Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar stres yapmayın ha kaldım kalcam derken zaten olmuyo.ben bu düşünceleri bırakalı 2 -3 ay oldu ve kendiliğimden ilaç iğne vs hiç bişe kullanmadan pkolarımla hamile kaldım...opuyorumnanaktan.

kızlar stres yapmayın ha kaldım kalcam derken zaten olmuyo.ben bu düşünceleri bırakalı 2 -3 ay oldu ve kendiliğimden ilaç iğne vs hiç bişe kullanmadan pkolarımla hamile kaldım...opuyorumnanaktan.
canim gözünaydin peki kac aylik hamilesin bi sakincasi yoksa ögrenebilirmiyim ??:kedi:

yok canım ne demek çok yeni daha mercimeğim 5 hafta oldu:kedi:

ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN KUCANA ALIRSIN İNŞALLAH SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT OLSUN İNŞALLAH DUALARINI BEKLERİZ CANIM KAÇ YILLIK EVLİSİN KAÇ YAŞINDASIN NE ZAMANDIR ÇOCUK İSTİYOSUN VE HANGİ İLAÇ VE TADAVİLERİ UYGULADIN[/FONT]:sm_cool:

Ben kaÇıyorum hoŞÇakalın hamıŞ kalın Şekerlerrrrrrrrrrrrrr

arkadaşlar geçen hafta br doktora gittm bana dediki .. bir nsan ömrü boyunca en fazla 6 kere klomen kullanabilirmiş. hangi zaman aralıklarında olduğu önemli değl ded toplamda 6 kere. yoksa Allah korusun kansorejen etkileri olabliyormuş.

iki buçuk yıllık evliyim canım ama 2 yılım vajiyle geçti yani çocuk olma ihtimali yoktu( 25 yaşındayım
7 aydır düzenli ilişki içerisindeydik ve doğru düzgün adet görmezdim adet söktürücü içerdim öyle adet görüyodum genelde
ama bebek için hiç bir dr veya tedavi ilaç uygulanmadı pko içinde uygulanmadı
sağolun aminn güzel dualarınız için allah herkesin gönlüne göre versin
bugün sabahtan beri bi yanmadır gidiyo idrarımda acilden geldm şimdi dr idrar yollarında enfeksiyon var dedi ilaçda içemiyorum iğnede vuramadı dayanamıyorum acıya şu anda bakalım pazartesi gidicem

allahim korusun seni ve melegini ins cnm darisi basimiza peki bi tedavi uyguluyormusun suan cnm ??

ne için tedavi canım?
pkolar içinse hiç tedavi görmedim düzenli adet olmuyodum adet söktürücü içiyodum (progestan) 5 gün içiyodum bittikten sonra 3 veya 4.günü adet oluyodum
ama son üç aydır kendi kendime adet gördüm bu ay hariç:))

canim hamillegin süresince yani doktor gözetimindemisin verdikleri bi ilac varmi yani sürekli kullandigin bunu merak etmistim canim?

bol bol su iç canım.enfeksiyon ilacı gibi oluyo.sürekli idrara çıkıyosun sonra temizleniyo.
drar yolların.ben yanma olunca suyu çok içerim ve geçer

bol su iç iç çamaşırını ütüleyip giy hatta bi akleti kesip kendine bezler yap küçük küçük onları saat başı ütüleyip koy pet gb o çok iyi gelio tuvalettede sıcak suyla temizlen ben öle aytlattım bendede mantar vardı çok zor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bi kadın için kuru kalması lazım oranın bide doktorr evin içinde iç çamaşırı giymeden etekle dolaş demişti hava girsin ve kuru dursun demişti bana pantolon giyme demişti bir iki hafta dikkat et bunlara ilaçsızda geçer canım bu mantar intihap ilaçları tehlikeli dedi doktor sen bide hamilesin biraz dikkat et geçsin canım geçmiş olsun rabbim seni ve meleğini korusun:asigim:

böle bişey düşünemiyorum yıllarca kullananlar var benim 4yada 5 kere oldu bidaha kullanamıcam mı yani bilmiyorum böle bişey varsa çok kötü(((((bilmiyorumkismilealsanaalsanasmilemafoldumbenohaoldumsmileohaoldumsmileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismilelmaz:eyvahedigeldismilekafamçokkarıştıkafamçokkarıştıCADIARZUCADIARZUfisfisfisfisfisfissenağlamasenağlamasenağlamaÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook:sm_confused::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015:

folic asit verdi sadece 2 hafta sonra bırak dedi
cok ilginc ben hamile kalmadan iciyorum suan folik asiti 3 ay dolana kadarda icicem 24 eylüldeki kürtaj oldugum 5. bebegimede hamile kalmadan3 ay önce icmistim aslinda hamilelikte gerekli folikasit neden biraktiriyoki??allah yardimcin olsun canim kolay bir hamilelik gecirip bebegini kucagina alirsin ins da bizede umut olursun ins

canım bende 1 ay kadar önce çok naidr alıyodum
netten falanda araştırdım dr ler 2 aya kadar kullandırıyolarmış sonra etkisi olmazmış zaten bebek o süreci tamam lamış olurmuş
sen içmeye devam et zararı zaten kaldığında allahın izniyle
1 2 ay içip bırakırsın

gece kanamam da başladı bu arada idrarımda sandım önce
sabah polikiliniğe gittik hastanelerden randevu dahi vermediler:umursamaz:
oda düşük tehlikesi var dedi pi sürü kan aldılar yarın çıkcak dış gebelik olabilirmiş eşim başka dr yede gidelim diyo ilaçda içemiyorum idrar yollarım için bebek bi tarafdan napcamı şaştım yaa valla kızlar
rabbim herşeyin hayırlısını versin

evet canim faydasi var doktorumda simdiden icmemi söyledi devam ediyorum ben

ayy canim benim allah korktuguna ugratmasin ins yinede baska doktorlarada görün canim sen allah yar ve yardimcin olsun cok üzüldüm:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…