Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ne alakası var ya o hamile kalıp doğuranların ki nasıl tutunuyor peki şu dr.lara çok kızıyorum(bazılarına) moral bozmaktan başka işe yaramıyorlar geri zekalılar sen boşver onları canım moral kilodan daha çok önemli eşimin dayısının gelini var özellikle mide, göbek ve kalça kısımları o kadar kilolu ki iki tane çocuğu oldu olmasa onun olmazdı

bahar geldi bol bol yürüyüş yap canım . şişlik ameliyattan sonra kalmış dr. niye bizle alakası yok diyo ki. bi çözümü falan yokmuymuş.
karnında bi şişlik görsünler hemen sorarlar zaten hamilemisin diye ah ah..

bozma moralini tatlım bizim gelinde(kardeşimin eşi) kullandı 9 ay insülin iğnesini tosuncuk bir oğlu oldu canım

bozma moralini tatlım bizim gelinde(kardeşimin eşi) kullandı 9 ay insülin iğnesini tosuncuk bir oğlu oldu canım

ayyyyyy 41 kere maşallah canım ya Allah bağışlasın Allah bizlerede nasip etsin inşallah canım peki doğumdan sonrada devam etti mi yoksa şekeri düştü mü ? ben biraz ondan korktum ömür boyu şeker hastası olmaktan

tş yarışmacı arkadaşım hormonda lh yüksek ç.ıktı galiba

eşindeki varikosel ileri derece degilse bir iki ilaçla hallolur tatlım bunun için ilaç kullanıyor galiba eşimdede var ama ameliyatlık degil

adetin geç oluyorsa yumurtlamada sorunun var demek önce şu soganı dene derim canım eşinde ilaçlrını içsin

günaydın fıstıklar

elifim hadi bakalım tekrarlada içim rahat etsin bolca sevinelim tatlım

ebirhim yarında senn ver güzel haber

ya ben yürüyüş yapamıyorum benim koca ilgili degil hem çocuk istiyor hemde hiç birşey yapmıyor keçiboynuzunu içiyor oda çocuk gibi aman

akşam tartıştık bagırdım agladım sen hiçbirşey yapmıyorsun diye adam lafı aldı ta nerelere götürdü

yaradanım görsün mücadelimizi inanıyorum bu tüp bebekde kucagıma alacagım bebegimi inanmakta başarmanın yarısıdır

günaydın şekerler...nasılsınız..arkadaşlardan biri hamile galiba.inan kendim gibi sevindim canım allah bizede nasip eder inşallah.bugün hepimiz için iyi güzel sağlıklı bi gün olur inşallah.hava çok güzel insanı dinlendirio.ama temizlik yapmam lazım.çokta mayışmış durumdayım.daha kahvaltı ortada ben çay keyfi yapıorum.oda buz gibi olmuş ama bugün ne kadar polyannaysam hiç kafama takmıyorum.ayyyyy ben bugün melek gibi bişiyim ya çok sakinim.kendimden korkmaya başlıorum.acaba deliriorumda fırtına öncesi sessizlik mi bu.deliliğin ilk belirtileri neler...bana yardımcı olun lütfen:)))pcolu olupta deliren varmı:)delirince ne ilaçlar kullandınız(bunlar topikten seçme sorular.deliliğe uyarlanmış hali) of pof afra tafra(((

doğumdan sonra normale döndü canım korkma seninkide döner

doğumdan sonra normale döndü canım korkma seninkide döner

ay inşallah yaaaaaaaa canıım benim sende olmasan zaten peki sen daha önce 1 gebelik geçirmiş birisi olarak tecrübelisin ben testi yaptırdığımda adet tarihim 3 gün geçmişti sence 90 normal mi ? kendi doktorum normal dedi ama genede işte kafamda acaba mı diye kaldı

inşallah canım bende verebilirim güzel haberi üzme kendini bazen duygusal yanımız ağır basıyor sevdiklerimizden alıyoruz hıncımızı ama uzatmamak gerek değil mi tatlım eşinde üzülüyordur senin kadar ama erkekler bizim gibi olamıyorlar onlar hep içe atıyorlar sevinçlerinide üzüntülerinide birbirinize destek olun bu mücadeleyi ancak bu şekilde kazanırız. Çok doğru söyledin canım,inanmak başarmanın yarısıdır .bende inanıyorum bu defa olacak,bu defa Allah'ımın yardımıyla bebeklerimiz gelecek sağlıklı bir şekilde.

canım bu kişiden kişiye değişir bencede gayet normal sen bugünde kan verdin mi eğer vermediysen yarın ver 2 günde bir artıştaki miktar önemli canım

kaç yıldır tedavi oluyordun
kaç yaşındasın
sigara içmeyi bıraktınmı
eşinde cinsel isteksizlik varmıydı

canıım ben 28 yaşındayım sigara içmeyi daha 3-4 gün önce bıraktım evet eşimde isteksizlik vardı 2 ay hayıt tohumu kullandım bide diğer topikte bi arkadaşımız adetinin son günü yakı yapıştır beline demişti onu yaptım

oy be güzellerim okuyorumda neler yapıyoruz yaradanım görsün ezan okunuyor şu anda allahım hepimizin yüzünü güldürsün

diger topikte evlatlık alanların bölümü var okuyorum onlarda da ayrı heyecan inanın hiç farkımız yok hatta onlarda birde ilerisi için korku var keşke eşimde kabul etsede bende şu tedavi olumsuz çıkarsa ki inş. çıkmaz bende istiyorum evlatlık edinmek yaşım 35 eşim 37

inşallah o ana kalmadan hamile kalırsın canım benim benim arkadaşımda yeni doğum yaptı o da 76 doğumluydu veren allah hangi vakit vereceği belli olmuyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…