Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Kızlar bende de pco var 3 senelik evliyim bu sene ocakta aşılamayla hamile kaldım yumurtalar çatlamıyormuş iğneyle çatladı, ertesi günde aşı oldu şükür tuttu.

Gözün aydın Neşe... Allah hayırla, sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin...Darısı başımıza...

Ne güzel, hamilelik müjdeleri görmek :) Bize de nasip olsun inşaallah... Allah hepinize sağlıklı bebekler nasip etsin arkadaşlar...

maşallah Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin

amin teşekkür ederim heyecanlıyım 10 nisanda ikili teste gidicem daha bebişi hissedemiyorum henüz kalp atışını duysam bi rahat edicem tahlillerim normal çıktı doktor ayda bir gelsen yeterli dedi 1 buçuk sene sorunu araştırdı hastane bişey çıkmıyordu pco dan başka şuan hem pco lu hemde hamile diyorlar overlerim büyümüş ağrı yapabilirmiş over olupta hamile kalmama mani yokmuş kaliteli yumurta olup çatlaması lazım suni yolla hamile kaldım ama en azından rahatladım çok kişi var Zeynep Kamil Devlet hastanesi alanında bir numara ben adet bile zor oluyordum 4 ayda bir olduğu olurdu.

dün itibariyle adet oldum rahatladım valla nisan 20 21 gibi tüp bebek sanki dogumu bekiliyorum

ya ben sogan suyu yada dhea bilmiyorum ama 3 aydır iki gün önce olmaya başladım eskidende önce olurdum 3 aydır hep ikigün önce ne güzel ya

sizler nasılsınız hakseverim ne yaptın

hamişler sizlersen ne haber

neyaz nereerde burcu cadısıyla

Ne güzel, hamilelik müjdeleri görmek :) Bize de nasip olsun inşaallah... Allah hepinize sağlıklı bebekler nasip etsin arkadaşlar...
Aminn canım Allah hepimize nasip etsin inşallah

Allah hayırlı etsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Günaydın canım iyiyiz çok şükür adet olmuşsun hadi hayırlısı nisanda da senin hamişliğini duyarız inşallahhhh

Kızlar bende de pco var 3 senelik evliyim bu sene ocakta aşılamayla hamile kaldım yumurtalar çatlamıyormuş iğneyle çatladı, ertesi günde aşı oldu şükür tuttu.

hamileliğin hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin ,sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin inşallah (hepimize)

günaydın kızlarrrr
burdayım canım yaa. bende adet oldum dün. salı doktora gidicem bakalım nolcak.
aşılama mı der yoksa biraz ara verelimmi der bilmiyorum .dün çok ağladım. bi de bi jel varya onu alalım diyo eşim bilginiz varmı pressed mi nme öyle bişey.aranızda kullanan varmı kızlar.

Son düzenleme:

ben hiç kullanmadım canım bilmiyorum ya üzme kendini zamanı gelince seninde olacak hayırlısıyla inşallah o zaman çok yakın bir zamandır...

burcu üzülme canım ya jeli ben kullandım gitti gidfiyordan al içinde ovulasyon testi ve gebelik testi olan var
yumurtlama günlerinde kullanıyorsun denemekten zarar çıkmaz bununlada hamiş kalan çok

burcu üzülme canım ya jeli ben kullandım gitti gidfiyordan al içinde ovulasyon testi ve gebelik testi olan var
yumurtlama günlerinde kullanıyorsun denemekten zarar çıkmaz bununlada hamiş kalan çok

bu jel ne arkadaşlar, yumurtlama zamanını takip için mi?

Elif,ebirhim bebişler nasıl canlarım yaaa kıpır kıpırlardır şimdi
burcu,bahar,sveh, giz sizler nasılsınız
benim ameliyattan sonra karnım çok şişmiştiya hayıt tohumunu içeli inmeye başladı (önceden cinsiyeti belli mi kaç aylık oldu diye soruyorlardı )şimdi öyle olmadı çok mutluyum zayıflamaya başlıyom allahın izniyle

merhaba canım hoş geldin biz iyiyiz sen nasılsın zayıflamaya başlamışsın ne güzel hayıt tohumu bende kullandım adetlerimi düzenlemişti benim faydası oldu sanada olur inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…