Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Selam hanimlar. Birsey sorcam.. Aranizda duphaston ile hamile kalabilen varmi. 7 aydir cocuk istiyoruz bugunderegl oldum cok uzuluyorum ama isyande etmiyorum korkuyorum anne olamamaktan cok moralim bozuk

üstüme alınsam mı acaba baktım baktım başka tuğba göremedim ama
sende tuğbaysan sorun yok canm hoşgeldinn
günaydın kızlar nasılsınız ,

burcu , neyaz , ebirhim , giz , sveh ve diğer arkadaşlar hepinize tek tek çok teşekkür ederim. darısı sizlerin başına inşallah
ayy inşallaahhh canım yaa
canm sağlık bi şekilde gelsinde dünyaya biz ne gerekiyosa yaparız takma kafana bu mutluluğun tadını çıkar
snn kide kilo mu canm yaa bnm halam 100 kilonn üztündeydi 40 yaşındaydı 3. çocuğuna hamile kaldı menapoza girdim die gitti hamile olduğunu öğrendi
ne delirmesi kuzum çocuksuz ama mutluyuz inşallahh Allah bugünlerimizi arattrmasın bebişler gelcek inanıyorum ben havalarda çok güzel mutlu mutlu dolaşalım
Selam hanimlar. Birsey sorcam.. Aranizda duphaston ile hamile kalabilen varmi. 7 aydir cocuk istiyoruz bugunderegl oldum cok uzuluyorum ama isyande etmiyorum korkuyorum anne olamamaktan cok moralim bozuk

canm ben kullanıyorum 3 aydr adet düzenleyici olarak verdi bana ama bebişim yok hala ama snn gelir inşallah en kısa zamanda klomen vermedi mi

İnşallah kendi çocuğunu sevmeyi nasip eder canım Rabbim acele etme olumsuz da düşünme evlatlık en son düşüneceğin şey tatlım ben çok gördüm burda 40 nda 43 nde bile ikiz doğuranları inşallah bu kadar bekletmeden nasip edecek Rabbimiz...

canm ben kullanıyorum 3 aydr adet düzenleyici olarak verdi bana ama bebişim yok hala ama snn gelir inşallah en kısa zamanda klomen vermedi mi

Yok once bunu kullan adetin duzene girsin sonra testler yapicaz dedi hapi kullandim sonra karindan alttan muane oldum dr cok iyisin dedi. sonuclari doktora goturdum sonuclarda bisey yok dedi esime sperm testi yaptirdik normal cikti simdi tekrar randevu alip gidicez. yumurta takibi yapacak sanirim.

Son düzenleme:
keşke yarın verseydin canım benim dün le bugün pek değişen bişey olmazki 2 günde bir yapılır takip

canım ilkini pazartesi vermiştim sonucu dün çıktı diğerini bugün verdim yine yarın çıkacak 1 gün ara ile gün aşırı vermiş oldum yani

canım ilkini pazartesi vermiştim sonucu dün çıktı diğerini bugün verdim yine yarın çıkacak 1 gün ara ile gün aşırı vermiş oldum yani

ayyy evet doğru ya hadi hayırlısı inşallah güzel artmıştır canım ben inanıyorum artacak hayırlısıyla tatlım

hmm anladm canm ozaman sorun yok maşallah Rabbim ol dediği zaman olucak işte beklemeyiz

slm giz.. sen kaç yıllık evlisin hangi tedavileri oldun ..erken değilmi evlatlık edinmek için. gerçi insan düşünmüyor değil .bende hep düşünüyorum alabilirmiyim acaba.

elifciğim bu kadar çok düşme üstüne tatlım senin geç döllenme oldu bence çünkü çatlatma iğnesini 1 martta yaptırdın yani adetin 16.günü 18.gündede yumurtlama olup döllenme gerçekleştiyse sonucun gayet normal canımmmm...

