Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

elifcim bu 6 ay boyunca ne tedaviler uygulandı çatlatma iğnesine ne zaman başladınn kaç ay vuruldun. yakıyı beline mi yaptın ayy bende hamile kalırım inşallah yaa bendede bgn bi durgunluk mutsuzluk var....

elifcim bu 6 ay boyunca ne tedaviler uygulandı çatlatma iğnesine ne zaman başladınn kaç ay vuruldun. yakıyı beline mi yaptın ayy bende hamile kalırım inşallah yaa bendede bgn bi durgunluk mutsuzluk var....

canım ben 4 ay klomen kullandım klomenle yumurta oluştu ama büyümedi 11-12 mm de kaldı son 2 aydır femara diye bi ilaç kullandım çok şükür onunla büyüdü bu 2. çatlatma iğnemdi 2 ay vuruldum yani evet adetimin son günü belime yapıştırdım 2-3 gün durdu bide çatlatma iğnesi olduğum gün yapıştırdım yine 2 gün durdu canım hiç umudunu kaybetme canım ben hep diyorm ben bile hamile kaldıysam herkes kalır hem kilo fazlam var baya hemde ben 1 sene söktürücü ilaç işmesem 1 sene adet olamıyodum

Birgün bir rüya görsem hamile olduğumu öğrenmiş olsam sevinsem sevinsem mutluluğumu herkesle paylaşsam daha sonra çok mutlu olsam kimse beni üzse bile keyfim yerinde olsa karnımı okşasam sevsem bebemle dertleşsem sevsem sevsem hazırlıklar yapsam odalar süslesem heyeçanlansam ne alsam ne yapsam diye sevinsem birgün sancım tutsa doğuma gitsem kuçağıma bebemi alsam sevinçten ağlasam ağlasam hoşgeldin annem desem öpsem koklasam içime çeksem çeksem kokusunu evimize getirsem odası göstersem bak annem senin için hepsi beğendimmi yavrum kuzum desem bu rüyayı bile göremiyorum gerçekte yaşanmıyor ama rüyada görünmüyor işte annem kelimesini kullanamayacak mıyım allahım bari sabrını ver

canım hepsi olucak Allah ın izniyle burdan bağırıcaksın hamileyim diye inşallah

ay bnde bu ay vurulcam çatlatma iğnemi ilk defa 3 ay kullandm klomeni büyüdü yumurtam bakalım nezamana nasip. canm Rabbim kucağına almayıda nasip etsn inşallah o duyguyu bizede tattırsın..

günaydın canım inşallah Allah isteyen herkese özellikle anne olmayı bu kadar çok isteyen hak eden bizlere versin nasip etsin inşallah

ee işi ne zaman bırakıyosn çalışmıcaksn dimi hamileyken yorma kendini lütfen hem pcoluyuzz düşük tehlikesi daha çokmuş bizde...

ay bnde bu ay vurulcam çatlatma iğnemi ilk defa 3 ay kullandm klomeni büyüdü yumurtam bakalım nezamana nasip. canm Rabbim kucağına almayıda nasip etsn inşallah o duyguyu bizede tattırsın..

amin canım amin inşallah sende hemen hamile kalırsın iğneden sonra amin Allah isteyen herkese versin

ee işi ne zaman bırakıyosn çalışmıcaksn dimi hamileyken yorma kendini lütfen hem pcoluyuzz düşük tehlikesi daha çokmuş bizde...

canım mecburen çalışıcam doğuma kadar ama çok şükür işim yorucu değil oturuyorum masa başındayım zaten

yapma böyle kendini yıpratma canım umutlu ol bol bol dua et

elifçiğim sadece sabır diliyorum şuan rabbimden benim yerimede elini karnına koyup severmisin bizden selam söylermisin (kızına diyecektim allah söyletti)allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin

canım benim bitanem ya ay duygulandırdın beni ikisinide yaparım tabi canım Allah hayırlısını nasip etsin amin canım inşallah Allah en yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı bi şekilde sanada nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…