Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

merhaba canım hoş geldin biz iyiyiz sen nasılsın zayıflamaya başlamışsın ne güzel hayıt tohumu bende kullandım adetlerimi düzenlemişti benim faydası oldu sanada olur inşallah canım[/QU

aklıma geldikçe biraz kötü oluyorum ya sabrını yada hayırlısını ver allahım diye dua ediyorum ama çok umutluyum bilmiyorum neden sizden sonra güvenim daha da geldi işte şuan mesela ev taşıma arifesindeyim hazırlıklar yapıyorum diyorum yeni evime gelecek bebişim diye umut var aklımı başka şeylere takmaya çalışıyorum işte
evet canım yaa laporoskopiden sonra bi acayip olmuştum karnım burnumdaydı indi hayıt tohumu ve cihan perçemi kullanıyom faydasınıda gördüm benim vucut çok şişerdi ellerim felan o da kalmadı karnım indi sauna eşofmanı aldım o kullanıyom yani bünyem bi nepzede olsa kendine gelmeye başladı
inşallah darısı bana canım yaa benim kinide düzenler sen ne kadar bi sürede kullandın

Elif,ebirhim bebişler nasıl canlarım yaaa kıpır kıpırlardır şimdi
burcu,bahar,sveh, giz sizler nasılsınız
benim ameliyattan sonra karnım çok şişmiştiya hayıt tohumunu içeli inmeye başladı (önceden cinsiyeti belli mi kaç aylık oldu diye soruyorlardı )şimdi öyle olmadı çok mutluyum zayıflamaya başlıyom allahın izniyle

biz iyiyz canım seninde iyi olmana sevindim hamilelik öncesi hazırlıyorsun vücudunu hadi bakalım Allah en yakın zamanda göndersin bebişini sanada inşallah...:KK54::KK54:

merhaba canım hoş geldin biz iyiyiz sen nasılsın zayıflamaya başlamışsın ne güzel hayıt tohumu bende kullandım adetlerimi düzenlemişti benim faydası oldu sanada olur inşallah canım[/QU

aklıma geldikçe biraz kötü oluyorum ya sabrını yada hayırlısını ver allahım diye dua ediyorum ama çok umutluyum bilmiyorum neden sizden sonra güvenim daha da geldi işte şuan mesela ev taşıma arifesindeyim hazırlıklar yapıyorum diyorum yeni evime gelecek bebişim diye umut var aklımı başka şeylere takmaya çalışıyorum işte
evet canım yaa laporoskopiden sonra bi acayip olmuştum karnım burnumdaydı indi hayıt tohumu ve cihan perçemi kullanıyom faydasınıda gördüm benim vucut çok şişerdi ellerim felan o da kalmadı karnım indi sauna eşofmanı aldım o kullanıyom yani bünyem bi nepzede olsa kendine gelmeye başladı
inşallah darısı bana canım yaa benim kinide düzenler sen ne kadar bi sürede kullandın

canım inşallah yeni evin sana uğur getirir de yeni evinde bebeğin gelir bende de şeker çıkınca diyetisyene gönderdi doktor bende diyet yapıyorum şu anda inşallah ilk 3 ay biraz kilo verirsem çok faydası olur umutlu olmana çok sevindim canım benim ben 2-3 ay kullandım hiç ara vermeden hayıtı

neyaz valla benim adet zaten düzenlide hayıt dahada düzene sokuyor bugün bitti alacagım tekrar sogandan da olabilir

jelin adı prseeed bu jelin hiç bir zararı yok diyorum ya hem gebelik hemde kuruluk için kullanılıyor ben bullandım eşim bune ya diyordu adam birşey anlamıyormuş meger dedim sen bitir işini çekil

kullanmaya deger

canım inşallah yeni evin sana uğur getirir de yeni evinde bebeğin gelir bende de şeker çıkınca diyetisyene gönderdi doktor bende diyet yapıyorum şu anda inşallah ilk 3 ay biraz kilo verirsem çok faydası olur umutlu olmana çok sevindim canım benim ben 2-3 ay kullandım hiç ara vermeden hayıtı

