Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

gece kanamam da başladı bu arada idrarımda sandım önce
sabah polikiliniğe gittik hastanelerden randevu dahi vermediler:umursamaz:
oda düşük tehlikesi var dedi pi sürü kan aldılar yarın çıkcak dış gebelik olabilirmiş eşim başka dr yede gidelim diyo ilaçda içemiyorum idrar yollarım için bebek bi tarafdan napcamı şaştım yaa valla kızlar
rabbim herşeyin hayırlısını versin

inşallah bişey olmaz hayırlısını dile allahtan dua edicam rabbim seni ve meleğini korusun sana sımsıkı tutunsun düşük için progestan dı heralde hap kullanılıyo iğneler var jeller var allah korusun bişi olmaz içini ferah tut canım senağlama

saol canım bana kısmet olmadı allahım tez zamanda hayırlısını versin sizlere
yumurtalıklarımda idrar yollarındaki aşırı iltahaplanma sebep olmuş
şimdi iğne ilaç verdiler kanamyla atabilirmişim
daha sonra antibiyotik tedavisi başlıcaz 2 ay kadar koruncaz
amann kızlar çok dikkat edin üşütmeyin.. şimdi hangisine yancamı şaşırdım ben sancılarım bebik gitti
daha doğru düzgün sevinememiştim bile
hayırlısı olsun diyorum napim böle olcağı varmış

saol canım bana kısmet olmadı allahım tez zamanda hayırlısını versin sizlere
yumurtalıklarımda idrar yollarındaki aşırı iltahaplanma sebep olmuş
şimdi iğne ilaç verdiler kanamyla atabilirmişim
daha sonra antibiyotik tedavisi başlıcaz 2 ay kadar koruncaz
amann kızlar çok dikkat edin üşütmeyin.. şimdi hangisine yancamı şaşırdım ben sancılarım bebik gitti
daha doğru düzgün sevinememiştim bile
hayırlısı olsun diyorum napim böle olcağı varmış

aynı nbenimde böle oldu canım üzülme daha doğrusu az üzül teselli edecek söz yok rabbim bize istersem veririm istersem alırım dio bizde teslim oluyoruz isyan etmiyoruz rabbime yalvarıyoruz herşey senden yarabbim bu aciz kullarınada nasip et bizi boynu bükük bırakma inaşallah gene olucak hepimizin olcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben:CüvCüv::CüvCüv::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015::a015::teselli::teselli::teselli::teselli::1no2::1no2:

aynı nbenimde böle oldu canım üzülme daha doğrusu az üzül teselli edecek söz yok rabbim bize istersem veririm istersem alırım dio bizde teslim oluyoruz isyan etmiyoruz rabbime yalvarıyoruz herşey senden yarabbim bu aciz kullarınada nasip et bizi boynu bükük bırakma inaşallah gene olucak hepimizin olcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben:CüvCüv::CüvCüv::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015::a015::teselli::teselli::teselli::teselli::1no2::1no2:
kızlar bende de sistit ve enfeksiyon var aşırı akıntı da.dr size ne kullandırdı adını yazarmısınız...

ben ıtraxyl kullandım 4 tane hap var içinde 2sabah 2 akşam içtim maşallah geçti o kadar ama bende mantar vardı sizinkileri bilemicam

ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

ya bu pko polikistik over mi :KK43: bndede var dinane 35 kullaniorum doktorum gecer dedi hamile kalamazmiyim yoksA :KK43:

ya bu pko polikistik over mi :KK43: bndede var dinane 35 kullaniorum doktorum gecer dedi hamile kalamazmiyim yoksA :KK43: [/QU
evet canım polistik over hamile kalmak zor canım senelerce ömrünce olmayan var ama hemen hamile kalnda var onca ilaç kullanıp aşılama tüp yapanda olan var ne denerse denesin olmayanda yada herşeyi deneyip olmadıktan sonrra artık olmucak diyenin olanda var yani kişisine göre değişiyo ve tedavşiye mahkum bi hastalık gheçmiyo tedavi edilmio sadece kontrol altında tutuluyo allah seni hemen hamile kalanların arasına yazsın inşallah biz senelerdşir bu yolda yorulanlardanız genede hamdolsun dertler yaradana dahada yaklaştırıo insanı teslimiz allaha herşey onsan o hz. meryeme eşsiz çocuk verdi hz. zekeriyaya kendisi yaşlı karısı kısırken evlat verdi o ol derse olur ona herşey kolaydır allah senide ol ödediklerinin arasına yazsın bizlerede dua et biz olmayan kardeşlerimize dua ediyoruz rabbim çok aratmasın umduğunla karşılaştırsın canım :teselli::teselli:senağlama

ya bu pko polikistik over mi :KK43: bndede var dinane 35 kullaniorum doktorum gecer dedi hamile kalamazmiyim yoksA :KK43: [/QU
evet canım polistik over hamile kalmak zor canım senelerce ömrünce olmayan var ama hemen hamile kalnda var onca ilaç kullanıp aşılama tüp yapanda olan var ne denerse denesin olmayanda yada herşeyi deneyip olmadıktan sonrra artık olmucak diyenin olanda var yani kişisine göre değişiyo ve tedavşiye mahkum bi hastalık gheçmiyo tedavi edilmio sadece kontrol altında tutuluyo allah seni hemen hamile kalanların arasına yazsın inşallah biz senelerdşir bu yolda yorulanlardanız genede hamdolsun dertler yaradana dahada yaklaştırıo insanı teslimiz allaha herşey onsan o hz. meryeme eşsiz çocuk verdi hz. zekeriyaya kendisi yaşlı karısı kısırken evlat verdi o ol derse olur ona herşey kolaydır allah senide ol ödediklerinin arasına yazsın bizlerede dua et biz olmayan kardeşlerimize dua ediyoruz rabbim çok aratmasın umduğunla karşılaştırsın canım :teselli::teselli:senağlama

rabbim duysun sesini insallah güzel dileklerin icin sagol...korkuyorum ama bakalım herşeyin hayırlısı olurmuş..herpinize duaciyim hanımlar allah herkerse tattırsın banada kib.

ya bu pko polikistik over mi :KK43: bndede var dinane 35 kullaniorum doktorum gecer dedi hamile kalamazmiyim yoksA :KK43:

Canım diane35 aynı zamanda doğum kontrol hapıdır,dr un mutlaka söylemiştir.Yani bu hapı kullanırken bebiş olmaz,daha sonrasında inşallah

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

canım dianayla hamile kalamssın bide kullanmayı bıraktıktan sonra bile 6 ay olmama ihtimali var
benim kuzi kullandı 1 yıla yakın korunmak amacıyla 2 yıl oldu bebeği olmuyo çok aşırıda kilo aldırmış o hap içerken
dr banada yazmıştı çok uzun zaman önce ben kullanmadım o hapı hiç,tabi herkesde aynı etkiyi göstermeyebilir
ama diana bi doğum kontrol hapıdır,ve polikist için yazıyo genelde dr ler

bu gün adet günüm ama şubat 28 çekti 2 gün daha bekliyeyim cuma doktora gidicammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dua edin inşallah iyi bişiler vardır mesela bebekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:))zemuszemuszemuszemuszemuszemus

X