Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

forumdaki değerlere göre gayet normal çıkıyo 3 haftalık beta hcg 5-50 arası diyo benimki 90.72 çıktı kendi doktorumu aradım ama doğuma girmiş

canım bozma moralini geç döllenme olmuştur belki

elifim ikimizde yanı sayfalara bakıyoruz ama en iyisini kendi dr un bilir sevincimizi kursagımızda koydu hadi bakalım yaradan da hayırlısını dileyelim

kızlar elifimin canını sıkmayalım dr dan haber alsın versin haber bize

bu arada burcu delisinden sonra birçok yere mail attım bedava hediyeler için şimdi aradılar kargoyu alın diye ama kişisel bakım ürünü bakayım neler varmış ücretde ödemiyoruz

devamı gelir artık

elifçim canım yaaa inşallaaaahhhhhh dış gebelik falan değildir.çok sevindim canım benim.merak etme hepimiz dua ediyoruz senin için

Hadi gözün aydın canım Allah tamamına erdirsin inşallah hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun tatlım sen kendi doktorunun dediğine bak sağlık ocağındakiler pratisyen doktor anlamazlar canım

Sıra bende desene ben ne yapcam bakalım ayın 22 sine bişey kalmadı :18::18::18::18:Allah'ım hakkımızda hayırlı olanı nasip et, gönlümüzdekini hayırlı kıl onu nasip eyle yarabbi...49:)

Ay elif canım yaa ne kadar sevindim anlatamam yaaa ay kendim hamile kalmış gibi canım yaa ayy sevincimden yerimde duramıyorum
pco hastası birinin hamile olduğunu duymak canım yaa senin boyun ve kilon kaçtı
dr bana acil kilo ver dedi 73,5 kiloyum şimdi strese girdim veremiyorum da

Burcu elifin hamile olduğunu konuştular herkes çıktı sonra siteden kimse yok şimdi yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…