İNŞALLAH CANIM GÜZELCE ONA ODADA DÜZENLENİRİM OLMAZSADA ALLAH SABRINI VERSİN NE YAPIYIM ARTIK. CANIM BENİM SEN YENERSİN BU ŞEKERİ GÜVEN VALLA DİYETİNİ YAPINCA GEÇER BİŞEY OLMAZ BİR İKİ KERE DAHA ÖÇTÜR BENCE Bİ ARA VUCUT YAPIYO BENDEDE ÇIKMIŞTI SONRADAN KOYBOLDU

neyaz valla benim adet zaten düzenlide hayıt dahada düzene sokuyor bugün bitti alacagım tekrar sogandan da olabilir

jelin adı prseeed bu jelin hiç bir zararı yok diyorum ya hem gebelik hemde kuruluk için kullanılıyor ben bullandım eşim bune ya diyordu adam birşey anlamıyormuş meger dedim sen bitir işini çekil

kullanmaya deger

gıcık :KK1::KK1::KK1: Soğan kürünü dr dedim de bana dediki mideni delmek ten başka bi işe yaramaz dedi :KK9::KK9::KK9::KK9:
Adetiyin düzenli olması mükemmel valla zayıfmısın sen çok güzel bişey yaa ben olmadıkça kilo ve sinir yapıyo

gıcık :KK1::KK1::KK1: Soğan kürünü dr dedim de bana dediki mideni delmek ten başka bi işe yaramaz dedi :KK9::KK9::KK9::KK9:
Adetiyin düzenli olması mükemmel valla zayıfmısın sen çok güzel bişey yaa ben olmadıkça kilo ve sinir yapıyo

Ben de soğan kürü içiyorum 4 gündür , onca yorum okudum, çoğunluk faydasını gördüğünü söylüyor. Bence ilaç kullanmaktan daha mantıklı, sonuçta tamamen bitkisel ve bildiğimiz soğan :KK1: ama doktor öyle dediğine göre vardır bi bildiği zahir? Şimdi benim midem mi deliniyor çok merak ediyorum. Allah korusun. Eğer zararını veya yararını görecek olursam burdan paylaşırım. :KK28:

Bir de bu jel zararlı değilse onu denerim, soğan küründen sonra tabii...Benim için önce doğal yöntemler. :KK23:

kızlar bu havuç ve incir kürünün karışımı yumurta çatlatıyor diyorlar gerçekten doğrumu

mrb neyaz. Hayıt tohumundan bahsetmişsin.ne işe yarıyo .nasıl kullanıyosun.

merhaba canım ben burda duydum kullanmaya başladım bendeki faydası aşırı ödem ve şişkinlik vardı şuan anlar yok oldu
ama adet düzenine yumurtalıkların çatlamasına yardımcı olduğunu duydum ve araştırdım öyle yazıyordu civan perçemide kullanıyom
bir bardak kaynamış suya 1 çay kaşığından fazla atıp kaynatıyom bir 5 dk felan kapatıyom sonra içine 4-5 dal civanperçemi atıyom bir 5 dk öyle demleniyo onu içiyom biraz açı ama olsun en azından ödem ve şişkinlik gitmeye başladı

neyazım kilom var ama öyle aşırı degil 5 kilo versem tamam boy 1.65 kilo 72 canım benim
adetler düzenli şükür ama işte döllenme olmuyor sırun o

kızlar burdan birtakım soruları defalarca soruyorsunuz rica ederim araştırın ya aynı soru bin defa sorulmazki emek ister bebek işi

burcu üzülme canım ya jeli ben kullandım gitti gidfiyordan al içinde ovulasyon testi ve gebelik testi olan var
yumurtlama günlerinde kullanıyorsun denemekten zarar çıkmaz bununlada hamiş kalan çok

evet canım gördüm onu.en azından onu da denedim derim.

günaydın kızlarrrr
burdayım canım yaa. bende adet oldum dün. salı doktora gidicem bakalım nolcak.:KK31:
aşılama mı der yoksa biraz ara verelimmi der bilmiyorum .dün çok ağladım. bi de bi jel varya onu alalım diyo eşim bilginiz varmı pressed mi nme öyle bişey.aranızda kullanan varmı kızlar.

cnm ben son iki aydır kullanıyorum hareket problemimi var

kullanmaya deger

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X