Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

neden neyaz erkenmi sence

erken bence canım benim bende aynısını yaşadım erken yaptırdım oran 6,82 idi ama ağır şeyi çok kaldırdım çünkü ev taşımıştım kendimide Çok yordum kısmet olmadı
bence erken daha biraz daha bekle

Son düzenleme:
kızlar merhaba sabah kan verdim sonucumu aldım. transferin 9. günü değerim 49.51 sizce ?

doktorunu arayıp sorsana cnm ne dicek.. bnce değerin güzel çatlatma iğnesinn etkisi 10 gün sürüyo diolar 9. güne göre değern yüksek bnce Allahın izniyle tutunmuş bebeğin yrn bidaha kan ver kaç çıkcak bakalım değer hbr ver bize hmn

selam kizlarr...bugun catlatma ignemin 10.gunu...duphaston folik asit ve glukofen ilaci kullaniyorum....simdi test yapsam dogru sonuc cikarmi?...

tsk ederim canimmm...inss hamile kalirim 1 senelik evliyim...catlatma ignesuiyle hamile kalan varmi aranizda..bendede plo var..hayirlisi olsun hepimizee/B]

tsk ederim canimmm...inss hamile kalirim 1 senelik evliyim...catlatma ignesuiyle hamile kalan varmi aranizda..bendede plo var..hayirlisi olsun hepimizee/B]

bnde 4 yıllık evliyim 5e girdk canm şimdi ne desem yalan olur derler ya öle bi durum:)) kalan yok dicem azda olsa var ama çoğumuz kalamadk burda nasipte varsa bebişimz gelr yoksa eğer nasipte naparsak yapalım gelmez inşaAllah sen fazla uğraşmazsn hemen gelr minnakın:)

Son düzenleme:

ayyy tsk ederimmm canim benim iyi dileklerin icin..insallah seninde en kisa zamanda bir bebisin olurrr

hadi hayırlısı inşallah güzel haberler alırsın canım..

aradım canım doktorumu gebesin dedi. burdaki drumda gebesin dedi. pazartesi kan vermeye çağırdılar. inşaallaahh değerlerim düzenli br şekilde artar sevinemedik bile tam anlamıyla.

aradım canım doktorumu gebesin dedi. burdaki drumda gebesin dedi. pazartesi kan vermeye çağırdılar. inşaallaahh değerlerim düzenli br şekilde artar sevinemedik bile tam anlamıyla.

inşallah canım nolur sabret ilki gün daha bi wcye git hiç klkma yerleşsin iyce minigim ay inşallah canım sımsıkı tutunsun sana rabbim güldürsün yüzünüzü inlşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhdeğerin kat kat artsın içinde bölüne bölüne hücreler çoğalsın yavrucağın sana sımsıkı tuutnsun inan çok sevindim ama nolur sitres yapam güzel düşün güzel olsun inşallah oldu bu sefer allah esirgesin korusun seni hade güzel haberlerii bekliyorum:18:

Canım yaa çok sevindim hiç endişe yapma inşllh değerin artar kendini yoracak şeylerden kaçın olumlu düşün değerin artar umarım Allah yardımcın olsun ve size bağışlasın inşllh bol bol dua et.haberlerini bekliyoruz

ayy canım bnm biz sana dedik dimii çoookk sevindm gerçkten inşaAllah kucağınada sağlıklı bi şekilde alcaksın ayağını sürü he bzde peşinden gelelm hemennn

kızlar bende pco hastasıyım ama doktorum tamda pco sayılmazsın dedi.evet ulstrasonla görünüyo ama hiç bir şikayetini taşımıyorum.klomen verdi.onla yumurtam geç büyüdü sadece 1 yumurtayı 26 ya büyüttüler ve diğer üç yumurta küçük kaldı.çatlatma iğnesiyle çatlatıldı ve 36 saat sonra aşılama yapıldı.fakat dün kanamam geldi(((ikinci aşılamaya başlıyoruz.bu sefer iğneyle büyütcekler yumurtayı umarım işe yarar.ama çok ümitlenmiştim ilk aşılamamda dün kırmızıları görünce şok oldum.aynı hamilelik belirtileri yaşıyodum

