Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

söyle canım yardımcı olayım

cok saol canım
tsh 2.79
anti toxoplazma IGG 22,151
'' '' IGM 0,274
anti rubella IGG 29.103
'' '' IGM 0,193
MBC 8.1
RBC 4.22
HGB 13.4
HCT 38.0
MCH 31.7
MCV 89.9
MCHC 35.3
PLT 302
MPV 7.2
PCT 0.216
PDW 16.4
RDW 12.7
NEU% 72.1
LYM% 20.5
MON% 6.0
EOS% 0.9
BAS% 0.5
NEU# 5.8
LYM# 1.7
MON#0.5
EOS#0.1
BAS#0.0

canım senin bu yazdığın tam kan sayımı ve anti toxsinler hamilelikle pek alakalı değil hormonlara baktırman lazım fsh - lh - progesteron - prolaktin - estradiol st3 st4 tsh a bakılmış o iyi canım ...

canım bu testleri yaptırdım yalnızca gebelik öncesi tiroit varmı yokmu gebeliği engelleyici bi sorun varmı diye jinekolog sadece bu testleri istedi benden dediğin testleri yapptırmadım

Arkadaşlar merhaba. Benim ths dışında diğer kan değerlerim normal çıktı ama tsh 0,0066 yani baskılı. Bu gebeliğe engel teşkil eder mi?

Arkadaşlar merhaba. Benim ths dışında diğer kan değerlerim normal çıktı ama tsh 0,0066 yani baskılı. Bu gebeliğe engel teşkil eder mi?

canım bende gercekten bilmiyorum oyüzden burada paylaştım normalmi diye ama bi baska topikteki arkadasım normalinde iyisi dedi içimi rahatlatt ben ona sorayım burdaysan yanıtlarım

daha önce 2 kez düşük yaşadığım için en azında hamile kalabildiğime seviniyorum buda bişey benm için

Düşük zordur, hem bedenen hem de psikolojik olarak...Allah yardımcın olsun, bir daya yaşatmasın. Ben hiç hamile kalmadım ama henüz 4 aydır istiyoruz. Bakalım ne zaman nasip olacak. Tekrarlayan düşüklerin de pko dan kaynaklanabileceği söyleniyor. Sebebi pko mu? Gerçi soru sorup acını hatırlatmak da istemem ama hakkını helal et...

Son düzenleme:

evet ozamanlar zor atlattım ama rabbime olan inancımı yitirmedim hiçbizaman bundada bi hayır vardır diye avuttum kendimi hep bunada şükür ettim şimdi sabırla tekrar gebe klmayı bekliyorum eger hakkım gectiyse helal olsun canım sende helal et ama pko olsa söylerlerdi sanırım sadece erken gebelik ve boş gebelik dendi

Anladım tatlım, estağfirullah helal olsun ne demek. Hmm teşhis konmadıysa pko yoktur, insanlar farklı konularda çeşitli imtihanlardan geçiyor, seninki de bu demek ki, ama metanetini koruman çok güzel. İnşaallah bize yakın zamanda müjde verirsin.

çok güzel canım içerde de durumlar kesin iyidir hiç şüphen olmasın bence yalnız şimiden kese görünür mü ben görünmez diye gitmiyorum çarşamba günü gidicem

elifim şimdi doktordan geldim kesenin rahim içinde olduğunu,henüz çok küçük olduğunu ,değerlerimin de güzel olduğunu söyledi canım 2 hafta sonra çağırdı kalp atışlarını duyarız dedi (inşallahhh..) çoook çoookkkk rahatladım ya inşallah birde kalp atışlarını duyarsak o zaman tam olucak sevincim hayırlısıyla ...

Canım 41 kere maşallah çok sevindim ya duyarsın tabi Allah ın izniyle sen hiç aklına kötü şeyler getirme canım

oh maşallah anne adayı kendini sıkma rahat ol rahat dikkat et 2 hafta demiş dr pıt pıtları duyacaksın iki calısın artık canım ne mutlu sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…