Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlarrrr ben galiba aşeriyorum:26: kaç gündür canım bişiler çekip duruyo rüyamdada görüyorum hep. bu gecede börülce gördüm ve şuanda elim telefonda herkese bana börülce bulun die arıyorum. annemlerin orda çok var burda kimse adını bile bilmiyo nerden bulcam ben bu şeyi çok canım çekiyooo:84::84:

börülceyi bende bilmiyom bilsem kargoyla gönderirdim hayırdır inşallah aşermen
hasta olmuşmuydun

börülceyi bende bilmiyom bilsem kargoyla gönderirdim hayırdır inşallah aşermen
hasta olmuşmuydun

yok kız olmadm 19 gün geçti geçen hafta doktor baktı gebelik yok dedi yolladı işte duphaston kullanıyorm adet olabilmem için.. börülce fasulyenin bi değişiği bn kurusunu istiyorum kmse bulamadı henüz...

ya kızlar ben 18 gündür adet oluyorum dr gitmiştim kist var yazz diye ilaç verdi acaba ondan dolayı mı böyle oldum sizce

canım bildiğim kadarıyla soğan kürü rahim duvarını inceltebiliyor, dikkat et.

canım klomene benim vücudum da cevap vermedi. iki tane yumurtam vardı en büyüğü 15 mm idi. ama snraki gittiğimde sönmüştü birden, hiç yumurta yoktu. iğneli tedaviye geçersin sen de sıkma canını. ben bu ay geçtim bakalım..

canım valla bede kaçtane oldugunu bilmiyorum dr biraz uyuz bişeydi adam gibi açıklamada yapmıyorduki sadece dediği hepsi birden büyümüş iptal edelim bu ay dedi ve hala hamile değilim sende varmı bişey umarım vardır :)

kızlar selam adet sancılarım başladı transferin 7. günü bugün. adetime de 4 gün var lütfen bana bişeyler söyleyin çok moralim bozuk napayım ben (

kızlar selam adet sancılarım başladı transferin 7. günü bugün. adetime de 4 gün var lütfen bana bişeyler söyleyin çok moralim bozuk napayım ben (

canımm üzülme ne olur( bebişlerin snnle inşaAllah hem ağrı hamileliktede oluyo nie hemen kötü düşünüyosn. hem olmasada dünyanın sonu değil ya demekki hayırlı değişmiş bz herzaman hayırlısını istiyorz cnm bnm sen düşünme kuran oku namaz kıl dua et bol bol kaderde ne varsa onu görücez elden bişi gelmiyo sn üzülme Allah sana eşine sağlık huzur versn bu yuvayıda bi düzine çocukla neşelendrsin inşaAllah

ya kızlar ben 18 gündür adet oluyorum dr gitmiştim kist var yazz diye ilaç verdi acaba ondan dolayı mı böyle oldum sizce

doktora gtsene kansızlıktan düşcen bayılcan şimdi nie bekliyonki canm bnm ihmal etme ltfen gt hmn doktora 18 gün ne demekk

Slm kızlar pko olan birinin adetleri hiç duzene girmez mi hayat boyu böyle mi devam eder

Slm kızlar pko olan birinin adetleri hiç duzene girmez mi hayat boyu böyle mi devam eder

anlatayım cnm pco genetk bi hastalık tedavisi yok ölene kadar onunla yaşamayı öğreneceğz. pcolulardada kişiden kişiye belrtiler değişiyo kiminn adetleri düzenli kıllanma var çocuğu olmuyo kimin çocuğu oluyo kilo var adeti düzensiz yani kişiden kişiye değişiyo. adetleri düzensz birinn sürekli öle olcak die bişi yok bazen bi kaç ay düzenli olabiliyo:)) tuhaf bi hastalık yani Allah şifa vesn hepimize Rabbim yardımcımz olsn

üüzülme kuuzm lütfen kanama bile olabilir umudunu yitirme hep duamdasın aklım sende yat dinlen bol bol sı dişini inşallah tutunmuştur canım ( üzülme nolur sitres yapmamaya çalış lütfennn knama bile olsa yerleşme kanaması dır üzülme lütfen o agrılarda tutunma agrısıdır inşallah sakin olmaya çalış dualarım seninle canım:18::18:

Canım inşallah hamilesindirde bunun belirtisidirBu mevsimdede zor bulunur börülce(acebek:)
Canım moralini bozma hemen nerden biliyorsun belki yerleşme kanamsıdır.Sonuçta yeni tüp bebek yaptırdın biraz bekle bakalım hemen kötüye yorma Allah'a sığın dua etAllah yardımcın olsun inşallah meleklerin seninledir.Bak hep meleklerin diyorum belkide ikiz olur

Canım neden doktora gitmiyorsun kansız kalırsın bence görün doktora sor geçmiş olsun

hg aramızaa daha cok yenisin yaşını yazmamışsın :44:

kızlar ben işe başladım eim hazırlıyo evrakları tüp bebek için gitti bugün belgeleri topladı sperm testi yaptırdı yeni istediler çünkü dünde kan verdi fakültede bakalı bende adet olmak için ilacımı aldım içiyorum adet olunca bütün belgelerimi hazırlayıp gidicemm

Diğer topikte yazışıyoruz burayada tekrar yazayım işin tekrardan hayırlı olsun inşallh yakındada sağlıklı hayırlı bebeklerin olur işin sana uğur getirir.

kızlar bende de pcos illeti var, bekarım şu anda..adetlerim sürekli düzensizdi hangi doktara gitsem doğum kont.hapı verip yolladı..bende içip içip bıraktıp yan etklerinden korktum açıkcası..en son 1 seneye yakın içtim yaklaşık 6 aydır bıraktım şimdilik düzeni adetlerm..çok korkuyorum yarın öbürgün evlendiğimde benimde gebelik sorunlarım çıkacak diye..hep aklımda
acaba şimdilik ne yapmalıyım dogum kont.haplrını içsem mi yoksa kendiliğine mi bıraksam..kafam çok karışık yardım ederseniz sevinirim..

inşaallah canım yaa ama bildiğim adet ağrısı hep dua ettim allahım boşa çıkarma çabalarımızı diye. çünkü çok zor şartlarda yaptırdık kredi çektim bebek için şimdi olmayan bişeyn borcunu her ay ödeyince parasında değilim de içim buruk moralim bozuk allahım yardımcım yardımcımız olsun. bir daha bu yholları aynı hevesle yürürmüyüm ki

cnm bende vlenmeden 5 sene tedavi gördüm ama hiçbir faydası yoktu bende hep korkardım evlendikten sonra çocuğum olmayacak diye allah bir tane verdi kısmeti yokmuş öldü sana diyeceğim hiç kafana takma cnm yokmuş gibi yaşa evlendikten sonra tedavi ol cünkü öncesinin hiçbir faydası yok benım halen var ve varolmaya devam edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…