Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

farlutal bekletır bıraz yanı 10 gÜn ıÇınde olursun ben farlutalle 14 gÜn sonra olmuŞtum tabı bÜnyeden bÜnyeye gÖre deĞıŞıyr. :) ben ıyıyım adet olmadım beklıyorum her tarafım aĞrıyor Özelwlıkle belımm off bu akŞam kan testı verıcem..

damlam inşallah vardır ama sen ümitlenme bidanem yok die düşün gelmişse süprüz olsun canım inşallah vardır

estamp inşallah seninde tutmuştur bidanem

damlam inşallah vardır ama sen ümitlenme bidanem yok die düşün gelmişse süprüz olsun canım inşallah vardır

estamp inşallah seninde tutmuştur bidanem
ınŞallah cnaım bılıyosun durumları umutlanmak ıstemıyorum ama elımde deĞıl hayrılısı bıtanem yazarım sonucusızlere

güzel bi hafta sonuydu iyi geldi nerdesiniz kızlar gezmelere mi gittinizzzzzzzzzzzzzzzzz:umursamazpuyorumnanaktan

ben burdayım tatlım nasılsın haksevercim ne yaptın görüşmeyeli...damlam ne oldu test sonucun merak ediyorum....opuyorumnanaktan

hep aynı moralimi düzeltmeye çalışıyorum güzel bi hafta sonu geçirdim eğlendik sitresimi attım biraz ama hep aklımdaki hiç çıkmıyo maleseffffffffffffffffffffffffffffff

damla üzüldüm canım allah hepimizin yardımcısı olsun...

Kızlar koskoca bİr hİÇÇÇ

ÜZÜLECEKSİN CANIM AMA BİRİKİ GÜNE GEÇİCEK BEN HER AY BİTİ ÖLDÜM DAYANAMICAM DİYORUM AMA 2-3 GÜN SONRA GENE O İĞRENÇ UMUT BELİRİYO HANİ DELER YA UMUT FAKİRİN EKMEĞİYMİŞ AYNEN ÖLE BU SEFER OLUCAK UMUDUYLA YAŞIYORUM ALLAHIMMMMMM YARDIM ETSİN BİZE SABIR VERSİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNmafoldumben

aminnn canım hepimizee çok yıprandım artık çoook üzülüyorum bebekl kadın hamile kadın görünce çoooook kısanıyorumm...

merhaba.. bende uzun süreden beri çocuk istiorum ama malesef bende kist varmış. acaba diorum bende pko varmı. çünkü biçok özelliği bende mevcut... çok istiyoruz eşimle bi çocuk ama olmadı... bunun alternatif tıbbıda varmış.. varmı bi öneriniz??

Kızlar merabalar
aşılamamın sonucu 24ünde öğrenicem,Allahımmmm ne zormuş beklemek....
Başlangıçta umutluydum,ama o regl öncesi olan göğüs hassasiyeti ve karın ağrısını hissetmeye başladım...galiba tutmadı....

cnm kaç yllık evlisin sadece normal kist mi dedi adetlerin düzenli mi?

öle düşünme cnaım allah hayırlsıını verdin. düşünememeye çalış lütfen yoksa vucudunu dinlersin snei yanlış yönlendirir

selam bayanlar bugun 10.günüm yeni bir doktora gittim.bu doktordan daha memnun kaldım bunada adetimin 3.günü hormon testini ve eşimin sperm testini götürdük gösterdik değerler ikisi için de gayet normal dedi
ultrasonla baktı sağda 15 mm lik bir yumurtam var birde ufak tefek 2 3 yumurta vardı pko denemez dedi multikistik over denebilir buna dedi..
cuma bir daha gel dedi büyüyormu bakalım dedi yani takip yapılacak bu ay 21. günümdede progesteron tahlili yapacak..
kilo problemim olduğu için kilo ver dedi glukofaj diye bi şeker ilacı verdi zayıflatırda dedi
bir de antibiyotik verdi rahimdeki yaraları temizler hamileliğe yardımcı olurmuş
ha birde çocuk aspirini içecekmişim her gün
böyle işte
hayırlısı bakalım...

