Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

yok canım öyle bir teşhis koymadı doktor ama .eşim varikosel ameliyatı oldu.faydası olur belki diyoruz onu da bi deneyelim

inşallah tatlım takip ettiğim kadarıyla sebebsiz infertiti sizinki yaşın geç eşinde sperm var sende yumurta aşılamayı düşün derim varikosel ameliyatından sonra test sonuçlarınız yükseldi mi

Merhaba canım iyiyim neolsun sen nasılsın?Bugün kan vermeye gittim kontrolüm var haftaya fakültede.Metformin 850 mglık kullnıyordum 1000 mglık yazdırdım doktora.İnşallah bunun faydasını görürüm.Bende diyet ve spor yapıyorum canım

iyiyim bitanem sen nasılsın ? bebiş nasıl ?

iyiym canım o da iyidir inşallah görünürde bir sorun yok dün kan verdim canım değerim yükselmiş 2.493 olmuş çok şükür. geçen hafta perşembe (22 sinde) baktırmıştım(508 di) dahada baktıramamıştım ya hafta sonu girmişti araya.

maşallah maşallah çok güzel böyle güzel bi şekilde devam eder inşallah sen tekrar ne zaman gidiceksin doktora canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…