Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hoşgeldin canım, benimde klomenle yanıt vermedi iğne kullandım istenilen büyüklüğe geldi ve çatlatma iğnesi kullandım şimdi beklemedeyim tatlım yarın test yaptırcam hayırlısıyla...

Günaydın neyazcığım nasılsın canım

günaydın canım iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın elif e çok sevindim demekki pco larda hamile kalıyor elifte kiloluyum demişti bende kiloluyum kendime pay çıkardım ordan sen neler yapıyorsun

günaydın kızlar nasılsınız ,

burcu , neyaz , ebirhim , giz , sveh ve diğer arkadaşlar hepinize tek tek çok teşekkür ederim. darısı sizlerin başına inşallah

günaydın kızlaaarrr .
inşallah elifçim yaaa nasılsın şimdi doktorana ne zmaan gidicen

burcu , neyaz , ebirhim , giz , sveh ve diğer arkadaşlar hepinize tek tek çok teşekkür ederim. darısı sizlerin başına inşallah

canım benim herşey güzel olacak Allah'ın izniyle sakın olumsuz birşey düşünüp gereksiz yere üzme kendinide bebişide tamam mı tatlım

canım benim bizede umut kapısı oldun valla sendede biraz kilo vardı demi bu gitttiğimde doktor zayıfla sigara içme demişti kaç yıllık evliydin belki bunları daha önce çok konuştuk ama unutuyorum iyimi akıl yokki

günaydın canım iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın elif e çok sevindim demekki pco larda hamile kalıyor elifte kiloluyum demişti bende kiloluyum kendime pay çıkardım ordan sen neler yapıyorsun

iyiyim canım evet bende çok sevindim elifime darısı bizlere inşallah hayırlısıyla tatlım

günaydın kızlaaarrr .
inşallah elifçim yaaa nasılsın şimdi doktorana ne zmaan gidicen

iyiyim bi tanem sen nasılsın ? doktora haftaya gidicem keseyi görmek için doktor değerin gayet normal ama içim rahat etsin diyosun testi bi tekrarla yükselişe bak dedi bugünde tekrar kan vericem birazdan canım

eşin ailen duyunca ne yaptı sen nasıl karşıladın dünden beri ne yaşadın paylaşsana bizimle haa bu arada bizi unutmazsın demi topiği terk etmek yok

iyiyim canım evet bende çok sevindim elifime darısı bizlere inşallah hayırlısıyla tatlım

canım inşallah 2. güzel haberide sen verirsin bize iyce bayram yaparız bu arada neyaz cım kilo işine takılma ben senden çok çok daha kiloluyum canım

eşin ailen duyunca ne yaptı sen nasıl karşıladın dünden beri ne yaşadın paylaşsana bizimle haa bu arada bizi unutmazsın demi topiği terk etmek yok

çok sevindiler canım ne yapıcaklarını şaşırdılar annem inanamadı eşimde öyle ben işte pek sevinemedim doğru dürüst kendi doktorum normal desede içime kurt düştü biraz bide şekerim çok yüksek çıktı dün dahiliye doktoruna gittim acilen 9 ay boyunca insülin iğnesi olucam onada biraz moralim bozuldu ama çok şükür bu kadar oldu bundan sonrada Allah sağlıkla kucağıma almayı nasip eder inşallah

canım benim,tanıdığım öyle kilolular var ki hamile kalıp doğuran Allah sizlerede banada nasip edecek inşallah...(Benimde biraz kilo sorunum varda)

kendini ferah tut canım sıkıntı yapma boşyere . kaç yıllık evliydin . bi de daha önce şeker ilacı kullanıyormuydun.. 5 yılıdır dr. gidiyorum bana hiç biri şeker ilacı falan vermedi..

iyiyim bi tanem sen nasılsın ? doktora haftaya gidicem keseyi görmek için doktor değerin gayet normal ama içim rahat etsin diyosun testi bi tekrarla yükselişe bak dedi bugünde tekrar kan vericem birazdan canım

elifciğim bugün değilde yarın yap testi canım değerinin nasıl olduğu 2 günde bir anlaşılıyor

inşallah canım inşallahhhhhh ne harika olur ya ayyyy bak hecanlandım şimdi:18::18:

dr çok taktı bu aralar kilo ma pco hastası kilolu olmamalı çoçuk nasıl tutunacak yağların içinde diyo yaaaa
1,55,60 arası boy 73,5 kilom var 3,5 kiloyu iki ay içinde aldım sizce ben çok mu kiloluyum gerçi ameliyattan sonra karın şişliği çok oldu hala da inmedi gören cinsiyeti belli oldumu kaç aylık oldu diye sorup duruyorlar o derecede karın şişliği oluştu dr dedim bizle alakası yok diyo ama kapalı şekilde ameliyat olan bi arkadaşım var o diyorki bi sene sürer bendede böyleydi diyor
herkes bişi diyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…