Son düzenleme:
uzun zamandır takip edıyordum siteyı.
oncelıkle herkese merhaba allah bu gebe kalma yolunda herkesın yardımcısı olsun.
ben de pcos luydum....denızlıde tedavıye basladım ılaclı tedavı yanıt vermedı.3 haftalık yumurta gelıstırme ıgnesınden sonra ılk asılamada gebe kaldım hemde ıkız.su an 12 haftalıgım...hersey cok guzel gıdıyordu.10. haftada sıddetlı sancı sıkayetıyle dr.a gorundum ve kistlerim buyumeye baslamıs dedı dr.hastanede gozetım altında tutulmam gerektıgını soyledı.neyse yattım univ.hastanesıne serumlar proteınler kan sulandırıcı ıgneler yedım onlarca.1 hafta kaldıktan sonra degısen bısey sadece sancılarım kesıldı ama kıstler hala aynıydı.taburcu ettıler benı.....sımdı ne olacak bılenınız var mı kistler ufalıp kaybolacak mı yoksa doguma kadar ben bu acıyı cekecek mıyım....

ayy canım bnm biz sana dedik dimii çoookk sevindm gerçkten inşaAllah kucağınada sağlıklı bi şekilde alcaksın ayağını sürü he bzde peşinden gelelm hemennn

sağol canım sizin için de dua edicem inşallaahhhh allahım hepimize nasip etsin.

hg aramıza inşallah ikinci aşılama tutar belki iğnelere daha güzel cvp verir yumurtalar allah yardımcınız olsun

oyy sevinsemmi üzülsemmi bilemedim böle bişeyide ilk duydum hamilellikte kistler oluyoda senin şimdi ikiz yavrucakalr rahatsız oluyodur eminim ne dediki doktor pkoluların hamileliğide problem işte yokmu bu illetten kurtuluşumuz yaa allallah yardımcınız olsun melekler sizi korusun evlatlarınıda inşallah bu kistlerle yaşamayı örenicez malesef inşallah bebeklerine bi zararı yoktur sende dayancaksın elden ne gelirki bi çaresi yoksa kistler adetle atılıyo ya gebe olunca tabi atılmayınca büyüyo dmek içinde çok büyürse mazallah alırlar sen doktorunu aksatma aman en ufak bişeyde git doktoruna ihmal etme sakın dualarımız seninle böle olanalr vardır elbet eve yolaldıkalrına göre tehlike yok demektir sen kendine dikakt et yinede rabbim şifa versin seni korusun

merhaba kızlar aranızda pco hatası olup onun hiç bir şikayetlerini taşımayan varmı.yani sivilcelenme yok,kıllanma yok,adet düzensizliği yok,hormonlar düzgün fakat ultrasonda görünen pcolar var.varmı benim durumumda olan lütfen cevap yazın((

sagol allah razı olsun.pcos hastalarında asılama tedavısı gorenlerde nadır de olsa goruluyomus bu ıllet.yani önumde ıkı yol var ya bu kıstler kuculecek rahatsızlık vermeyecek.ya da doguma kadar benle bır yasayacak hatta daha da buyuyup patlayacak hayatımı riske atacak

BÖLE ÇOK KİŞİ VAR BEN DEĞİLİM AMA ADET DÜZENSİZLİĞİ BİLE OLMAYANALR VAR yani hiç bi belirti olmayıp kistleri olan cok yanlız değilsin yani aramıza hosgeldin rabbim bunaltmasın bu yolda

inşallah korkulan bişi olmaz canım ya uslu uslu dursunlar yada yok olup gitsinler hiç bişeye sevinemiyoruz ne zormuş hamile kalsan ya düşerse ya bişi olursa kucamıza alana kadar bu korku bitmicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…