Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Kızlar şimdi geldim canlarım sonucum çıktıııııı değer 508 hamileyimmmm Allah'ım hepinize nasip etsin inşallahhhhhhhh canlarım benimmm

İnşallah daha önceki gibi düşükle sonuçlanmaz doğru düzgün sevinemiyor bile insan ,ya yine aynı şeyler gelirse başıma diye endişeleniyorum

ama yok yok kötü düşünmek yok bu defa nasip edecek Rabbim bütün kalbimle inanıyorum ben.

ama yok yok kötü düşünmek yok bu defa nasip edecek Rabbim bütün kalbimle inanıyorum ben.

canım tb ederim işte bu ya kötü düşünme kuzum inş. bu sefer tamanına erecek senin deger fazla elifimden öncemi ne doguracaksın maşalllahhhhh

mutlu sonnnnnnnnnnnnnn gelecek inş.

canım tb ederim işte bu ya kötü düşünme kuzum inş. bu sefer tamanına erecek senin deger fazla elifimden öncemi ne doguracaksın maşalllahhhhh

mutlu sonnnnnnnnnnnnnn gelecek inş.

Canım çookkkkk teşekkür ediyorum inşallah Allah'a sığınıyorum O 'na emanet ediyorum yavrumu korur inşallah yaradanım...
Darısı sizlerin ,bütün isteyenlerin başına tatlım...

Kızlar şimdi geldim canlarım sonucum çıktıııııı değer 508 hamileyimmmm Allah'ım hepinize nasip etsin inşallahhhhhhhh canlarım benimmm

ay canım benim yaaa ayağınız uğurlu geldi inşallah teker teker dökülüyo ay senin sevindim anlatamam yaaaa

giz sen bi ara tablo yaptırmıştın kim ne yaşamada valla uğurlumu geldi ne teker teker dökülüyoruz yaa
şimdi de kalanlara yapakmı yani bizlere o tabloyu tekrar
anam bunlar mart kedisi oldu eee bizzzz

ayyyyyyyyyy inanamıyorum ya çok şükür maşallah çok sevindim canım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bi güzel haberde ben veriyim mutluluğumuz katlansın bende sonucu aldım şimdi 208 çıkmış ikiye katlamış hatta geçmiş bile çok şükür bi sorun yok

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çoookkkkkkkkk sevindim ikinizede bizlere dua tmryi untmayın olurmuuuuuuuu

gelsin bebekler

neyaz hatırlıyormusun mart ayı ugurlu gelir demişti biri de kedimiyiz kız demişti, biri valla ugurlu geldi

elfim ebirhim göbek atın kız oh oh diye

valla elifim bende hep diyorum kaynanama inat eşime inat yaradan hayırlı bir evlat diye çocuk olmazsa degerin yok bu cahillerin gözünde inş. nisan ayında bende katılırım yada mayısa sarkabilir tabi test günü

kızlarr nolmuş böyle yaaa ağlıycaktım valla yaa allahm sana şükürler olsun.ebirhim elif canlarım bizim için de dua edin. bizde katılalım size .allahım kucağınıza almayı nasip etsin inşaaaalllaahhhh

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…