Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

selam kızlar sabah yine kan verdim değerim 365,88 transferin 12. günü bugün.
geçenlerde 9. günü vermiştim 49 küsürlü bişeyler çıkmıştı. yani şuan HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM

canım maşallah subhanaallah allah nazarlardan korusun
gözün aydın olsun darısı bize olsun
sağ salim kucağına almayıda nasip etsin hayırlı evlatlar olur inşallah canım benim

canım benim teşşekkür ederim evet doktorum da ikizden şüpheleniyo ama daha belli olmadı kısmet. dün sonucu alınca dedim ahhh beee kızlardan birinin cebi olsaydı diye :) ilk sizi aramak geldi aklıma canlarım benim. inşallah böyle devam eder de kucağıma almak nasip olur inanın her gün dua edicem size

sağol canım . benim sana tavsiyem hiç klomenle aşıyla uğraşma bence. direkt tüpe git . bende iki aşılama yaptırdım keşke vakit ve para harcamasaydım onlarda. hastaneden ben çok memnun kaldım canım. çok lüks temiz. ayrıca sormak istediğin bişey varsa anlatayım ama şimdi aklıma gelmiyo

tşkederim cnm anlayışın için bizi ancak bizim gibi yollardan geçenler anlar zaten
ben çok yeniyim 13 aylık evliyim 6aydır bebek istiyoruz
pko var bende yumurtalarım tembel malesef bende belki bu klomen olmazsa en fazla 1aşılama düşünüyodum 2,yi düşünmüyodum bile
hayırlısı olsun ama inş. ikizlerdir :)
sizde sorun neydi peki cnm ?? he bu arada eşimdede morfoloji %5 yani çok iyi sayılmaz sınırda :S

valla önce bana pco dendi ama hiçbir belirtisini taşımadım klomenle bikaç ay tedavi görüp iğneye geçtik. iğne yaptım hep göbekten sonra çatlatma iğnesi sonra aşılama yaptık herşey güzeldi ama olmadı. ikinci aşılama için hazırlandık tam gircez aşılamaya eşimin spermleri çok kötü çıktı ama yine de yaptık aşılamayı olmadı.yani son zaman eşimin spermleri düzene girdi ben iyiyim ama bu sefer de sebepsiz dediler.kfaya çok takıyorsunuz dediler.nitekim 6 yıldır olmuyodu tek seferde tuttu. allahıma şükürler olsun. adaklar adadım neler yaptım inşallaahh seninde olucak daha yeni evlisin canım. sakın kafana takma

selam kızlar sabah yine kan verdim değerim 365,88 transferin 12. günü bugün.
geçenlerde 9. günü vermiştim 49 küsürlü bişeyler çıkmıştı. yani şuan HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM

ne güzel bi haber allahım bizede nasip etsin.hayırlı olsun hayırlı doğsun hayırlı yaşasın inşallah...

yok canım malesef ,bende aynı fikirdeyim internette çok okudum çünkü akarabalarımdanda duydum zararlı oldugunu. ee nolcak ne yapcam yani , bu doktor ne ile tedavi öneriyoki peki bunu onaylamadıgına göre başka bi alternatifi olması lazım

Son düzenleme:

inş. cnm çok tşkler isteyen herkese versin RABBİM 6yıldan sonra haketmişsin zaten bu mutluluğu
sabrının meyvesi yada inş. meyveleri :) dediğin gibi çok yeniyim biliyorum ama işte aklıma hep kötü şeylerde geliyo zaman zaman
yaşın kaç cnm? ben 28 im

kızlar morelim çok bozukkpko hastasıyım ilk aşılamam tutmadı ikinci aşılama için doktora gittim içerde çatlamış yumurtalardan artıklar var adetle tam sökülememiş dedi bu şekilde bu ay aşılama yapamam dedi içerdekin yok etmek için doğum kontrol hapı verdi.şubat ayına kaldı yani aşılamam

bozma moralini nabalım sabredicez malesef hayırlısı böle dmekki bu arada sogan kürü yapabilirsin için temizlenir hem

canım sanırım başka bir yöntem uyguluyor ama ne olduğunu bilmiyorum ben de gitmedim çünkü.
istersen websitesinden araştır biraz, kendisine ait sitesi var. muayene de sanırım 180 TL idi.

sağol canım allahım isteyen herkesin yüzüne baksın
Aminn canım inşallahAllah nasip ettimi oluyor bir zamanlar ne kadar bunalmıştın hatırlıyormusun?Bir defasında sana dedim kendine gel ne bu ümitsizlik diyeŞimdi acısını çıkar o günlerin canım.İnşallah sağlıkla kavuş meleğine yada meleklerineYa ne kadar tutmuştu tüp bebek maliyeti bursadada acıbadem var da merak ettim:26:
Hayırlısı olsun canım vardır bundada bir hayır.İnşallah kısa sürede anne oluruz hepimizde

bende 28 yaşındayım canım

evet canım çok çok bunaldığım zamanlar oldu. tamam bitti artık pes dediğim günler oldu. ama bitti inşallah hepsi. allahım yüzünü görmeyi de nasip etsin. canım 4250 + ilaçlar(1500+2000 arası tutuyorlar) + 990 embriyo dondurma

Son düzenleme:
kızlar meraba
bende pcoluyum geçen sene klomen kullanmıştım olmadı
bu arada eşim askere gitti geldi
tekrar tedaviye başladık
bu ay klomen kullandım ama FSH 31 çıktı
doktorum işimiz zor dedi
aşılamayı tavsiye etti
acaba bir kaç ay sonra hormonlarım düzelirmi yada düzelmesinde etken nedir bilen varmı???

maşallah maşallah ne güzelde yakışmış hamilelik takvimii Rabbim bizlerede nasip eder inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…