hADİ HAYIRLISI CANIM İNŞALLAH BU DOKTORUN VESİLE OLUR YAVRUN HEMEN GELİR ALLAHIM SEN YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR ARTIK NOLURRRRRRRRRRRR

bence hemen bi doktora git sorunun ne olduğunu öğren sonra sana bitkisel şeylerde öneririz canım soğan suyu hayıt suyu civanperçemi aslan ağzı çayları içiliyo bal tarçın çörek otu karısımı yapılıyo biz denek gb olduk şifa allahtan dualar sureler okuyoruz olmadı daha ama her ay yeni bişey deneyip ümit ediyoruz sonra yıkılıyoruz sonra teselli ediyoruz birbirimizi ve yeni aya yeniden ümit besliyoruz benim 3yılım kiminin 5 kiminin 10 yılı kiminin daha fazkla bu acı ve hasretle geçiyo herşey allahtan sen rahat ol moral çok önemli ve bu moral git gide azalıyo hemen tedaviye başla belkide bişeyin yoktur daha ne olduğunu bile bilmiyosunkaç yaşındasın ne kadarlık evlisin artık öle ilk geceden hamile kalamıyo çoğu insan inşallah olur canım allah tez zamanda versin aratmasın hiç bi kuluna sanada bizede en kısa zamanda anneliği tattırsınnnnnnnnnnn

aminnn canım hepimizee çok yıprandım artık çoook üzülüyorum bebekl kadın hamile kadın görünce çoooook kısanıyorumm...

BENDE CANIM BENDE KISKANMIYOUM DİYORUM AMA İÇİM KOPUYO KİMSEDE ANLAMIYO YA KİMSEDE NEDEN BÖLESİ,N DEMİYO BİRBİRİMİZDEN BAŞKASI ANLAMIYO EŞLERİMİZ BİLE Bİ KADIN İÇİN EŞİNE EVLAT VEREMEMEK ÇOK KÖTÜ BİDE O BU TESTLE SORUNUN SENDEN OLDUĞU ÇIKINCA ORTAYA BU DAHADA KÖTÜ BENDEN İŞTE BENDEN BENİM YÜZÜMDEN HERŞEY ALLAHTAN ODA OLABİLİRDİ İNAN HİÇ SORUN ETMEZDİM BEN ONUNLA MUTLUYUM ÇOCUK OLMASADA OLUR AMA BENDEN OLUNCA HEP DÜŞÜNÜYORUM BAŞKASIYLA EVLENSEYDİ 2YAŞINDA ÇOCUĞU OLUCAKTI YAŞITLARININ İLK MOKULA GİDEN BİLE ÇOCUKLARI VAR KARDEŞİ BİZDEN SONRA EVLENDİ 9AY ONUNDA OLMADI OLDU 9AY HAMİLE KALDI DOĞURDU ÇOCUK ŞİMDİ SEKİZ AYLIK OLDU HALA BİZİM YOK ÖLÜYORUM KAH ROLUYTORUM HER HAFTA BİRLİKTEYİZ JHER HAFTA BEN ÖLÜYORUM ANLAMIYOLAR BİŞİ BELLİ ETMİYORUM ÇÜNKÜ CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM AYRI AYRI HEPSİNİ HELE YEĞÜENİMİZİ DAHA PAZAR BİRLİKTEYDİK GÖZÜMDE TÜTÜYO RESMİNE BAKIYORUM HEP AMA DAYANAMIYORUM HİÇBİRİDE DEMİYO BU KIZIN İÇİ YANIYODUR GÖRDÜKÇE DEMİYOLAR HALİMİ KİMSE ANLAMIYO KİMSE EŞİM BİLE...............................................:sinifsinif:mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…