elifçiğim bak ben pco işte benim hikayem sitesine girdim orda esma diye bir bayan yazmış 2010 yılında sağlık ocağına kan tahlili vermiş kendi beklememiş eve gelmiş evi beklemiş eşi tel açıp söylemiş değerin 70 çıkmış hamileymişsin diye canım senin ki 90 çıktı ve şuan 3 aylık çocuğum var diye yazmış
bide biz zaten o şeker ilaçını iğnesini vurunmadıkmı bunun için de vurunalım demi allah karnını ve kucağını boş bırakmasın o diyetle gider en önemli mücadeleyi kazandın sen yaaa
kaç yıldır tedavi oluyon onu da yazarmısın bana bana 3 sene olacak nerdeyse umut kapısı işte
haaa bu arada onunkide geç döllenme olduğu için geride takip etmiş tedaviyi pco hastasıya yani seninkide aynı yani

Son düzenleme:

inşallah canım ya inşallah yok diğer topiklerde okudumda normalmiş zaten rahatladım inşallah yarında iyi sonuç alırsam iyce rahatlıycam sende durum ne canım var mı belirtin falan sende yarın test yaptırıcaksın dimi

canım ya iyki sizler varsınız çok saol canım benim ben 6 ay oldu tedaviye başlayalı canım hiç umudunu yitirme sakın ben bile hamile kaldıysam herkes kalır bide şu yakıyı bi deneyin kızlar ben bu ay onuda yaptım belki onunda faydası olmuştur canım

ya biraz fazla oldum ama bişey daha dicem kadın doğum doktoru eşimin değerleri için iyi çıkmış dedi hemen sonra ürolojiye gitti eşim doktor ameliyat olman lazım dedi sonra fiyat aldık hastaneden biraz fazla geldi dedik ondan sonra 3 kere daha aradılar hastaneden fiyatı falan düşürdüler biraz işte karar verdiniz mi diye falan aradılar tekrar biz de kıllandık acaba bide devlet hastanesine mi gitsek diye düşünüyoruz.of ya hayatımın hiç bi anında bu kadar umutsuz olduğumu hatırlamıyorum.çok inançlı bi insanım hiç isyan etmiyorum ama hiç umudum yok ne yapacağım

slm. bence de başka bir dr. daha gidin. önemli olan tedavinizi yapacak dr aslında o önemli bişey yok dediyse problem yapma bu kadar

fazla olmadın sor kuzum sor

ameliyat kesin çözüm degil ama ileriderece isa evet şekil bozuklugu filan varsa eşimde sadece hareket sorunu zaten ameliyat filanda olmaz yaş ilerlesin dede olsun ah keşke der bizimkide

önce devlette yaptırın ve oranın üroloji bölümüne gözüksün 3 gün perhiz yapsın

aklıma geldi kuzum eşinin sonuçlarını kaan aydos var dr sitesine mail atsana ünlü dr eger o ameliyat derse hiç düşünme tereddüt bile etme hemen mail at canım

şirine evlatlık alabilirmiyim diye sormuşsun yanlış anlamadım degilmi

benim yaş 35 36 olacak eşim 37 4 yıl olacak mayısta

hem evlatlık almak o kadr basit degil inan onların mücadelesi bizden daha fazla
en geç 1.5 2 yıl içinde alıyorsun bebişini zaten formlar ziyaretler testler

benim ailem onaylıyor eşimin ailesi ise hiç takmam ama eşim asla diyor sorunun büyügü bende ya
diyorum keşke onda olsaydı sesimi çıkartmam kabul ederdim önemli olan sorun kimde degil nasıl başaracagız olamlı ama bu bende yok yani eşimde

çok sağol ablacım mail atıcam hemen benim eşimde de şekil bozukluğu yok sadece hareket azlığı var çok teşekkür ederim tekrar

evet canım yarın test yaptırcam bu sabaha karşı kasıklarım ve belim çok ağrıdı adet sancısı gibi ama kısa sürdü canım, bugünde belim ağrıyor ama hafif, sağ kasık bölgemde arada batışmalar oluyor yarın yaklaştıkça heyecan basıyor ya... :18::18::18:

alabilirmiyim diye sormadaım canım. bunu kabullenebilirmiyim anlamında söylemiştim. şu anda düşünmüyorum ama ilerde olmazsa tabiiki düşünürüm heralde .
bende 32 yaşındayım temmuzda 6 olacak evliliğim . sorunun sadece pco mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…