Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ben de pko luyum bana progestan verdi adetin 16 ve 25. günlerinde kullan dedi bide şeker ilacı verdi adet soktürücü diye galiba,ben 3 tane doktora gittim hiç biri ilaç vermemişti ilk defa dün gittiğim doktor verdi,çok fena sinirlendim kaç ayım boşuna gitti.bide çatlatma iğneleri falan ne oluyo acaba ne zaman kullanılıyo bana da verecek mi acaba :KK1:

kızlar ne yaptınız ya topiğimi kapatıp gittiniz aranızda anlaşıp başka yeremi kaydınız tam 1-1,5 saatttir tek başıma burda yalnızım hangi topige kaydınız yoksa anlaşıp buluşup elifin bebişinimi kutluyorsunuz

kızlar ne yaptınız ya topiğimi kapatıp gittiniz aranızda anlaşıp başka yeremi kaydınız tam 1-1,5 saatttir tek başıma burda yalnızım hangi topige kaydınız yoksa anlaşıp buluşup elifin bebişinimi kutluyorsunuz

canım haber i verdi bizde aldık dagıldık

sen ne yapıyorsun tek başına

ben de pko luyum bana progestan verdi adetin 16 ve 25. günlerinde kullan dedi bide şeker ilacı verdi adet soktürücü diye galiba,ben 3 tane doktora gittim hiç biri ilaç vermemişti ilk defa dün gittiğim doktor verdi,çok fena sinirlendim kaç ayım boşuna gitti.bide çatlatma iğneleri falan ne oluyo acaba ne zaman kullanılıyo bana da verecek mi acaba :KK1:

slm canım önce çok fazla dr degiştirmek iyi degil bunu defalarca söylüyorlar güvendigin bir dr bul onda kal derim

şeker ilacı eger kilo varsa onu vermek için veriliyor insülin direncini bastırmakk için yada genellikle pcolulara verilir

kaç kilosun bilmiyorum

klomen kullanmadınmı önce hangi aşamalardan getin anlar yardımcı olalım bak mesela bu topige giriyorsun kendini tanıyorsun
sonra başka topige girince tekrar silbaşatan anlatıyorsun dr işide buna örnek

slm canım önce çok fazla dr degiştirmek iyi degil bunu defalarca söylüyorlar güvendigin bir dr bul onda kal derim

şeker ilacı eger kilo varsa onu vermek için veriliyor insülin direncini bastırmakk için yada genellikle pcolulara verilir

kaç kilosun bilmiyorum

klomen kullanmadınmı önce hangi aşamalardan getin anlar yardımcı olalım bak mesela bu topige giriyorsun kendini tanıyorsun
sonra başka topige girince tekrar silbaşatan anlatıyorsun dr işide buna örnek

çok sağol cevabın için 60 kiloyum hiç bişey kullnamadım önceki doktorlar hiç tedavi önermediler düzgün bişey demediler yani bi tanesi tüp bebek merkezine git aşılama yaptır dedi onun için doktorumu değiştirip durdum bi daha değiştirmem inş

çok sağol cevabın için 60 kiloyum hiç bişey kullnamadım önceki doktorlar hiç tedavi önermediler düzgün bişey demediler yani bi tanesi tüp bebek merkezine git aşılama yaptır dedi onun için doktorumu değiştirip durdum bi daha değiştirmem inş

canımşimdi çıkıyorum yarın konuşuruz

adetin 2 veya 3 günü varsa test sonuçlarını
rahim filmi çekildimi
eşinin sonuçlrı
hiç ilaç kullanmadın dedin sadece şeker hapı dogrumu
klomen vs çatlatma ignesi hiç kullanmadın

dr genel olarak ne diyor

hangi şehirdesin yaş kaç kaç yıllık evliydin pardon bunları cevapla canım sana nacizane yardım cı olayım

kendin yumurtlama günlerini biliyormusun adet düzeni tam nedir her ay oluyormusun

canımşimdi çıkıyorum yarın konuşuruz

adetin 2 veya 3 günü varsa test sonuçlarını
rahim filmi çekildimi
eşinin sonuçlrı
hiç ilaç kullanmadın dedin sadece şeker hapı dogrumu
klomen vs çatlatma ignesi hiç kullanmadın

dr genel olarak ne diyor

hangi şehirdesin yaş kaç kaç yıllık evliydin pardon bunları cevapla canım sana nacizane yardım cı olayım

kendin yumurtlama günlerini biliyormusun adet düzeni tam nedir her ay oluyormusun

hormon testlerimi yaptım rahim filmi çekildim tüplerim açıktı eşimde varikosel var doktor progestan verdi ama daha kullanmadım dün verdi daha bursa dayım 3 yıllık evliyim 24 yaşındayım adetlerim 1 hafta 10 gün falan geç oluyor tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum:KK1:

Son düzenleme:
eliffff canım tebrikler çokk sevindim yaa:KK52::KK52: eveett topiğimzden ilk :KK49:yi çıkarttık sıra ebirhimde sonra biz dökülcez inşallahh..:KK49::KK49: canım Allah kuıcağına almayıda nasip etsn hayırlı olsunn:KK16::KK16:

ben sandım ben daha iyi anlayabileyim diye 3 kere yazdın :KK52:
Alemsin sen:KK9::KK9:Bİrdaha bunalım takılmak yok yoksa kızarım bak hııııı ona göre:KK1:
şimdi kendi doktorumu aradım sonucun gayet normal dedi
Canım çok sevindim.Allah hayırlı etsin inşallah güzel gelişmler olur sağlıkla kucağına alırsın.Biran önce kendi doktoruna git canım:KK34::KK16::nazar::KK49:
Ay elif canım yaa ne kadar sevindim anlatamam yaaa ay kendim hamile kalmış gibi canım yaa ayy sevincimden yerimde duramıyorum
pco hastası birinin hamile olduğunu duymak canım yaa senin boyun ve kilon kaçtı
dr bana acil kilo ver dedi 73,5 kiloyum şimdi strese girdim veremiyorum da

Verirsin canım azim ve sabırla vermeye bak.Ben hergün 60 dk yürüdüğüm ve diyet yaptığım halde dirençli oluyor bazen takılıp kalıyorum o kiloda olacak böyle şeyler yeterki isteyelim herşey beyinde bitiyor.Doktor öyle söylemişse spor ve sağlıklı beslenmyle vermeye çalış canım:KK34::KK8:

anaa topiğe tuğba gelmişş:KK52::KK52: hoşgeldn cnm hayırdır pcomu bulaştı sanada:))

Merhaba kizlar.ben yeni katildim araniza bi bucuk yildir bebek istiyoruz pcosliyim bende.iki kere klomen kullandim ama yumurtalarim kucuk kaldi en fazla12 mm falan oldu.doktr bu ay igneyle olgunlastiricaz diyor.sizce ignetlede olgunlasmamasi gibi bi durum olurmu.klomenle olgunlasmayanlar varmi benim gibi.yardimci olursaniz sevinirrim

Merhaba kizlar.ben yeni katildim araniza bi bucuk yildir bebek istiyoruz pcosliyim bende.iki kere klomen kullandim ama yumurtalarim kucuk kaldi en fazla12 mm falan oldu.doktr bu ay igneyle olgunlastiricaz diyor.sizce ignetlede olgunlasmamasi gibi bi durum olurmu.klomenle olgunlasmayanlar varmi benim gibi.yardimci olursaniz sevinirrim

iğneyle mutlaka büyür 1 değil birkaç tane olur muhtemelen ben 3 kez denedim bol şans

X