en büyük problemimiz.. ama vermek çok zor pkoda ben 1,5 yıl önce 50 kilodaydım ve sonra 72 çıktım düşün ama sonra azim etitm şuan 64 kilodayım 55 düşmem lazım. allah yardımcın olsun bu hastalıkta en büyük dostun moralin pozitif ol gebe kalan çooook inşallah arkadaşım sende onlardan olucaksın bol şansss

çok sağol canım inşallah hepimiz bir gün hayırlısıyla, Allahımın izniyle bu güsel haberi duyuracas burdan:Saruboceq:

ARAMIZA HOŞGELDıN ıNŞALLAH HEP BÖYLE POZıTıF OLURSUN BENDE BAŞLARDA TAKMIYODUM HEM O KADAR ÇOCUK ıSTEMıYODUM AMA ARTIK 3YILA MERDıVEN DAYADIK GıTGıDE KOYUYO ZAMANLA 6AYLIK MI EVLıSıN 6SENELıK Mı ANLAYAMADIM 6AYLIKSA DAHA ÇOK YENıSıNıZ AMA TEDAVıYE HEMEN BAŞLAMAN GÜZEL BıDE ıÇEBıLıOSAN SOĞn suyu iç herkeze şifa oluyo ama ben içemiyorum((
DAMLACIM SAOL CANIM BENıM ıLEŞıCAM ıNŞALLAH

hoşbulduk Haksevercim...ben yapı gereği çok şükür olayları çabuk idrak edip kendimi hızlı bi şekilde motive edebiliyorum ama benim de eşim sabırsız ve endişeli...dolayısıyla onu ikna etmeye uğraşmak sakinleştirmeye çalışmak çok yoruyo beni..Allahtan doktorumdan çok memnunum hastanede de çalışıyorum...sonuçta herşey biz insanlar için...benim de sınavım böyleymiş demekki diyorum...soğan suyunu da deneyecem bakalım başarılı olabilecek miyim:roflol:

haksevercim benim adetim 3 gün geçti dün test yaptım neğatif çıktı ((

canım arkadaşım bi sen beni teselli edeyosun bi ben seni nolcak bu halimiz valla bende bunalımdayım gel efkar yapalım kıyamam ya en kısa zammanda hamiş kalıcaz inşallah duadan başka elimizden bişi gelmiyo belki teste çıkmamıştır daha yenidir ben kırmızı gelene kadar ümidimi kaybetmiyorum tabi daha çok yıkılıyorum sende yok muş gb kabul et yeni ayı düşün belkide bu ay olur canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:vereliniortakkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

CANIM HAKLISIN DŞÜNÜYORUM BıZ PKOLUYUZ ADETLERıMıZ SAÇMA SALAK HAREKETLER YAPIYOR NE ZAMAN GELECEı BELLı DEĞıL UMUTLANMAK ıSTEMıYORUM AMA BU AY HORMONLARIM ıÇıN HAYIT TOHUMU KULLANDIM KULLANANLARIN ERKEN BıLE GELıYO ADETLERı BENıMKı GELMEDı ÇOOK MUTSUZUM ARKADAŞIM DÜN HEP AĞLADIM. EŞıMEDE DıEMıYORUMM OFF OFFFmafoldumben

hayıtı nasıl içiyon ya ben ne hayıt ne soğan içemiyorum ıggggggggghhhhhhhhh

bende aynı ilaçları kullandım,zaten o glukophage kilo verdiriyo canım,ben 1,65 boy 59 kilodaydım,55e düştüm hemde diyet falan yapmadım...faydasınıda gördüm şükür...kistlerim kayboldu aşılamam yapıldı,sonuç bekliyorum,inşallah sende faydasını görürsün...

gÜnaydınnnn .. İnŞallah bol hamİŞlİ bİr gÜn olur... Nasılsın İyİmİsİn?

iyiym canım sağol, farlutal bu sabah bitti bakalım ne zaman adet olacam...artık iyice bünyem şaştı adet gecikmesi yüzünden..onun dışında günlük koşuşturmalar işte..
sen nasılsınkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…