Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

biz iyiyz canım seninde iyi olmana sevindim hamilelik öncesi hazırlıyorsun vücudunu hadi bakalım Allah en yakın zamanda göndersin bebişini sanada inşallah...

neyaz valla benim adet zaten düzenlide hayıt dahada düzene sokuyor bugün bitti alacagım tekrar sogandan da olabilir

jelin adı prseeed bu jelin hiç bir zararı yok diyorum ya hem gebelik hemde kuruluk için kullanılıyor ben bullandım eşim bune ya diyordu adam birşey anlamıyormuş meger dedim sen bitir işini çekil

kullanmaya deger

gıcık Soğan kürünü dr dedim de bana dediki mideni delmek ten başka bi işe yaramaz dedi
Adetiyin düzenli olması mükemmel valla zayıfmısın sen çok güzel bişey yaa ben olmadıkça kilo ve sinir yapıyo

Ben de soğan kürü içiyorum 4 gündür , onca yorum okudum, çoğunluk faydasını gördüğünü söylüyor. Bence ilaç kullanmaktan daha mantıklı, sonuçta tamamen bitkisel ve bildiğimiz soğan ama doktor öyle dediğine göre vardır bi bildiği zahir? Şimdi benim midem mi deliniyor çok merak ediyorum. Allah korusun. Eğer zararını veya yararını görecek olursam burdan paylaşırım.

Bir de bu jel zararlı değilse onu denerim, soğan küründen sonra tabii...Benim için önce doğal yöntemler.

kızlar bu havuç ve incir kürünün karışımı yumurta çatlatıyor diyorlar gerçekten doğrumu

mrb neyaz. Hayıt tohumundan bahsetmişsin.ne işe yarıyo .nasıl kullanıyosun.

merhaba canım ben burda duydum kullanmaya başladım bendeki faydası aşırı ödem ve şişkinlik vardı şuan anlar yok oldu
ama adet düzenine yumurtalıkların çatlamasına yardımcı olduğunu duydum ve araştırdım öyle yazıyordu civan perçemide kullanıyom
bir bardak kaynamış suya 1 çay kaşığından fazla atıp kaynatıyom bir 5 dk felan kapatıyom sonra içine 4-5 dal civanperçemi atıyom bir 5 dk öyle demleniyo onu içiyom biraz açı ama olsun en azından ödem ve şişkinlik gitmeye başladı

neyazım kilom var ama öyle aşırı degil 5 kilo versem tamam boy 1.65 kilo 72 canım benim
adetler düzenli şükür ama işte döllenme olmuyor sırun o

kızlar burdan birtakım soruları defalarca soruyorsunuz rica ederim araştırın ya aynı soru bin defa sorulmazki emek ister bebek işi

burcu üzülme canım ya jeli ben kullandım gitti gidfiyordan al içinde ovulasyon testi ve gebelik testi olan var
yumurtlama günlerinde kullanıyorsun denemekten zarar çıkmaz bununlada hamiş kalan çok

evet canım gördüm onu.en azından onu da denedim derim.

cnm ben son iki aydır kullanıyorum hareket problemimi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…