Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım benim iyi düşün iyi olsun evet hamile kalmada aynı adet sancısı gibi hiç bir farkı yok o yüzden korkma belin ağrır kasıkların ağrır aşırı şekilde hatta adet sancısından daha şiddetli baş ağrısı bile yapıyor
bebişlerin gelecek sen korkma emi

çok üzüldüm bebeğin için ama hayırlısı inş en kısa zamanda tekrar evlat sahibi olursun..
bende bıraktım zaten ilacı hapı sonuçta nereye kadar doğum kont. hapları içebilirim ki madem geçmeyecekse..
zaten iki seneye evlilik durumum olcak kısmetse hemen baslıycam tedaviye Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Canım seni çok iyi anlıyorum çoğumuz bu şartlar altında yaptırmayı düşünüyoruz.Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah seninledir meleklerin

kızlar bnm mide bulantım var ama kusma değil böle midem bi tuhaff göğüslerimde şişti bu ne iş anlamadm hamilede değilim değildim üşüttümmü acaba veya duphaston kullanıyorum o yapmış olabilirmi göğüslerdeki şişliği

sselma kızlar iğne olmaya gittim yine 8 akşamdır gidiyorum. progeston ve hibor iğne oluyorum. gözümü kararttım kan testi de yaptırcam bu akşam dedim. ama maalesef acilde yapmıyorlarmış. sizce yarın gidip yaptırsammı

canm 10 gün olduysa yaptr ama daha 10 gün olmadysa yanlış sonuç verir fln üzülürsün. sık dişini biraz daha inşaAllah sennle bebiklerinn

selam kızlar ben bugün doktora gittim günde iki doz klomenin hiç bir faydası olmamış yumurtlama yok yani.çok güçlü bi polikistik overin var dedi doktor..maşallah demeyelimde nazar değsin.işe yarar bişey olsa böyle güçlü olmazdı zaten.neyse şaka bi tarafa kızlar duphaston verdi onu kullanım adet oluucam sanırım sonrada rahim filmi çekilcek bu ayda ilaç kullancam.sonra yine olmayacak büyük ihtimal ve iğneye geçecez ilaç bana fayda etmiycek anlaşılan.dr iğneli tedavi pahalı şimdilik ialçlarla deneyelim dedi ama ne gerek var olmuyo işte.şubatta başlarız sanırım. iğneli tedavi görmüş yada gören varmı aranızda kızlar nasıl oluyo ne kadar sürüyor.bide pahalı derken ne kadar acaba bilginiz varmı.....

Son düzenleme:

canım ben oluyorum şu an. 130 tl bi kutu iğne benimkisinin adı menogon. bi kutuda 5 iğne var. doktor bana 3 kutu verdi. yani 390 tl tuttu. bende de klomen işe yaramamıştı.

canım ben oluyorum şu an. 130 tl bi kutu iğne benimkisinin adı menogon. bi kutuda 5 iğne var. doktor bana 3 kutu verdi. yani 390 tl tuttu. bende de klomen işe yaramamıştı.
Biraz bahsedermisin cnm senin problem in neymis tam olarak klomen I ne kadar kullandin ignli tedavi nasil gidiyo

Canım biraz daha beklesen nasıl olurSonra hemen belli olmazsa yanlış sonuç çıkabilir

Bende bu ısrarlarını saçma buluyorum klomenle olmuyosa olmuyodur igneyle aşılamaya geçilse daha mantıklı madem güçlü pko var diyor ozmaan daha neyi bekliyorİnşllh olumlu sonuçlanır canım

Kızlar bu arada şimdiden herkeze HAYIRLI CUMALAR dualarımız kabul olur inşallah iyigeceler görüşmek üzere.Ben çalıştığım için gündüzleri giremiyorum.Allah'a emanet olun

Biraz bahsedermisin cnm senin problem in neymis tam olarak klomen I ne kadar kullandin ignli tedavi nasil gidiyo

canım ben günde 2 tane sabah akşam klomen kullandım. ama yumurtam iki tane oldu, en büyüğü 15 mmye kadar geldi, büyümedi. ben yine ümitliydim o ay ama olmadı. aslında klomeni 3 kez deneyip hamile kalanlar da var ama benim doktorum süreç seni yıpratıyor boşuna beklemeyelim dedi ve iğneye geçtik.

iğneyi her gün aynı saatlerde vurulman lazım. artık hangi saatte olacaksan. ben gece 12 civarı vurduruyorum. hastaneye gidiyoruz. 4 TL'ye vuruyorlar. ama evde kendin de yapabilirsin eğer becerebilirsen. ne ben ne eşim beceremedik :) cilt altına vuruluyor, göbek, kalça, kol fark etmez. iğnede klomenden farklı olarak doktor çok daha sık takip ediyor çünkü aşırı tepki verme olasılığı yüksek ve ohss olabilirsin Allah korusun. netten araştırabilirsin ohssu. iğne acıtmıyor ama yakıyor biraz. yan etkisi aşırı şişkinlik, gaz, karnım bomba gibi. başka sorun varsa cevaplayabilirim canım. ben bugün 10. iğnemi vurdurdum. sağda yumurtam var ama sağ tüpüm tıkalı ondan işe yaramaz dedi doktor bu ay. ama benim ümidim hala var :) cmts tekrar gitcem belki soldan da yumurtlarım inşallaaahhhh :) başka bi doktor da tüpün bence %50 açık çünkü çok aşağısı tıkalı demişti. ben o yüzden ümidimi kesmiyorum bu ay :)

tıkalı olan tüpün için bi tedavi yokmu. benim rahim filmim de çekilecek bu adet dönemimde birde orda sorun çıkmaz inşallah.senin için inşallah bu tedavi güzel sonuçlanır.iğneli tedavi demi aşılama değil.yani ikisi farklı şeyler heralde??

inşallah canım temiz çıkar sonucun.
benim doktorum ameliyatla açılabilir ama tekrar da tıkanabilir demişti. yani o yüzden tek tüp yeterli gerek yok hiç ameliyata dedi. ama şansa bu ay diğer taraftan yumurtladı saftirik yumurtalıklarım :))
canım iğne yumurtlamanı sağlayan birşey, klomen gibi. sadece klomenden daha etkin. yani yumurtlamanın sonuda aşılama da olabilirsin doğal yolla da deneyebilirsin. daha açıklayıcı olması adına, mesela benim doktorum dedi ki eğer birden fazla yumurtan olursa döllenme şansın artar doğal deneyelim ama yok tek yumurtan olursa aşılama yaparız dedi. yarın belli olacak. dua ediyorum soldan da yumurtlamış olayım Rabbimin izniyle.

kızlar merhaba sabah kan verdim sonucumu aldım. Transferin 9. Günü değerim 49.51 sizce ?

canım benim ümit vermek istemem ama bence tam tutunma aşamasında yerleşmede yani değerin bir kaç gün sonrada dahada artacak bence biraz sabır
bu arada vucudu hiç yorma hareket etme sürekli yat ağır kaldırma gece vardiyasına ara ver yapma :)))
kendine çok dikkat et yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…